Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy hetekig hónapokig tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetekig hónapokig tartó viszonyt miért nem lehet megbocsátani, egy esetleges egyszeri szexet viszont igen? Nem ugyanugy megcsalás ez?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
De, ugyanúgy megcsalás mindkettő, és nálam mindkettő helyből szakító ok. Nem érdekel, hogy hányszor, kivel, ittasan, véletlenül, stb.
2017. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Egy egyszeri esetnél, lehet, hogy a pillanat ragadta el a feleket, vagy az alkohol befolyásolta az ember ítélőképességét, legyen az férfi vagy nő. Ha a megcsaló ezt megbánta, itt még esetleg lehet szó megbocsátásról.


De ott, ahol ez hetekig/hónapokig tartott nem erről van szó. Ehhez döntés kellett és így folyamatosan megalázta a párját tudatosan. Itt végképp nem lehet szó megbocsátásról, szerintem.


Őszintén szólva, én nem tudom, hogy valaha is bármelyiket is meg tudnám-e bocsátani. Sosem aláznám meg ilyennel, azt akit szeretek.


Elvileg emberek vagyunk és nem majmok. Tudnunk kéne gondolkodni és uralkodni magunkon. A megcsalás legyen az bármilyen is, bármilyen okból, gerinctelen dolog.

2017. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Mindkettöt meg LEHET bocsátani.
2017. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindent lehet, de nem kötelező, és van, amikor nem is érdemes.

Ami biztos, elfelejteni nem tudnám, és semmiképpen nem maradnék az illetővel.

2017. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tooHandsome ***** válasza:
25%
Tök egyértelmű a válasz nem? Valaki írta az alkoholt. És persze a legtöbben azt mondják chhh az alkohol nem mentség semmire blablabla. Pedig bizonyos esetekben lehet enyhítő körülmény, én például ha kellőképpen sokat ittam még egy nem túl szép nőt is megkívánok, az egyik haverom pedig engem kíván meg rendszeresen , úgy kell levakarni a kis látens homit. Tehát az alkohol nagyon is befolyásolja az ítélő képességet. Ha így történik a megcsalás az teljesen más, mintha hónapok óta szeretőt tartana valaki.
2017. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Oké, én ezt értem, hogy az alkohol butít és szó szerint ágyba dönt. De nem két korsó sörtől veszíti el az ember az ítélőképességét. Lány vagyok, pocsékul bírom az alkoholt. Két-három korsó sör bele szokott férni, amikor találkozom a haverokkal. Akkor még tudom, mit csinálok. Tehát ha valaki tudja, hol a határ, minek iszik annyit, hogy átlépje? Nekem nem az lenne az első kérdésem, hogy megcsalt-e, hanem hogy mi a fityfirtyért kellett ennyire leinnia magát? Mert ebben bocs, de 15 fölött már nincs véletlen. Aztán a megcsaláson majd gondolkodnék utána. Mert nyilván ha nagyon szeretem, és becsúszott egy ronda piálás, no meg a saját lábán nem tud hazajöni, hát valahogy egy idő után még csak-csak. De ha ez töbször fordul elő, az alkohol miatt dobnám. Viszony meg elfogadhatatlan, akkor szakítson.
2017. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Egy hosszabban tartó viszonynál a páromnak kifejezetten energiát kellett belefektetnie, hogy titkolózzon előttem és mással találkozgasson. Udvarolnia kellett a nőnek, rendszeresen kamuznia nekem mindenféle hihető indokokat, hogy x időben hova megy, kreatívnak kellett lennie a kettejük programját-helyszínét illetően, hogy ne bukjanak le, stb, szóval ez megfontolt, meggondolt, tudatos döntések sorozatát és ami a legfontosabb, elhivatott szándékot feltételez. Vagyis, ha valakinek szeretője van, akkor ő meg AKAR csalni.


Ez teljesen más szintű megalázás, mint hogy egyszer, esetleg hosszas kihagyás után, mikor már csökkent az alkoholra vonatkozó toleranciája, kicsit jobban becsiccsent a kelleténél, és mondjuk a céges karácsonyon a bögyös Juci a reciről rámászik és elkezdi masszírozni meg fogdosni meg mittudomén, és ő meg nem áll ellent. Nem azt mondom, hogy támogatom, sőt, nem történt még velem ilyen, nem tudhatom, hogy meg tudnám-e bocsátani, de ebben az esetben azért lenne bennem némi dilemmázás, míg a fentiben azért az határozottan más helyzet lenne.

2017. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mas tartozik a megbocsajthato kategoriaban!
2017. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vagy százszor csalt meg...nincs különbség. Menjen amerre lát.

Az "ígérem megváltozom" dumát hagyjuk inkább. Régi mondás de igaz: Kutyából nem lesz szalonna.

2017. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Van olyan, hogy az ember ilyenben meg tud változni. Én sajnos néhány évig nagyon vadul buliztam a párkapcsolatom ellenére, és jó párszor leittam magam annyira, hogy nem tudom, hogy megcsaltam -e. Utólag mindig nagyon bántam, de nem tudtam tartani a mértéket, és nem megbízható emberekkel lógtam ilyenkor. :( Egyre jobban gyötört a bűntudat, próbáltam sokszor leállni ezzel az életmóddal sikertelenül, végül a sokadik ilyen traumatikus éjszaka után végleg leálltam. Évek óta egy kortyot nem ittam, gyűlölöm az alkoholt, a bulikat. És józanul soha nem akartam (akarom) a párom megcsalni!
2017. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!