Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El lehet hinni, hogy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet hinni, hogy az a férfi a neki megfelelő nő mellett van, aki egy másik lánynak nem tudott ellenállni és tervezett módon egyszer félrelépett?

Figyelt kérdés
Helyesbítek. Első tervezett találkozásnál orális szex, a második hónapokkal később hotelben, megszervezetten. Azt mondja, egyszeri és utolsó egyetlen alkalom és olyan dolgokat akar csinálni a szexben amik otthon nem mennek és hiányoznak neki a korból amikor még szingli volt (4 éve). Na most, ez a pasi most hazugságban él és önámításban, hogy a barátnője a megfelelő neki, vagy a materiális dolgok miatt jó ez neki meg amik már összekötik őket, vagy tényleg ellehet képzelni, hogy na még egyszer kiéli ami hiányzik neki de ez a barátnője iránt szerelemhez semmi köze és nagyszerű jövő állhat attól még előttük?? Nők, ti ezt megbocsátanátok a párotoknak ha lebukna és ezt mondaná indoknak? És férfiak, ti beleképzelve magatokat a férfi helyzetébe, el tudnátok képzelni hogy attól még otthon dúl a szerelem és van jövőtök és akkor is az a nő nektek van teremtve..?

2017. jan. 31. 18:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Próbálnám belőni, hogy mégis a háttérinformációk ismeretében mennyit nyom a latba itt ez a megcsalás? Többéves kapcsolatban csak egyszer..kiélni mégegyszer ami otthon nincs..utána hűség ezerrel..? Lehetséges??
2017. jan. 31. 18:25
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Elég irányított a kérdés. Nyilván nem
2017. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

A megcsalás az megcsalás, bármivel akarod köríteni, szépíteni.


Ha otthon kinyitná a száját az, akinek problémája van, és elmondaná,hogy mit szeretne a szexben és, ha szereti a párja megadná neki, legalább is én, így gondolom.


Ha akkora lenne a szerelem nem kéne máshova mászkálni az élvezetért.


Egyébként meg, ha nem egyeznek a szexuális igények, már az elején nem kellett volna folytatni a párkapcsolatot.


Szerintem, de gondolom ezért megint le leszek oltva.

2017. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"megfelelő nő mellett van" <-> "otthon nem mennek és hiányoznak neki"


A kérdésben a válasz.


"el tudnátok képzelni hogy attól még otthon dúl a szerelem" -> kizárt

"van jövőtök" -> kizárt

"az a nő nektek van teremtve..?" -> ilyen meg nem létezik


33F

2017. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem dúl itt semmilyen szerelem, maximum a te részedről kérdező, és igen meg fog csalni később is. Ha szexuálisan nincs összhang akkor hiába a lelkiség maximum barátok lehettek.
2017. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező a szerető szerintem...

Es valoszínű, hogy meg fogja csalni máskor is a feleségét, az viszont szinte biztos, hogy elhagyni nem fogja. Szerelemből vagy kényelemből, ki tudja.

2017. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy megcsalashoz nem kellenek hatterindokok. Rohejesnek tartom, ha valaki annyira nem bir a nemiszervevel, hogy valami hatalmas tragedianak eli meg, hogy egyebkent rendszeres szexualis elet mellett egy valamit nem tud kiprobalni, raadasul valaki massal.

Uj szexualis vagyak akarmikor kialakulhatnak, legkozelebb eszebe jut, hogy na most valami mast szeretne kiprobalni es akkor meg ugyanez lesz.

2017. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
100%
Csak egy extra kufircot akar veled segítek a többi csak szöveg !
2017. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nője válogatja, én egy alkalmat sem bocsátanék meg, ha megcsalna az akivel együtt vagyok. Vagy legyen csak velem, vagy menjen ahova akar, de engem hagyjon békén. Nem leszek senkinek a biztos szexpartner az életében aki mellett lehet más nőket dugdosni. Ez ilyen egyszerű. Aki egyszer megteszi, és megtudom, az repül. Semmilyen kifogás, duma, részeg voltam, nem jelentett semmit stb stb nem érdekel. Ezek mind kifogások. Aki őszintén szereti a párját, az nem csalja meg. Ha problémám van, akkor odamegyek a szerelmemhez, leülünk és megbeszéljük. Sokszor. Ha semmilyen megoldás nem születik, akkor békében lezárjuk a kapcsolatot, és nem mással dugunk titokban. Én gerincesen élem az életem, így gondolkodom, és nekem nem kell társnak olyan ember aki nem így gondolkodik.


És még egy dolog: én nem gondolom azt, hogy csak mert szeretek valakit, ezért mindent, de mindent meg kell adnom szexuális téren, ami engem pl egyenesen taszít, undorít, netán fájdalmat okozna. Erre való az együtt járás időszaka, ahol meg lehet ismerni többek között egymás szexuális ízlésvilágát is. Én soha nem vállalnám be pl az anális szexet, szájba/arcra élvezést, pisi/kaki egyéb undormányt, verést, vagy olyat amiben többen vagyunk mint én, és az adott férfi. Ha ezt elfogadja akkor rendben, ha nem, akkor tudja hol az ajtó. Akkor eleve a kapcsolat sem lesz hosszú életű. Ennyi.


Ha igazán szeretsz valakit, akkor egyébként bizonyos extrém vágyakat félre tudsz tenni. Ha nem, még mindig választhatsz másik párt, olyat aki megfelel ezen a téren 100%-ig.

2017. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos az ilyen férfi nemcsak egy másik lánynak nem tud ellenállni, hanem általában egynek sem.Ebből következik, hogy sosem lesz a neki megfelelő nő mellett.Olyan nincs számára.Egész élete ezzel fog telni, mert az új, a más mindig kelleni fog, akárhány ún.komoly kapcsolatban lesz majd benne.Egy kapcsolat elején a legtöbb ilyen ember egy darabig hűséges, de ez nem megy neki sokáig.Lételeme a változatosság.Ezt mindaddig tudja csinálni, amíg az aktuális párja rájön, avagy szemet tud hunyni a dolgai felett.Lássuk be kevés ilyen nő van, aki ezt egy életen át bírja.Szóval nincs a megfelelő nő mellett, egyáltalán nincs.Ennek a fajtának nem lenne szabad elköteleződni, de megteszi, mert az állandóra neki is szüksége van, legalábbis azt hiszi.Önismeret, gerinc nulla nála.

Nem tudom te ki vagy ebben a történetben, de akár a biztos pontja, akár a jelenlegi szeretője, én lépnék, le a helyedben.

2017. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!