Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhesen megcsalta és még így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen megcsalta és még így is vele marad, akkor miért ne merne megtenni mindent a ferfi mikor tudja hogy van egy kis cirkusz és úgyse hagyja ott?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm én tudom hogy megcsalta az élettársát , aki állítólag terhes.

Az ember el ment este és kiderült otthon hogy lányokkal volt de nem tudom mit mondott biztos kimagyarázta de nagy cirkusz volt.

Biztos hogy már előtte is megcsalta, de a nőnek esze ágában sincs ott hagyni szerintem....

Akkor egy ilyen élet mellett miért ne merne megtenni mindent a ferfi , mikor tudja hogy úgyse hagyja ott a nő?


A nő a legbolondabb leszerintem.

Egy ilyen embernek szüli a második gyereket ő biztos úgy van vele hogy úgyse hagyja ott 2 gyerekkel .

Csak akkor fog majd pofára esni a csaj mikor a férfi talál valakit és ott hagyja.


2017. jan. 16. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Erre szokták azt mondani, hogy az okos ember más kárán tanul, buta a sajátjáén se.
2017. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk azért nézi el, mert 2 gyerekkel, terhesen kicsit nehéz lelépni.

Neked se sok eszed van.

2017. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Ha a csaj kidobná a férfit, az úgy sem fizetne utána gyerektartást.


Így legalább a gyereket támogatja majd anyagilag

2017. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kapcsolatuk már a masidik terhesség előtt is rossz volt akkor minek szül másodikat? Buta az a nő , nem én vagyok az 😂
2017. jan. 16. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismertem olyan nőt is, aki amikor megtudta hogy a férje megcsalja/megcsalta, akkor terhes lett. Biztos azt gondolta ettől majd megváltozik a férje.

Nem jött be.


Vannak menthetetlenül naivak, ostobák, vagy szerelmesek...

2017. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak buta nők.
2017. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont a napokban olvastam pár olyan cikket, ami pont erről szól, hogy sok nő miért nem hagyja ott a párját, aki elhanyagolja/megcsalja/veri. Érdemes neked is rákeresni...
2017. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most MÉG nem hagyja el... de ami késik nem múlik
2017. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 4


Te a nagyeszű szerető vagy?

2017. jan. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!