Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő férfi és független nő lehetnek barátok, haverok? Új keletű ismeretség, férfi-nő vonzalom is van, részletek l. lentebb. (Huszonsok, kora harminc évesekről van szó. )

Figyelt kérdés

Felkészültem rá, hogy kapok majd hideget-meleget, de leírom. Társaságban találkoztunk először, beszélgettünk, csókolóztunk, egyéb dolog nem történt, nem mondta, hogy párkapcsolatban él évek óta. Később, miután rákérdeztem, kiderült, mi a helyzet.


Nem részletezem, a lényeg, hogy ellenérzéseimet félretéve találkozgatni kezdtünk _haverként_, csak beszélgetünk. Nagyon egyértelműen megmondtam neki, hogy nem leszek szerető. Ehhez tartjuk is magunkat, még az alkalmat is elkerüljük, nyilvános helyen találkozom csak vele.


Egyértelműen bejövünk egymásnak, én szívesen megpróbálnám vele, ha nem lenne barátnője, de szerencsére nem szerettem belé, tehát abszolút redukálni tudom az egészet barátsággá. De nekem az valahogy nagyon furcsa, ha egy párkapcsolatban élő férfi lányokkal találkozgat (és hát nyilván titokban). Olyan szeretőszerű ez a helyzet, holott nem vagyunk azok, és ez nem tetszik.


Hangsúlyozom, hogy ő sem nyomul, nem akar elcsábítani, én sem félek, hogy kísértésbe esem, egyszerűen csak kedveljük egymás társaságát. Mint írtam, én megpróbálnám vele szívesen, ha szabad lenne, de ő nem tűnik úgy, mintha szakítani akarna, így viszont tárgytalan a dolog.


Nem vagyok belé szerelmes, de teljesen megszakítani vele a kapcsolatot rossz lenne, mert megkedveltem, kicsit kötődni kezdtem hozzá. Ugyanakkor én is szeretnék komoly kapcsolatot, és nem akarok olyan helyzetben benne maradni, ami nem vezet sehová.


Köszönöm az építő válaszokat.



2015. febr. 4. 23:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi pontosan a kérdés? Ha az hogy lehettek-e barátok, szerintem egy ideig biztos, majd barátok lennétek, extrákkal..
2015. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés: "Párkapcsolatban élő férfi és független nő lehetnek barátok, haverok?"


Köszi amúgy a választ. Hát ilyen barátság extrákkal dologba nem fogok belemenni, az tuti, de én is érzem, hogy ez valahol nem jó.

2015. febr. 4. 23:41
 3/18 anonim ***** válasza:
Habár én még csak 22 éves férfi/fiú vagyok, így nem tudom, az én véleményem számít-e, de: sok lány-barátom van, akiktől semmit sem akarok. Kettő-három, akikkel 14 éves korom óta tartom a kapcsolatot, aludtam is egy ágyban az egyikkel, de akkor sem érdekelt. Vannak új keletű lány-barátságaim is. Szeretem megismerni a női gondolkodásmódot, világlátást, érdekesnek tartom, ahogy ők látnak dolgokat. Emiatt jókat beszélgetek veletek.. Ennyi.:) Üdv
2015. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ÉS! én ezeket a barátságokat a párkapcsolati életeim alatt is ápoltam, DE sosem titokban. Úgy persze, hogy más.
2015. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
22/F, köszi neked is, minden vélemény számít. Ment a zöld kéz minden kedves válaszolónak. Igen, más az, amikor nincs férfi-nő vonzalom, esetünkben viszont van.
2015. febr. 4. 23:54
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet haverság. A szerencse, hogy letisztáztátok, mi fér bele a kapcsolatotokba és ezt betartjátok. Az a nagyon fontos, hogy a kontrollt őrizzétek meg, ne legyen meggyengülés. Ha vmi elgyengíti vmelyekikőtöket azzal tönkremenne a kapcsolat minden szinten. Legyetek jóbarátok, extrák nélkül.
2015. febr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem barátság simán lehet de arra figyelj hogy ne úgy járj mint az én ismerősöm hogy már annyira megszállottan keresték a "csak barátjával" (mert ők nem csókolóznak) egymás társaságát hogy megkellet tőle kérdeznem hogy ő most esténként elalvás előtt kire is gondol mert nem volt világos
2015. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi... Hát nálunk ez elég fura, mert inkább a pasi keresett intenzíven, én inkább csak "fogadtam". De most inkább arra jutottam, hogy lehet, nem tudnánk ez barátságként folytatni, mert én nem tudnék a barátja lenni igazán, például engem is zavarna, ha a barátnőjéről beszélne. Ez ilyen hallgatólagos dolog volt, hogy sose beszélt róla nekem. Ha egyszer ő bejön nekem pasiként, és én is bejövök neki, nem tudunk csak barátok lenni, akkor sem, ha visszafogjuk magunkat.
2015. febr. 6. 21:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem adok fél évet, és szerelembe fogsz esni, kérdező.
2015. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, ezt jó lenne elkerülni.
2015. febr. 6. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!