Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Összejöttem egy éjszakára egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy éjszakára egy nálam jóval fiatalabb lánnyal, aki most fenyeget és zsarol. Hogyan tudnék kijönni ebből?

Figyelt kérdés

Még múlt év augusztusában tartottunk egy céges bulit, ahová bárki meghívhatta az ismerősét/hozzátartozóját. Megismerkedtem egy lánnyal, akin bár láttam, hogy fiatal, de nem hittem volna, hogy ennyire (20-nak tippeltem, kiderült, hogy csak 15). Tudni kell, hogy már első körben is hazudott nekem, azt mondta, egy kolléganőm barátnője, vele jött ide. Elég sokat beszélgettünk, működött a kémia, így még a kocsimban is folytattuk a dolgot - sajnos túl sokáig merészkedtünk, megtörtént a dolog. Én nem gondoltam folytatásra, és reméltem, hogy ő is helyén kezeli a sztorit. Face-en írogatott ugyan egy még darabig, de megpróbáltam leépíteni, kevesebbet írtam stb.


Aztán pár hónapja kaptam tőle egy nagyon hosszú, kézzel írott levelet, ami olyan volt, mintha valami óvódás írta volna. Csak a nagy szerencsének köszönhetően találtam meg én és nem a feleségem (sajnos családos vagyok), mert nem én szoktam ált. üríteni a ládát. Ebben leírta, hogy lényegében szerelmes belém, soha ilyen férfivel nem találkozott stb. és a közelemben akar lenni. Valószínűleg nyomozott utánam, mert a címemen kívül azt is valahogy megtudta, hogy úton van nálunk az első gyerek. Ekkor én úgy voltam vele, hogy jobb ezt személyesen megbeszélni, ezért elmentem hozzá és elmagyaráztam, hogy ez miért nem működhet közöttünk. Hogy sajnálom, ha megbántottam, de nekem már családom van stb. Valami 5 órán át beszéltünk, illetve főleg én, ő csak annyit árult még el, hogy szűz volt (bár ennek semmi jelét nem láttam). Akkor és ott nekem úgy tűnt, hogy megértette, mi a helyzet.


Aztán december végén váratlanul felhívott az éjszaka közepén, sírva, hogy ő nem bírja ezt tovább, de megérti a helyzetet, és annyit kér csak, hogy legyünk még egyszer együtt normálisan, megadva a módját, utoljára, és onnantól nem fog többé keresni. Persze egyértelmű, hogy nem mentem bele, csak még több érzelmi töltést adtam volna, ezért elmondtam még egyszer, hogy miért nem oké ez nekem, és hagyjon most már végre békén - sajnos elég ingerült voltam, de ha szépen nem ment, akkor majd csúnyán.


Ezután egy darabig csendben volt, majd kezdődött az ámokfutás. Minden létező csatornán elkezdett fenyegetni, hogy beárul a feleségemnél, hogy terhes tőlem (!), de azt is bedobta, hogy a rendőrségre megy azzal, hogy megerőszakoltam - ez utóbbi nyilván marhaság és ennyi idő távlatából még bizonyítani sem lehetne (nem beszélve arról, hogy üzenetek vannak arról, hogy zsarol), viszont az sem hiányzik, hogy valami beteg állatként emlegessenek a hátam mögött, pláne munkahelyen - mivel időközben az is kiderült, hogy a hölgy az egyik idősebb kollégám lánya.


Most ezek után mit lehet tenni? Hogyan tudnám lenyugtatni? Nem szeretném, ha a gyerekem pusztán emiatt csonka családban nőne fel, vagy a karrierem megsínylené. Vagy mégis az a megoldás, hogy feküdjek le vele újra? Volt már valaki hasonló helyzetben? 32/f


2017. jan. 13. 16:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarok jönn a szokásos "kamu" szöveggel, bár gyanús a dolog, ezért válaszolok.


Az, hogy mégegyszer lefekszel vele nem is értem hogy fordulhatott meg a fejedben. Szerinted ha egy után ilyen ámokfutásba kezd ennyi idősen (ezért van kamu szaga a dolognak), akkor kettő után mit tenne? Ha ilyen őrült gondolom még kamerára is veszi vagy kitudja. Én a helyedben megmondanám a kislánynak, hogy rendben. Neked ebből elég volt és beszélsz a szüleivel, ha borul a családod akkor is. Valószínűleg otthon már nem lenne ekkora arca, szóval talán ettől visszavonulót fúj.

