Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet amíg kórházba volt. Hogy nézzek ezek után a szemébe?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 éve vagyunk már együtt, nekem ez az első komoly kapcsolatom. Az előző próbálkozásaim mind a megcsalás miatt értek véget. Sokan mondják, hogy csak akarat kérdése kibírni ezt de én ezt egyszerűen nem értem. Nekem egyszerűen kattant valami az agyamban és képtelen voltam gondolkodni.

Vele minden jó volt főleg az elején, gyönyörű lány és eszem ágában sem volt soha félre lépni, úgysem találnék szebbet. Ezenkívül sose volt veszekedésünk, tökéletesen kiegészítettük egymást boldogok voltunk. Még fiatalok vagyunk mindketten, egyetemre járnunk ő most kezdte én idén végzek.


Már pár hónapja húzódik ez az egészségügyi probléma a páromnál először azthittük csak felfázás de aztán mint kiderült más a probléma. Nem írom le részletesen mert lényegtelen, csak annyi ,hogy már kábé 1,5 hónapja nem szexeltünk emiatt. Ő nemrég még kórházban feküdt természetesen minden nap bent voltam nála majdnem, támogattam felvidítottam szeretgettem hogy jobb legyen neki, úgy sajnáltam őt. Viszont amikor egyik hétvégén én hazautaztam a szüleimhez és találkoztam a régi barátokkal stb kicsit buliztunk és elengedtem magamat pedig annyira nem szoktam inni. Lényeg a lényeg összetalálkoztam egy régi ismerőssel egy lánnyal. Megtörtént a dolog, a kocsimban csináltuk.


Persze nem vallottam be mi történt egy ideig még maganak se egyszerűen nem vettem róla tudomást. Azonban már szerencsére hazajött a barátnőm és most újra együtt vagyunk. Mindig mikor ránézek eszembe jut amit tettem és félek sőt rettegek, hogy lebukok valahogy és elveszítem őt. Nagyon szeretem és mindennél fontosabb nekem. A lány akivel megcsaltam sokkal rondább mint ő sokkal igénytelenebb és egyszerűen nem értem mi történt velem. Egy ideig minden rendben volt láttam, hogy bejövök neki de az ilyet megtanultam kezelni és semmi gond nem volt. De hirtelen valami kattant az agyamba éreztem hogy feláll a farkam és azután már egyszerűen nem gondolkodtam.


De amikor azt írom, hogy szeretem őt akkor azt így is gondolom. Szeretem teljes szívemből és nem akarom, hogy elhagyjon. Ez csak egy ballépés volt amit csak el kellene felejteni és kész. A legrosszabb az egészbe, hogy közbe írt is nekem messengeren, hogy beszélgetni akar velem mert nem tud aludni és nagyon rossz kedve van és fél a műtéttől. Én persze nem írtam neki, csak másnap reggel, hogy bocsi de nem vettem észre hogy írt stb. Megbízik bennem... El fog múlni valaha ez a szörnyű érzés? Volt már valaki hasonló helyzetbe aki megcsalta a párját de nem derült ki és később sem?

Azóta mindent megteszek érte amit csak tudok azt akarom ,hogy boldog legyen és elmúljon ez a szőrnyű bűntudatom. Nem akarom elveszíteni annyira szeretem :(


2017. jan. 20. 18:44
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
98%

Én nem kérdőjelezem meg azt, hogy szereted őt, de azt jó, ha tudod, hogy mint társ, leszerepeltél, egy életre. A lehető legundorítóbb módon sikerült őt megcsalni, mikor teljesen önhibáján kívül nem tudta kielégíteni az igényeidet... Normális ember kibír pár hónapot szex nélkül, főleg, ha közben a párja egészsége forog kockán.

Mit fogsz csinálni, ha terhes lesz? Bemegy szülni, te meg elmész megcsalni addig?

2017. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy szereted.

Ha van benned egy nagyon pici gerinc, elmondod neki. Ha szereted, valóban szereted, akkor beláthatod, hogy olyan embert érdemel, aki tényleg szereti, és nem árulná el.


Férfi vagy, vagy féreg?

2017. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
93%

Először is, egy szemét paraszt állat vagy.

Másodszor, nem fog elmúlni a büntudatod és meg is érdemled, hogy felemésszen. Mindenképp mond el neki igy ahogy leirtad.


Egy off kérdés a többi férfinak: Ti tényleg ennyire nem tudtok ellenálni még ha szeretitek is a párotok, vagy ezek szerint a kérdező nem szereti eléggé?

2017. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

Én szeretem őt. Nem érdekel ha féregnek gondoltok ha nem mondom el de legalább velem marad és nekem ez a legfontosabb. Csak annyira félek, hogy valahogy mégis kiderül...Soha többet nem tennék ilyet ez 1000000% ez biztos! Boldoggá tenném őt, nem tudná meg mi történt és minden olyan lenne mint előtte! Sőt még sokkal jobb.

Senkinek nem lenne jó a szakítás.

2017. jan. 20. 18:55
 5/59 anonim ***** válasza:
96%
Szóval szerinted nem érdemli meg, hogy valaki őszintén szeresse?
2017. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy leírtad elég bűntudatos embernek tűnsz, és nem fogod elfelejteni egy hamar. Valószínű észre fogja venni rajtad. Ha jót akarsz, akkor valld be neki. Neked is jobb, és neki is, nem fogod stresszelni magad emiatt, nem tesz jót.

Valószínű ki fog borulni, és a többi már rajta múlik, hogy hogyan fognak alakulni a dolgok.

Megtörtént ezen már nem tudsz változtatni, és a világ sem dőlt össze egy szakítás miatt az élet megy tovább.

2017. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

"Egy off kérdés a többi férfinak: Ti tényleg ennyire nem tudtok ellenálni még ha szeretitek is a párotok, vagy ezek szerint a kérdező nem szereti eléggé?"


Azt fogják írni, hogy én vagyok a rohadt szemét aki nem szereti a párját. Én viszont nem tudok ellenállni , talán valami kémiai reakció az agyamban vagy nemtudom az egyik pillanatban még egyáltalán nem érdekel a csaj aztán felizgulok és akkor meg már nem is tudok gondolkodni. Ez nálam így van. De én többet szóba sem állok lánnyal az biztos, csak a barátnőmmel akarok lenni.

2017. jan. 20. 18:58
 8/59 A kérdező kommentje:
Második esélyt mindenki megérdemel. Harmadikat már nem azt tudom de második még járna...
2017. jan. 20. 19:01
 9/59 anonim ***** válasza:
89%
Gyökér vagy és az is maradsz, mehetsz a levesbe.
2017. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
97%

Legközelebb is ez lesz, ha lesz rá lehetőséged.

De akkor már az is ott dolgozik majd benned, hogy múltkor se buktál le.

Nem fog sokáig tartani ez a kapcsolat.


Azt írod, minden kapcsolatot a félrelépés tett tönkre. Ennek tudatában dugtál mással.

Nagyon is észnél voltál, tudtad, hogy ő kórházban van, nem fog rátok nyitni.


Úgyhogy most imádkozz, hogy sose derüljön ki. Ha a csaj vagy egy régi haver bekavar, esetleg elszólja magát, akkor bukó van.


Látod, ezért nem kezdek olyannal, aki félrelép. Kutyából nem lesz szalonna, akkor is félre jár, ha mindent megkapott.

Majd megtanulja a barátnőd is melletted, hogy nem szabad senkinek elhinni, hogy megváltozik.

2017. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!