Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te mint nő mint éreznél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mint nő mint éreznél ha tudnád hogy egy harminc éves férfi, többi lent?

Figyelt kérdés
...aki egyébként több éves kapcsolatban van, a te fényképeidre végez önkielégítést? Imponálna? Zavarban lennél? Tetszene? A barátnő/feleség okkal vehetné le ebből, hogy valami nincs rendben a kapcsolatukkal? Vagy ez egy ártatlan dolog? Mit gondoltok?

2017. jan. 19. 12:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
95%
10 nem tagadtam, csak én nem állok neki akkor a facen nézelődni, hogy kinek milyen képe van :D
2017. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
akár imponálhatna is, mert az azt jelenti hogy jó bőr vagy, kívánatos. Márpedig ez egy pozitív jellemző.
2017. jan. 19. 13:19
 13/35 anonim ***** válasza:
97%

Nem imponál.


Mert nekem az a férfi senki.


Képzeld el, mennyire tartasz izgatónak egy képedre recskázó pasit. Na, én nőként ugyanannyira. Egy perverz, undorító pasi, az undorító farkát markolássza a képedre. Mi imponál ebben?

2017. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
95%
sztem szánalmas, mert rángatja a brét. asszonyt előtt meg kussol. meg jaj ő hogy megdugna, sztem ha ott állnék, lefagyna és nem lenne mersze. szánalom
2017. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
13:😳 "undorító pasi", "undorító farok"?? Te biztos hogy heteroszexuálus vagy? 🙄 Ha az vagy akkor vonzónak kell hogy találj farkakat :D
2017. jan. 19. 13:24
 16/35 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem ezt jelenti, hanem hogy szerinte egy szextárgy vagyok, akinek a képe pont azért jobb, mint egy sztáré, mert én elérhetőnek tűnök.

És ha ezt el is mondja, akkor nem azért, mert bóknak szánja, hanem azért, mert ócska, agyatlan ribizlinek gondol, aki majd erre begerjed.


Tudod, mi a hízelgő? Ha megdicsérik az új frizurámat, vagy ha kinyitják előttem az ajtót. Ilyen esetben nőnek érzem magam, és észreveszem a másikban a férfit.


Ha valaki közli, hogy az én képeimre veri a fa.szát, onnantól csak a fa.szt látom benne, és nem pozitív értelemben.


Aki szerint ez nőnek egy bók, az nem tud a nőkről semmit.

2017. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
96%
Ja, és ha kiderülne, hogy a kedves párom csinál ilyet, hogy ismerősére veri a farkát, akkor onnantól bele is dughatja, mert úgy vágnám ki, mint a macskát! Csak mert ezt is kérdezted.
2017. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Hujjj:( 16: hát köszönöm a véleményt. Mondjuk sok nekem túl agresszívnak tűnik :/ de hát nem vagyunk egyformák
2017. jan. 19. 13:32
 19/35 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy hetero vagyok azt jelenti, hogy a párom péniszét tartom izgatónak. Nem az összeset.


Nem idegen pasik undorító farkát. Elég rondák a farkak ahhoz, hogy csak úgy felizgassanak magukban. Ha a férfi izgat, akihez tartozik, akkor igen.

2017. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
kérdező neked ki az illető aki ezt írta?
2017. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!