2017. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Fuh. Hat ez igy kemeny. Nem vagom hogy van a torveny, de ha jol tudok 14-tol mar legalis szexelni. Viszont meg mi dig giatalkoru...hat passz. Mondanam, hogy tini hiszti, de igy, hogy meg a cimeteket is tudja(egyaltalan honnan), igy nagyon gaz a szitu. :/ sajnos ha kiderul vallalnod kell a feleseged elott a dolgot. De bakker uton a baba, miert leptel felre? Nem szereted a felesegedet?
2017. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ne őt hibáztasd, itt te vagy az, aki félrekélt a terhes felesége mellett, és nem ő.


Úgyhogy miattad fog a gyerek csonka családban felnőni.


A szép szó nem használt, a kiabálás se. Mást most már nem tudsz tenni, csak reménykedhetsz, hogy nem jut a sztori a feleségedig. Vagy bevallasz neki mindent, lesz ami lesz, de nem kell többet ezen stresszelni.


Így jártál.

2017. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
93%

"Nem szeretném, ha a gyerekem pusztán emiatt csonka családban nőne fel..." - oszinten erre akkor kellett volna gondolnod, amikor 32 eves tinilanyokat kurogatsz a feleseged hata mogott. Pusztan emiatt? Ha meg majd jon egy 25 ev koruli holgy szemelyeben egy ujabb felrekuras, majd miatta mar siman hadd nojon fel csonkacsaladban a gyerek... apuka csak boldog akar lenni.

Alapbol van ez mar nalad elszarva (az egesz hazassag), az ilyen 15 eves tinilanyok csak ennek a tunetei. Inkabb ezzel kene szembenezni mindenki mas hulyitese helyett, te szanalmas ember.

2017. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem jelentett semmit, attól még a feleségemet szeretem.
2017. jan. 13. 16:56
 6/41 anonim ***** válasza:
31%

Hát nem tudom, ha egy 15 éves gyerek elém állna, hogy a férjem megdugta, akármilyen "bizonyítékot" is dugna az orrom alá, ha nem hangfelvétel vagy tényleges videó, nem hinnék neki. Ez lehet, az én naivitásom, vagy vak bizalmam a férjemben, de ennyire nem hinném el róla, hogy nem csal meg egy 15 éves kislánnyal, szóval ha a feleséged kicsit is hasonlít hozzám, akkor emiatt nem kéne félned. Ennek ellenére szégyelld magad.


Amúgy én továbbra sem foglalkoznék vele. Majd megunja. Nem reagálnék semmire, letiltanám a telefonszámát, facebookon, mindenhol, ahol elérhetne. Ha a házam előtt kopogna, akkor az apját hívnám fel, hogy rendezze a lányát. Az apja helyében sem hinném el egyébként, hogy a hamarosan apává avanzsálódó kollégám megdugta a 15 éves lányom, szóval akár ezt is vállalnám. De lehet, velem vannak a bajok.

2017. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem tiszteled a feleseged.A buntetes meg majd valahogy utoler ezert.Ha nem ennek a kiscsajnak a formajaban akkor a kovetkezoeben.
2017. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
De basszus hogy szereted, ha megcsalod?? Ha nem jelent semmit miert mentel bele. Hiszen ami nem jelent semmit, az nelkulozheto. (Most fuggetlenul attol h 15 vagy 60 evessel.)
2017. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetne, hogy valahogy kiábránduljon belőled a csaj? Mondjuk szerintem 10/9 lány ha mondjuk egy férfi sírva könyörögne előtte akkor tuti elmenne tőle a kedve. Persze ez csak egy példa volt. Valahogy elérhetnéd hogy kicsit csalódjon benned -de ne úgy hogy felhúzd- valami gáz dolgot csinálsz vagy mittomén.
2017. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
72%

jaj meghúztál egy tinit, de asszonyt szereted. gondolom csaltad már meg, és fogod is.

remélem a kislány rádúszítja a zsarukat és a feleséged megtudja

2017. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!