Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Távkapcsolat esetén működhet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat esetén működhet, hogy két nő van párhuzamosan az egymás tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem két lánnyal internetről, randiztunk is. Mind kettő szimpatikus, ezért gondoltam mind kettővel megpróbálom. Az egyik ott lakik ahol én a másik 200 kmre távolabb. Így minimális a lebukás esélye? Meg lehet oldani ezt?
2017. jan. 30. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az elején talán működhetne, de egy idő után úgyis minden kiderül. Amúgy meg baromi nagy tiszteletlenség ez bármelyikükkel szemben ezt szerintem, ha értelmes embernek tartod magad felejtsd is el.
2017. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolatban működhet egy darabig, de az azért necces lesz, amikor a 3. évfordulón kiderül, hogy amúgy az első fél évben egy másik csajt is kezeltél mellette...
2017. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Es mit mondasz majd a helybeli lanynak, minek utazgatsz 200km-re (nyilvan orakat vagy akar 1-2 napot is elvenne) allandoan? Mit mondasz majd nekik amikor nem akarod egyiket se felvallalni kozossegi oldalon? (Hiaba hulyeseg, top 5 jel kb, ha tilos barmilyen formaban is jelezni fb-n, hogy kozod vagy a srachoz.)

Idiota vagy, valassz egyet kozuluk, bar elore sajnalom, akarmelyik is lesz az.

2017. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. Tudtok ezekre a kérdésekre valami jó választ? Mit lehet ilyenkor tenni? Mit mondjak majd miért utazgatok?


Ötletek?

2017. jan. 30. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, surmóságra itt biztos nem kapsz ötleteket. Ha pedig nem látsz fantáziát egy komoly és őszinte nőben, akkor nekem lesz majd tippem, hogy kikkel ismerkedj.
2017. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Nincs jo valasz ra mert alapbol mar gyanus ha ezek megvannak es normalis csaj utanajar es kidob :D

Inkabb mondd meg, hogy szexkapcsolatot keresel es kesz, abba is belemennek sokan.

2017. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Inkabb mondd meg, hogy szexkapcsolatot keresel es kesz, abba is belemennek sokan.


"Nagyon nem nem vagyok ahhoz helyes, hogy csak szexet akarjanak tőle a nők, van jó pár kg felesleg, pocak stb."

2017. jan. 30. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Távkapcsit, csak így lehet megoldani, ha kéznél is van egy partner.
2017. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld meg. Válassz, mielőtt komolyra fordul valamelyikkel.
2017. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!