Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lenne kedves valaki, őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne kedves valaki, őszintén válaszolni egy kérdésemre?

Figyelt kérdés

Kicsit, hosszú lesz, de, aki elolvassa és őszintén válaszol, annak köszönöm előre is! Aki nem, annak is köszönöm és szép napot! :)


Először is, leszögezném, hogy nem szeretnék senkit sem provokálni. Nem szeretnék „erkölcscsősz” sem lenni. Szerintem, mindenkinek megvan a saját értékrendje, és mindenki úgy él, ahogyan szeretne. Pont. Csupán kíváncsi vagyok.


Sokat olvasgattam mostanában itt, az oldalon, és kíváncsi voltam, hogy manapság, hogy állnak az emberek a párkapcsolatokhoz, az őszinteséghez, a megcsaláshoz.


Sok helyen, azok az emberek, akik még úgy gondolják, hogy nekik fontos a monogámia, hisznek a párkapcsolatokban és a hűségben, ne adj, isten még esetleg szüzek is, vagy nem hívei a manapság, nagy divat, „barátság extrákkal” és a csupán szexkapcsolat-féle dolgokban, el vannak ítélve, legyen az férfi vagy nő.


Ha valaki, azt mondja, hogy ő nem csalná meg a párját és nem is csalta még meg, és hisz a párkapcsolatokban, az őszinte kommunikációban, hűségben, például itt a GYK-n, le van pontozva, el van ítélve, biztos csak hazudik, és nem csak itt van ez, hanem más közösségi oldalakon, és a való életben is. Annyira, hogy még néha, meg is „alázzák” ezeket az embereket, szinte butának vagy, naivnak nézik, és még a „hitét” is szeretnék megtörni, ezzel kapcsolatban.


Nem vagyok naiv, én is szét tudok nézni a világban, tudom, hogy sok megcsalt fél/házastárs van, én is ismerek, ilyen embereket. Olyanokat is, akik azt „vallották”, hogy ők nem csalnák meg a párjukat, de az idő/ a hiány/az ital/ a körülmények/vagy a pillanatnyi gyengeség még is belesodorta őket, persze van ilyen. Most nem ez a kérdés.

De, én ismerek olyanokat is, akik valóban hűségesek a párjukhoz, lehet, hogy nem tartott addig a kapcsolatuk, mint szerették volna, vagy, vannak olyanok, akiknek máig tart, de nem volt megcsalás egyik esetben sem.


Viszont! Sok megcsalás tartalmú kérdésben olvasom, hogy hú, akkor el kell hagyni, meg nem kell megbocsátani, meg keresni egy hűséges ember, amikor megcsaltak valakit. Akkor igazából, még is sokan vágynak, olyan kapcsolatra, ahol nem csalják meg őket, és bízhatnak a partnerben, nem? Ezért fogalmazódott meg bennem az alábbi kérdés.


Miért kell azokat az embereket elítélni, akik, azt mondják, hogy ők nem csalták/ nem csalnák meg a párjukat?


Akik az ehhez hasonló kérdésekben elítélik/lepontozzák/lehurrogják az embert, azok miért teszik?

- Trollkodásból?

- Ennyire, hihetetlen a számukra, hogy van még, ilyen értékrenddel rendelkező ember?

- Tapasztalat?

- Vagy ilyen a világ szerintük, és már, nincs, olyan, hogy hűség?

- Esetlegn sérti az önérzetüket, akik, így gondolkodnak, mert ők már csaltak meg valakit, vagy őket csalták meg?

- Vagy szerintük „ciki” bevallani manapság, hogy van, aki így áll egy kapcsolathoz?

- „Biztonsági” okokból?


Tehát olyanoktól kérdezem, akik elítélik, ezeket az embereket, azok miért teszik, vagy te, ha már te is lepontoztál/leoltottál azért valakit, mert azt mondta, hogy ő nem csalná meg a párját, miért teszed? Őszintén?


Most nem a troll válaszokra vagyok kíváncsi, olyat már olvastam eleget, most is olvashatnék, vagy hallgathatnék ilyen hozzászólást, hanem valódi válaszokra lennék most kíváncsi! Miért van ez?


Akik, hajlandók voltak végig olvasni, azoknak köszönöm és a hasznos, őszinte válaszokat is!


Legyen kellemes napotok!



