Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megcsalta már a párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta már a párját, akár többször is! Nem éreztek bűntudatot? Vagy simán hazamentek mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj evvel a kerdessel hogy a valaszolokat lepontozzak ugyis.


De legyen.


Ez nekem egy fura erzes volt. Volt buntudatom. Igen. Meg nem is. Mert mint mindjak megcsalas nincs veletlen. Volt bennem egy kis haha megerdemelted erzes is.

2017. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Ezt én nem nevezném bűntudatnak inkább mire volt ez jó érzésnek? 11 év alatt háromszor léptem félre, mindegyik eset spontán volt,akkor abban a pillanatban jó volt mert hajtott a vérem. És egyik szex se hagyott bennem mély nyomot...a feleségemmel jobb.És soha többet nem találkoztam a nőkkel.

Akkor lenne komoly bűntudatom ha rendszeresen csalnám a párom,de erre nem is lennék képes.

Sejtem most mennyi pirosat fogok kapni....

2017. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Van még hűséges férfi a világon??? Vagy ne álmodozzak?
2017. jan. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Van, de csak az a baj, hogy nagyon ritka!
2017. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mindenamihappy válasza:
56%
A férfiakkal az a baj, hogy ott van bennük a vadász ösztön. Beléjük van programozva, és nagyon meg kell fogni őket, hogy ne lépjenek félre. Kegyetlen az élet
2017. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Van meg huseges no a vilagon......????
2017. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
igen,itt vagyok!
2017. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
73%

"A férfiakkal az a baj, hogy ott van bennük a vadász ösztön. Beléjük van programozva, és nagyon meg kell fogni őket, hogy ne lépjenek félre. Kegyetlen az élet"


A nőkkel pedig az a baj, hogy hajtja őket az ösztönük, mindig a legerősebb, legtehetősebb domináns hímmel akarnak párosodni. Csak a fajfenntartás és az anyagi biztonság érdekli őket, ezért mindent megtesznek, lelkiismeretfurdalás nélkül csalnak, hazudnak, állandó kapcsolatot felrúgnak.

Valószínűleg rossz társaságban forgok, de csak ilyen nőket ismerek, ezért általánosítok.

Tapasztalatom szerint más nem érdekli őket, csak a gyereknevelés és "adjál pénzt!"


24 év után szabadultam, a két gyerek nálam maradt, a "kedves" éli az életét az "élete értelmével", legalábbis ő így fogalmazta meg...

2017. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy hatalmas probléma van itt. Dobálóztok ezzel hogy "aaa férfiakkal az a baj!!!" "a nőkkel az a baj!!"


Jesszus, komolyan azthiszi valaki hogy van különbség? Azt hiszed hogy vannak dolgok amit AZÉRT csinál valaki mert férfi, vagy AZÉRT mert nő. Ne már.

És nem utolsósorban ("van-e még hűséges férfi?") Azthiszed hogy ez a sztereotípia valós, hogy valamiért mindig a férfiakat emlegetik többször ebben a téméban?


Gyerekek...... Biztos jó sárral dobálni a másik nemet, de nőjjetek már fel. Bele lehet törődni hogy ahány férfi férlelép mert "énmegdugokmindenkit" ugyanannyi nő lép félre mert "énmegdugatommagammindenkivel" Egyikre se higyjük hogy kevesebb van mint a másikból.


És IGEN, valószínű mindkét nemnél magasabb az arány mint 50%, szóval egyik nem se játsza a szentet.

Ezt embere válogatja, és hozzáállása, neveltetése, stb. Nem kell semmit nemekkel indokolni, vagy védeni magamat hogy jaj a gonosz férfiak..:) vagy épp jaj a gonosz nők. Mit nem művelnek,. :)

2017. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem sose fért a fejembe, hogy ha vki szeret egy embert, és ő az élete párja, és vele éli az életét, akkor hogy a fenébe juthat eszébe hogy megcsalja?!

Szakítsanak, hagyja el, és akkor azt csinál a nemi szervével amit akar!

Hajtja az ösztön? BAROMSÁG!

Hűtlen disznó az összes ilyen nemtől függetlenül!

Minden testi kontaktus mindig két félen múlik. Ha közelednek valakihez aki nem akarja, elhajtja az illetőt. Ösztön.. pff..


Különben is, ha bármilyen formában képbe kerülhet egy harmadik személy, akkor ott eleve egy rossz kapcsolat van a háttérben. Azt meg akkor minek fenntartani? Menjenek a saját útjukon és hagyják egymást békén..


Az ilyen lelkiismeret nélküli és minden a párja iránti tiszteletet semmibe vevő szülők miatt lesznek csonka családok, és egyedül nevelő szülők, és gyerekek akik ezt megsínylik!


"Kedves" kérdező, ha Te megtetted és nemtudod hogy most bűntudatot kellene-e hogy legyen, segítek: KELLENE HOGY LEGYEN!

Beszéld meg a pároddal. Vagy nem mered neki elmondani? Hm..milyen meglepő..


Gondolkozzatok emberek!!


- egy 31 éves, végig hűséges, megcsalt, volt férj, akinek tini korában a családját elhagyta az apukája

(Ezúton köszönöm minden kedves résztvevőnek)

2017. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!