Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet a vallasig tarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a vallasig tarto egyutt toltott idot elviselni?

Figyelt kérdés

Mar biztos, hogy valunk a felesegemmel.

O szerelmes lett egy masik ferfiba, es ot valasztja a helyettunk, van egy 4eves kisfiunk.

Alberletbe kell menniuk, mert a lakas az enyem, de nagyon nehez megfizethetot talalni ebben a kisvarosban, az ovoda miatt lenne fontos, mert a gyerek maradna.

Tehat ez meg tobb honapig is eltarthat, addig hogy elhetunk egyutt, hogy o randizgat, kimaradozik, es meg szinte egy csaladkant elunk.



2014. nov. 29. 09:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyik kollégám haverja 10 éve vált el a feleségétől, de még mindig együtt élnek. Nem tudom hogy csinálják... Le kell nyelni. Mindenesetre arra jó alkalom, hogy a gyereket apránként hozzászoktassátok a megváltozott helyzethez.
2014. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Megértelek. A fiam és én néhány éve ugyanebbe a helyzetbe kerültünk. Mi már nem tudtunk családtagként tekinteni az akkor még feleségemre. A fiam sem tekintette már anyjának. De amikor a főnökúrnak mégsem kellett, akkor már jött volna vissza. De ketten a gyerekkel úgy döntöttünk, hogy NEM!
2014. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Na ez a hozaszoktatast se tudom, hogy lesz. A fiam nagyon apas, miota megszuletett talan havonta ha 1-2 alkalommal nem en furdettem, fektetem, mondtam neki meseket, ez jelenleg is igy van. Szinte mindennap vannak kozos par oras programjaink, ezt se tudom hogy lesz, mennyire fognak ezek a kozos dolgok szegenynek hianyozni, mikor mar nem velem el.
2014. nov. 29. 09:41
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Milyen vallásig? Római katolikus, református, vagy milyen?
2014. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Próbáld meg úgy felfogni, hogy lakóközösség, mintha a testvéreddel élnél együtt. Ha az maradozna ki, biztosan nem zavarna. Nyilván meg lehet előre beszélni, mikor ki marad otthon a gyerekkel, ki mikor mehet el. Nyilván te is "kimaradozhatsz". Szerintem ha a jó indulat, tolerancia megmarad, akkor nem lehet gond. Biztosan őt okolod most az egész helyzetért, de egy kapcsolat két emberen múlik, valami miatt valamikor kiábrándult, kiszeretett belőled, és erről nem biztos, hogy tehet. Az biztos, hogy ez még azelőtt megtörtént, mielőtt beleszeretett valaki másba. Fogadd el a helyzetet és mindenkinek jobb lesz, ha ettől függetlenül barátok próbáltok maradni, nem ellenségek. Tudom, milyen nehéz.
2014. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
2-es vagyok. Miért vagy olyan biztos benne hogy nem te kapod a fiadat? Nálunk is én kaptam. Bár az anyja nem is igen ragaszkodott hozzá.
2014. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Erdekes lenne ez a lakokozosseg, sosem eltem ilyenbe.

Nem teljesen ertek egyett veled mert, igen megromolhat egy kapcsolat, de ha ugy erezte, akkor miert nem szolt, ultetett le, hogy figyelj baj van, beszeljuk meg. Ilyen mondat sosem hangzott el, ha neha vettem valami jelet errol, akkor meg az volt a valasz, hogy kimerult, faradt.

Amugy meg egyenlore nincs se kedvem, se turelmem eljarogatni, nagyon megvisel ez.

2014. nov. 29. 09:53
 8/19 A kérdező kommentje:
Persze tervezem, hogy nalam legyen a fiam, de ez bonyolult. Munkat kellene valtanom hozza, meg mint anya nem rossz annyira szerintem, hogy eselyem is legyen.
2014. nov. 29. 09:56
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, de ezen megakadt a szemem: "es ot valasztja a helyettunk, van egy 4eves kisfiunk" Ez egyáltalán nem igaz, mivel te azt írod, hogy az anyával fog maradni a gyerek. Tehát egyszerűen csak arról van szó, hogy tőled válik el a feleséged, de nem a gyereketektől. Ettől függetlenül teljesen megértem, hogy lelkileg ez megvisel téged, de úgy gondolom, hogy ez egy rossz felfogás. Sok embert ismerek, akik elváltak és gyakorlatilag ketten nevelik a gyereket, nyilván nem közös háztartásban, meg lehet oldani.

Az pedig, hogy nem vetted észre a feleségeden, hogy nem boldog melletted.........erről csak egy sztori jutott eszembe, az egyik volt pasimnak konkrétan két évig magyaráztam bele az arcába, hogy ez így nem lesz jó és nekem így nem jó, majd amikor szakítottam vele, hónapokig azzal a hülyeséggel hívogatott, hogy semmi előjele nem volt ennek a szakításnak, a férfiaknak nagyon szelektív a hallásuk és nem nagyon akarnak változtatni az általuk megszokott ritmuson. Természetesen lehet, hogy nálad nem ez volt a helyzet, de egy kis átgondolást szerintem megér, hogy hol is romlott el ez a kapcsolat.

Az együttéléssel kapcsolatban, szerintem ha már egyértelműen vége, akkor minél hamarabb költözzetek szét, lelkileg nagyon megerőltető válás közben egy háztartásban élni és folyton belebotlani a másik félbe.

2014. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mint irtam egy arva szot sem szolt, hogy problema lenne, mikor en emlitettem, hogy szerintem nem jo valami, akor is tereles volt a valasz. Nem akarom magamat jobb fenyben feltuntetni, idegeneknek felesleges is lenne, de meg o mondta mostanaban, hogy alapjava veve jo volt a hazassaga, sok no orulne ilyen ferjnek, de o szerelmes lett nem tehet rola.
2014. nov. 29. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!