Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves férfiak! Kérlek írjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Kérlek írjátok le nekem, miért baj ha őszintén szeretnek titeket? .

Figyelt kérdés

Miért baj, ha valaki gyereklelkű és nem olyan mint manapság a menő lányok, hogy csak megjátszák magukat és nem adnak nektek semmit csak talán a testüket. Miért baj, ha a szívemre hallgatok..

Ne írjatok nekem privátot, csak valaki magyarázza el miért ilyen ez az egész "komoly" kapcsolat mindenhol..

Egy csalódás a világ.



#Mocskos pasik #utálomaferfiakat
2014. aug. 29. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy senki nem szeret őszintén.. Ha valaki szeretne az nem lenne baj.
2014. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Whit55 ***** válasza:
Lány vagyok. Szerintem a menő lányokhoz vannak szokva és az érzelem-teljes lányokkal nem tudnak mit kezdeni.
2014. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Egy cipőben járunk,csak annyi különbséggel hogy én férfi/fiú vagyok. Manapság szerintem (és ezt látom,tapasztalom) amolyan "milyenmenővagyokvancsajom/pasim" szempontból keresnek sokan párt... Mint egy tárgyat kezelik a másik félt. DE EZ CSAK ÁLTALÁNOSSÁGBAN MONDOM! TERMÉSZETESEN BIZTOS VANNAK KIVÉTELEK IS!


16/F

2014. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Természetesen nem baj ha szeretik az embert de ez se olyan

egyszerü mert lehet ugy is szeretni valakit hogy folyton rajta

kapaszkodsz nem adsz neki semmi idöt hogy kikapcsolodkon

hanem kinyirod a "szereteteddel"

Diohéjban ennyi.

22F csak azért irom ezt mert van ebbe tapasztalatom.

2014. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyon nagy többsége nem tud szeretni.Nem tanitják meg őket.Nem tudnak adni, nem tanitják meg őket az adás örömére.
2014. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kurtz Bickle ***** válasza:
Ez csak azon embereknek "baj", akik nem tudják felvállalni magukat, nem tudják odaadni a szívüket-lelkület egy kapcsolatban. Megijednek attól, hogy a másik ennyire komoly érzelmeket táplál irántuk. Nem tudják feldolgozni.
2014. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fú, 3-as, biztos rengeteg tapasztalatod van xDDDDD


Kérdező, keresgélj intelligens emberek között.

2014. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kihaltak az inteligens emberek.. amúgy meg nem elég az inteligencia.
2014. aug. 29. 16:37
 9/14 anonim válasza:
Én is azt gondolom hogy nem "" baj"' csak ennek is vannak határai
2014. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék egy olyan lánynak aki őszintén szeretne. A "menő lányok" pedig nem jönnek be.
2014. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!