Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapcsolatban lévő lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévő lányt átlagosan mennyire nehéz rávenni egy éjszakára (1-10)?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 23:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Normális, gerinccel rendelkező nőt nagyon, ugyanis aki kapcsolatban van és szereti a párját, az nem képes ilyesmire.
2016. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Engem droggal vagy erőszakkal. Nem tudom ez nálad hány pontnak számít.

Nem lehet általánosítani, mindenkinél más.

2016. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
41%

Ha tetszel neki, akkor kicsit sem nehéz (1). Ha nem akkor lehetetlen (10).

2-9 meg egyenesen arányos a lebukás esélyével.

2016. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%

"Ha tetszel neki, akkor kicsit sem nehéz"


Max a saját nevedben nyilatkozz, már ha nő vagy, de ez egyáltalán nem igaz mindenkire. Nettó baromság. Volt már nekem is olyan, hogy kapcsolatban voltam és bepróbálkozott egy "barát", aki tény és való, hogy jól nézett ki, helyes srác volt, de nem történt semmi, mert volt barátom. Ez így a normális.

2016. máj. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
36%
Ha tetszik a srác és a kisugárzása is bejön és én is neki akkor 90%. Egyéb esetben nulla,mert akkor nem éri meg a lebukás kockázata.
2016. máj. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%
Ha elég jól nézel ki hozzá, és az 1-es a legkönnyebb, akkor 2.
2016. máj. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nő, de akkor mi az életben az a sok megcsalás? Nem hiszem, h azokból a megcsalásokból sok hosszútávú kapcsolat lesz mással.


Ez egyébként egy hülye kérdés, személyiségtől függ, h ki mennyire könnyűvérű, de igazából nem is kellene olyan, akinek párja van.

2016. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
61%

Ha valaki őszintén szerelmes a párjába és egyébként hűséges típus, azt nagyon nehéz (9-10) rávenni egy éjszakára, mondhatni lehetetlen (magamból kiindulva legalábbis).

Ha valaki annyira nem szerelmes, vagy szerelmes, de nem igazán gondolja komolyan a kapcsolatot, lazább életmódot akar élni, még fiatalnak gondolja magát a kötöttségekhez, ésatöbbi, tehát alapvetően nem érintené túl mélyen, ha végül szakítanának a barátjával, vagy úgy gondolja, hogy megbocsátaná neki, esetleg nem fél a lebukástól, szóval egyéb esetben meg szerintem olyan 5 és 10 között lehet valahol.

2016. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Csak azt lehet, aki hagyja. Aki, nem akarja azt semmivel nem fogod-rá venni. Ismerek nőt, akit szinte 2 szóból elviszem a hapsija szeme előtt. Van akit, ha az egész héten fűzném akkor sem jönne össze. Mert ő ilyen típus. Van olyan nő, akit 1-2 sörrel is rá tudsz venni. Engem pl.: Rá venni sem kell. Én ha józan ha részeg vagyok. Akkor is rá mászok, más nőre főleg ha kanos vagyok.
2016. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen típus. Én kapcsolatban vagyok, de engem sosem tudna senki rávenni sem egy, sem több éjszakára....... Erre a nyakamat teszem. Akkor sem, ha bejön amúgy!
2016. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!