Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek hogy ne foglalkozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne foglalkozzak a párom előéletével? Tudom, h sok nőt megcsalt, ezt el is mondta. És mindig attól felek mi van ha engem is meg fog.

Figyelt kérdés
Egyutt vagyunk 4honapja es annyira bízom benne, és tudom hogy imád tényleg csupa szív lélek igy ki se nezem belole hogy bárkit is megcsalna annyira normális..aztmondja hogy azóta felnőtt es változott sokat (lett gyereke is szerintem ez is befolyásol h nem az a bulizós màr) de mindig arra gondolok mi van ha ennyire nem tud változni egy ember ? Nagyon szeretem es pont ezért felek h csalodok benne amit ugye nem érzek , mert tudom/érzem h nem néz másra

2017. jan. 24. 07:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
23Lany vagyok
2017. jan. 24. 07:40
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is jól teszed, ha odafigyelsz rá!

Ha egyszer félrelépett, megbánta és megváltozott, akkor az OK. Akkor jöhet a duma, hogy már nem ilyen.


De azért ne legyél ennyire naiv!

Több nőt is megcsalt, valószínűleg több kapcsolata is ráment erre, és még a gyereke anyjával sem maradt együtt. Szerinted, az a nő nem úgy szült neki gyereket, hogy érte megváltozott, más nőre rá se néz, és teljesen megbízik benne? Dehogynem.

Aztán mire ment vele? Most nevelheti egyedül a gyerekét.


Már nem bulizós. Hűha... A megcsaláshoz nem kell eljárni bulikba, a legtöbb szeretőt a munkahelyen ismeri meg a férfi, szóval ha nem olyan helyen dolgozik, ahol csak pasik vannak, akkor máris gyanakodhatsz.


Kutyából nem lesz szalonna.

És pont azért tudott ennyi nőt átverni, mert mindegyik azt hitte róla, hogy érte megváltozik, mellette nem fog ilyet csinálni, és bíztak benne.


Ettől még persze úgyse fogod elhagyni, meg az első jeleknél inkább homokba dugod a fejed. De azért hosszú távra ne nagyon tervezz vele, mondjuk gyereket ne vele vállalj. Egy-két évig még lehet is, hogy tud uralkodni a farkán, aztán pont akkor fog félrelépni, mikor a legkevésbé várod, te meg ott maradsz egyedül egy gyerekkel.

2017. jan. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ha figyeled, akkor is meg fog.

idaig gerinctelen volt, most meg hirtelen gerinces lesz.. ahamm.. persze..


Ez olyan mint amikor egy lány választ egy drogos bűnöző pasit hogy majd csodapasit csinál belőle azt néz évek mulva is hogy háát őő nem jött össze, ez nem a királyfi akit keresett..

2017. jan. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Téged is meg fog csalni, csak túl jól néz ki ahhoz, hogy ezt felfogd.
2017. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Vagy már meg is tette.
2017. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi reális okot nem látok arra, hogy pont te legyél az a kivétel, aki nem fog megcsalni.
2017. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Eddig lefeküdt minden elérhető nővel, akkor téged miért zavar, ha még kicsit növeszik ez a szám?
2017. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nem úgy értettem, hogy a pasira figyelj oda, mert ha a kezedben fogod napi 24 órába a farkát, az ilyen akkor is félrelép.

Hanem figyelj oda az intő jelekre, és foglalkozz csak a rossz érzéseddel, mert ilyen előélet mellett csak süket duma, hogy hozzád örökké hűséges lesz.

4 hónapig nem nagy kunszt. Majd 4 év múlva térjünk erre vissza.

2017. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a durva, h a gyereke anyjat is elhagyta...

Hat gyereket semmikepp ne szülj neki.

2017. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, azt mondta hogy imád és nem fog ilyet tenni.

Szerinted a többi nőnek mit mondott?

Főleg a terhesnek, valszeg őt is ezzel hülyítette.

2017. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!