Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelöljem be Facebook-on,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelöljem be Facebook-on, 'kezdeményezzek', vagy felejtsem el, ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Igyekszem röviden felvázolni a dolgokat.


Adott egy srác, akinek a szüleit ismerik az én szüleim (valamint a srácot is). Szüleim szerint nagyon rendes, kedves, stb a srác. Mi nem ismerjük egymást.


Viszont Tinderen (társkereső alkalmazás okostelefonra) pár hónappal ezelőtt jobbra húzott (tetszem neki a képeim alapján), de nem történt semmi ezen kívül, nem írtunk egymásra.


Azóta kétszer 'találkoztunk', mind a kétszer szüleink társaságában. Mivel szervizesek, kétszer vittük oda az elromlott dolgunkat (az első alkalommal anya erősködött, háta 'lesz valami', pedig nem meséltem neki a Tinderről. Amúgy is valószínűtlennek tartom, hogy a szüleink előtt 'csapnánk a szelet' egymásnak. Így is történt).


Nem mellesleg valóban szimpatikus, dolgos, kedves srácnak tűnik (igaz, egy szót sem szóltunk egymáshoz).


Nem tudom, van értelme bejelölnöm a srácot Facebook-on? (anya elejtette Legutóbb, hogy véletlenül ismerősöm e Facebook-on, mert igazán írhatnék neki, hogy áll a szerelemről dolgunk. Ekkor lett is volna rá ürügyem, de elrontottam...)


Szóval van értelme, vagy felejtsem el? Nem ciki, ha bejelölöm és ha visszajelölt ráírni?


Mit tegyek? Mit tennének?

22n


2016. nov. 21. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is felnőnék... anyu ezt mondja, meg azt mondja. Ne haragudj, de ez milyen párkapcsolat lenne?
2016. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te nem gondolkodnál el azon, ha az egyik szülőd 'felhívná a figyelmedet' arra, hogy XY fia/lánya normális, nem tahó, bunkó, stb?
2016. nov. 21. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Tudod mit csináltam? Bejelöltem facebookon és ő írt. :)

Nem kellett anyunak mondania. Nekem is szimpatikus volt, gondoltam miért ne... ezen nem kell problémázni.

Azóta a férjem.

2016. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!