2017. jan. 23. 09:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%
Mert könnyebb leszavazni, lehazugozni ezeket az embereket, ha valakinek nem illenek bele a szemellenzős világképébe, mint elgondolkozni azon, hogy basszus, lehet, hogy én találom meg a rossz embereket és lehetne sokkal jobb is, ha változtatnék.
2017. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%

Heh, az elejére jó lett volna odaírnod, hogy a "rosszfiúkhoz" (lepontozókhoz, alázókhoz) szól a kérdésed :D Végigolvastam, de sajnos nem tudok hasznos választ adni neked, mert én is azok táborát erősítem, aki hűséges, sosem csaltam meg egy párom sem, de amikor itt ezt leírom, akkor lepontoznak, hitetlenkednek, vagy jövőbeni hűtlenséget vizionálnak. Amikor meg esetleg azt írom, hogy a férjem hűséges hozzám, akkor meg jön a gúnyolódás, hogy csak azt hiszem, meg várjam ki a végét...


Szerintem egyébként csak simán a cinikus, remélni és bízni nem merő emberek csinálják ezt. Nem hiszik el, hogy létezhet ilyen, mert ők még nem tapasztalták- sem a maguk bőrén, és a környezetükben is ritkán látták.

2017. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy azoktól, akikhez igazából szól a kérdésed, nem fogsz normális választ kapni, csak a szokásos fröcsögést, utálkozást, és-mivel ezeknek az embereknek a nagy része férfi ezen az oldalon- gyűlölködést, hogy minden nő utolsó r...

Nem érdemes ezeken az embereken gondolkozni, egyszerűen nem kell velük törődni, csak a normális, hasznos válaszokkal :)

2017. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: a "rosszfiúk" kifejezést simán csak a "bűnözők" enyhébb értelmében írtam, nemtől függetlenül. Ne lásd bele rögtön a feminácizmust minden női válaszba.
2017. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és szándékosan nem írtam "nemet" a kérdésem elejére, mivel nem gondolnám, hogy ez csak a férfiakra vagy a nőkre lenne jellemzőbb.


Bár, a saját ismeretségi körömből kiindulva, sajnos nekem is azt kellett megállapítanom,amit a kedves 4. válaszoló is mondott, hogy a megcsalásban mint, megcsaló, vagy "csábító" inkább a nők vannak többségben manapság.


Persze 2 emberen múlik, de sajnos a mérleg mostanság, megcsalás tekintetében, tényleg a nők felé kezd el billenni. (Ezért a véleményemért, főleg nőként, már én is nagyon megjártam, de sajnos nincs mit szépíteni rajta.)

2017. jan. 23. 10:02
 6/43 anonim ***** válasza:
40%
3as ahogy látod is, a te "férfizó" válaszod 100%, én megemlítettem, hogy a nők füle mögött is van vaj, le is huztak :) Ennyi itt az alázó "férfi"
2017. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
7.: akkor hogy kehet, hogy a férfiak azok, akik rendszeresen küldözgetnek fenyegető, szidalmazó üzeneteket, ha valaki nem ért egyet velük?
2017. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadók!


Kérlek ne vitatkozzatok, senkit sem akartam megsérteni a kérdéssel és nem szeretném, ha a kérdésem "okán", alakulna ki vita köztetek. Nem éri meg egy ártatatlan kérdés kapcsán, vitába szállni, vagy megsértődni egyes válaszokon, akinek nem inge,ugye ne vegye magára. (Ez a válaszokra is igaz :) )


Aki válaszolt, mindenkinek ment a zöld kéz és fog is menni, mert időt szánt rá és válaszolt.


Továbbra is szívesen olvasnám a válaszaitokat :)

2017. jan. 23. 10:38
 9/43 anonim ***** válasza:
41%
8 nekem meg csajok küldözgetnek fszságokat. Most ilyenkor mi van?
2017. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Idézném itt a vitátokra 7/8-as az alábbi hozzászólást, amit egy másik kérdésnél olvastam és teljesen egyet értek vele:


"Aki férfi, lélekben, észben és testben is, az nem azon élvezkedik, hogy privátban lehet mocskolódni.

Szerintem ezeknek a többsége unatkozó, kangörcsös kis 12 éves, vagy legalább is megrekedt ezen a szinten.

Még évek kellenek, mire sok küzdelem árán férfi (vagy valami hasonló) lesz belőlük."


Csak én ezt kiegészíteném a nőkre is. Egy normális nő nem "mocskolódik", "fenyegetőzik".

2017. jan. 23. 10:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!