Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit gondolnátok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok arról, ha egy olyan pasi flörtöl veletek, akinek van mennyasszonya?

Figyelt kérdés
Az edzőteremben mindig néz egy srác, kifejezetten keresi a jelenlétem...úgy vettem észre. Egyszerűen mindig átsétál a terem másik végébe, csak azért, hogy megnézzen, aztán visszamegy a túloldalra.Egy ideig flörtöltem vele, mosolyogtam is vissza rá, amikor ezt tette, DE amint megtudtam valakitől, hogy mennyasszonya van, egyből ignoráltam és azóta már nem mosolygok, de időnként rá-rá pillantok még kíváncsiságból.Viszont még mindig azt látom, hogy bár emiatt lankadt mostanában az érdeklődése, már ő sem mosolyog, de amikor teheti mindig pásztáz a szemével. 26 éves, kb másfél éve jár jegyben a barátnőjével. Nem tudom, titeket nem zavarna a dolog? Fel nem foghatom, ha valaki jegyben jár, hogyan képes más nővel flörtölni vagy bármit? Mondjuk én már azon is fennakadok, hogy minek ilyen hosszú időt jegyben járni?! Nem tudom, Ti mit gondoltok általában erről a témakörről és a szituációról?

2017. jan. 13. 10:19
1 2 3 4
 1/37 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Azt hogy egy szánalmas lúzer.
2017. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
Nem flörtölnék vele, mert szánalmasnak tartanám és rettentően sajnálnám a menyasszonyát.
2017. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%

Az flört, hogy megnéz?

Amúgy nálam is elvágná magát, nem érdekelne továbbiakban.

2017. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Mosolygás és egymás tekintetének keresése már kimeríti nálam ezt. Itt nemcsak nézésről volt szó,mint írtam. Persze én csak addig viszonoztam, amíg meg nem tudtam, hogy van mennyasszonya. Azóta offoltam a témát.
2017. jan. 13. 10:44
 5/37 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy hasonló esetben szerelmet vallott a srác. Előtte persze órákig szidta a mennyasszonyát. Nem tette zsebre tőlem, amit ezért kapott. Azóta is együtt vannak, azóta is a mennyasszonya, de már legalább 2 éve ez a helyzet. Igazából én nem értem, hogy ha ennyire szidja, akkor miért nem hagyja ott, vagy próbálja megjavítani a kapcsolatát. Ezt neki is kifejettem, meg hogy mennyore undorodom az ilyen emberektől, mint ő. Szerencse, hogy nem az én párom. Nem is tudom, mit tennék, ha úgy járnék, mint ezek a mennyasszonyok..

Egyébként a hosszú jegyben járás nem feltétlenül rossz, és számtalan oka lehet: fiatalon történt az eljegyzés, ezért még várnak a házassággal, de szerették volna kifejezni, hogy szándékukban áll együtt leélni az életüket, vagy anyagi problémák, amik akár menet közben is érkezhettek. És biztos vannak más okok is, de kinek mi. Önmagában nem hiszem, hogy ez baj lenne.

2017. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
68%
Csajként mondom hûséget fogadott vakságot nem. Ha nem ment oda hozzád és kezdett el szédíteni vagy nem paskolta meg a segged stb akkor nem jelent semmit az egész,max,hogy jó bõr vagy a szemében. Én nem foglalkoznék ezzel ha normális, normálisan vislekedek ha nyíltan kikezd velem elküldöm a halálfaszánjára.
2017. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Egyszer megnézni és állandóan bámulni valakit meg flörtölni vele...nagy különbség az én szememben és szerintem nem normális egy olyan pasitól, akinek nem szimpla barátnője van, hanem gyűrűs mennyasszonya. Már egy barátnőstől sem lenne elfogadható számomra. Egyébként nem kellett volna sok, hogy leszólítson. Azért vak én sem vagyok. Csak amikor tovább ment volna a dolog, látta, hogy valamiért elveszett az érdeklődésem. Gondolom, nem sejtette, hogy elmondták mi a pálya. Meg nekem az is furcsa, hogy Ő sosem hordja az eljegyzésit, pedig elvileg a férfinek is kéne legyen. Vagy mostmár csak a lányok kapják?
2017. jan. 13. 11:38
 8/37 anonim ***** válasza:
48%
Jesszus, ti hány évesek vagytok???? "undorodom az ilyen emberektől meg hasonlók" ..:/// ojajjjjj. Egy gyilkostól vagy egy pedofiltól undorodj inkább aranybogaram. Az élet nem egy mese, ti sem vagytok Csipkerózsikák, és a herceg fehér lovon sem érkezik. A valóságban a legtöbb dolog nem csak fekete vagy csak fehér, hanem több árnyalatú. A hozzászólásotokból lejön hogy a férfiakhoz fikarcnyit sem értetek. Nem az ovis menyasszonykodással kellene fókuszálni, az még nem garancia semmire, sok pasi csak azért jegyzi el a barátnőjét mert ez az amit elvárnak tőle. Talán nem kellene habos babos mese dolgokat a másikra erőltetni, hanem tolerálni azt hogy ki mire nincs még felkészülve vagy vannak félelmei. A másikra kell koncentrálni, nem a sz#*+%os gyűrűre az ujjadon. 30/N
2017. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
66%

Te hány éves vagy, 18?

Attól, hogy jegyben jár, miért ne nézhetne meg más nőket? Azzal, hogy eljegyzi a barátnőjét, még a szép érzéke nem veszik el, s közel sem biztos, hogy akarna tőled bármit, ez csak amolyan játék. De biztos lehetsz benne, hogy nem te jársz a fejében, miközben a menyasszonyát d..ja. Ha így lenne, már lépett volna, menyasszony ide vagy oda.

2017. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

9. Szerintem ez akkor is gáz, hiába véded a fajtád. Mert a szövegedből látva, pasi vagy. Érdekes, amikor engem eljegyzett a volt férjem, mindig együtt mentünk mindenhova, mindkettőnkön fent volt a gyűrű és nekem eszembe sem jutott más pasikat nézegetni és amennyire a barátaitól tudom, egy nőre sem nézett még játékból sem! Eljegyzés után 3 hónapra összeházasodtunk, előtte már két és fél éve meg együtt voltunk. Elég óvódás játék, amit említesz. Igaz az én volt férjem 34 éves és nem 26, de amikor összeházasodtunk is már 31 volt.

Egyébként láttam az itt említett pasiról 3 közös képet a párjával, de mindegyiken ugyanazt láttam és tök érdekes, mert megmutattam egy fiúbarátomnak, úgy hogy semmit nem mondtam neki ezelőtt.

Az első reakciója az volt: "Ez a srác nem boldog. Nagyon kényszeredett a mosolya minden képen. A lányé őszinte. És észrevetted, hogy soha nem fordul a testével a lány felé vagy néz a lányra? Ez sem véletlen. "

Magamból kiindulva, én is mindig akkor nézegettem félre, ha másikkal valami nem volt kerek.

2017. jan. 13. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!