Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves nők, elmondanátok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, elmondanátok mit gondoltok rólam, csak őszintén?

Figyelt kérdés

33F Nincs diplomám 2 év után otthagytam az egyetemet,azóta vállakozó vagyok.Egyesek talán azt mondják,hogy nem akarok felnőni.Én ezt nem hiszem mert aránylag jól keresek,lakásom kocsim van.Nem fogom magamat dícsérni de sosem volt gondom a nőkkel.

Volt egy nagy szerelem az életemben,azon kívül csak fútó kalandok és egyelőre nem is szeretnék többet legalább 40 éves koromig.Alapvetően jó dolgonak tartom a házasság+gyerekek dolgot,de még egyszerűen nem vágyom rá.Nem arról van szó,hogy ne akarnék családot egyszer,de ez nekem nem olyan fontos,azért fontos de nem annyira.Többek közt azért is mert 2 év múlva az egyesült államokba fogok költözni,már éltem ott évekig és nagyon sok minden köt oda,élnek ott magyar és amerikai barátaim stb.Addig viszont minnél több pénzt össze akarok gyűjteni,hogy legyen kezdőtőkém és elkezdhessek építkezni.Millió ötletem van amit meg akarok még csinálni.Ezért,ha egy kapcsolat elkezd komolyra fordulni,azt gyorsan megpróbálom lezárni.Nem akarom,hogy ide kössön,meg nagyon fontos nekem,hogy szabdnak érezzem magam,nem bírom,ha egy nő rámakaszkodik.Úgy tervezem,hogy majd 40 felett elveszek egy 30-as nőt és családot alapítunk,ha nem akarna szülni,akár örökbe is fogadhatnánk,de ha ez valmiért mégis kimaradna az életemből,akkor is boldog lennék,ha örökre agglegény maradok.Talán azért is gondolkodom így mert nem hiányzik igazából az életemből semmi,szabadidőmben rengeteget olvasok -minden létező téma érdekel a művészettől a csillagászatig,megint csak nem akarom dícsérni magam,de mindenhez hozzá tudok szólni,diplomás ismerőseimnél sokkal műveltebb vagyok- aktívan sportolok,komoly társasági életet élek és amikor csak lehet bulizok.Kiégéstől nem félek,mert mértékkel élvezem az életet,a minőségre megyek nem a mennyiségre.Persze a szexet imádom és néha jól esik az aktuális partneremmel csak úgy beszélgetni élvezni egymás társaságát,elmenni ide-oda,de azt nem bírom,hogy hozzá kell igazítanom az életemet,ezeket a dolgokat amiket írtam mind akkor csinálom ha kedvem van.Sok helyen megfordultam már,de mégtöbb helyre el akarok menni.

Így visszaolvasva úgy tűnhet nektek,hogy "megbízhatatlan,felelősséget nem vállaló,csak a mának élő" stb vagyok.Lehet,hogy tényleg így van,de szerintem nem.

Vagy mégis?

Mit gondoltok erről,nem sértődöm meg írhattok bármit.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. aug. 14. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak terveid, ezért éppenséggel sem linknek, sem megbízhatatlannak nem látlak a leírtak alapján.
2014. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jázi :) ***** válasza:

Ha ennyire meg vagy elégedve magaddal miért érdekel vadidegenek véleménye?

Nem az a fontos,hogy Te jól érzed magad? Akkor minek bármilyen visszaigazolás is?

2014. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én inkább neveznélek céltudatosnak és határozottnak ami nálam mindenképp pozitív tulajdonság, szeretem ha egy férfi tudja mit akar és megvannak az elképzelései az életével kapcsolatban. Semmi rossz nincs abban amit leírtál és sok sikert kívánok az álmaid megvalósításához :)
2014. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es ez nem is olyan rossz kérdés
2014. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz egyelőre komoly kapcsolatot, akkor mindegy, mit gondolunk.


Egyébként meg nem értelek. Engem jó érzéssel tölt el, ha az élményeimet megoszthatom valakivel. Te viszont megfosztod magad ennek a lehetőségétől, mert az alkalmi szexpartnereidet nem feltétlenül viszed el egy fontos találkozóra, vagy akár nyaralni. Szörnyen magányos lehetsz, ami az emberi kapcsolatokat illeti, még akkor is, ha mindenhol vannak haverok, meg ha szeretsz pezsegni. Valahol mindenkinek fontos a biztonság, az, hogy legyen egy állandó dolog az életében. Neked ilyen nincs sem üzleti téren, mert a vállalkozásod bármikor befuccsolhat, sem a magánéletben.

2014. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kurtz Bickle ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy egy művelt ember miért ír és fogalmaz ennyire igénytelenül. Továbbá olyan érzésem van, hogy nem vagy magaddal kibékülve, és már csak azért is jól esett ezt leírnod, hogy megerősítsd magadban amit szeretnél. A másik oka az volt, hogy megerősítést kapj. Nem értelek.
2014. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Örülök a pozitív véleményeknek,jólesik.

Azért érdekel idegen nők véleménye mert kaptam már a környezetemben megjegyzést arra,hogy "csak a mának élek blabla".

Nem arról van szó,hogy nem szeretnék egyszer megállapodni,de ha MOST MÉG nem szeretnék akkor mégis mit csináljak,csak azért mert egyesek szerint "ilyen korban már azt illik"?

2014. aug. 14. 16:01
 8/11 Jázi :) ***** válasza:
Nem kell foglalkozni azzal,hogy más szerint mit illik ebben a korban. Ha majd úgy érzed itt az ideje, akkor kell megállapodni. Csak egyik füleden be a másikon meg ki. Nem kell ilyeneken agyalgatni!
2014. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egy 33-éves nő vagyok, és hasonlóan gondolkodom mint Te, én megtaláltam a saját hangomat, és követem is azt..

Én már bulizni nem járok tartós kapcsolatom van 2-éve..

A hasonlóság abban van, hogy egyenlőre gyermeket nem akarok, dolgozom a jövőmön, és én is sok helyen jártam már...

És engem sem érdekel, ha valaki a család alapítással nyúz, egyszerűen nem állok még készen..

De tartozni kell valakihez hidd el, és cipeled magaddal világot látni is, olyan jó ha nem egyedül kell mindennek örülni..

Ja és bika vagyok mellesleg konok, és makacs, amit eltervezek véghez is viszem.. :) (de már nem egyedül) :)

2014. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 évvel fiatalabb feleség azért necces. Ezt nem sok nő vállalja be. 42F
2014. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!