Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a barátnője mellett beszél más nőkről, értékeli, dicséri az mit jelent? Nem szeret?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk nagyon jó barátok,mindig flörtölt velem akkoris amikor volt barátnője. Most viszont összejöttünk pár hete és még mindig beszél nekem más lányokról,hogy melyik milyen szép,ki milyen jó nő stb. Ezek a mondatok igazából folyton megölik bennem az érzéseimet amiket érzek iránta. Nekem fontos a kizárólagosság,hogy tudjam engem szeret és engem tart úgymond a főnyereménynek,de ezekkel a dolgaival inkább azt érezteti velem,hogy jobb a szomszéd lánya is mint én. Ezek viszont nem hagyják,hogy elmélyüljenek az érzéseim.
2016. dec. 3. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom. Nekem egyszer volt ilyenem, az egy pszichopata volt, az volt vele a célja, hogy kicsináljon, mert ez neki vicces. CSak közben az önbizalmamat is béka se..ge alá tette vele, meg úgy mindent. Jobb lett volna belőle előbb kilépni.

BÁr most legalább már tudom, miknek a leghalványabb szikrájánál meneküljek rögtön.

2016. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

"mindig flörtölt velem akkoris amikor volt barátnője"


És miből gondolod, hogy ez megváltozik akkor, amikor éppen te vagy a barátnője?

Mit vársz ezek után? Hiszen tudod, milyen?

2016. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, inkább nem megyek bele ebbe a kapcsolatba mélyebben. Ráadásul van,hogy engem kritizál,hogy jaj már nem olyan izmos a lábam,meg,hogy öregedtem!! 23 éves vagyok!! xd no komment :D csak ugye annyi éve barátom és elég jól ismer már engem így gondoltam jó lenne ha működhetne egy kapcsolat köztünk,de már most látom,hogy nekem nem fér bele az ő viselkedése, hogy lehetnék így szerelmes,hogy már az elején nem engem dicsér hanem másokat?? így aztán,ha néha nekem bókol már inkább arra tudok gondolni,hogy ugyanezeket mondja másoknak is..
2016. dec. 3. 10:36
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
"mindig flörtölt velem akkoris amikor volt barátnője." - amilyet szakajtasz, olyat szagolsz. Nem ertem mibol gondoltad, hogy te mas helyzetben lennel mint az elmult 3 ev baratnoi. Azert mert te "te" vagy, a hapek meg nem cserel jellemet.
2016. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18 evesen baratkoztam ossze az ex volegenyemmel, akivel 24 eves koromban jottem ossze. O is ilyen volt, kritizalt, azutan valtozott hogy megkerte a kezem. Aztan megcsalt, pedig azthittem ily modon nem arulna el mert a baratom is volt. Bar ne pazaroltam volna el eveket vele. 34N
2016. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Pont ugyan ilyen helyzetben voltam az első barátommal. Haverok voltunk sokáig, sokszor mondogatta hogy ez meg az milyen jó csaj de tudtam végig, hogy én is bejövök neki. Össze is jöttünk, ezután néha visszafogta magát, néha nem a más lányok dicsérgetését illetően. Haverjaival is néha hallottam, hogy beszélgettek olyat, hogy van egy nagyon király bulihely ahol sok jó csaj megfordul, oda közösen el kell menniük bulizni stb.

Rettenetes nagy hülye voltam, hogy vele maradtam mindezek után, mert egyáltalán nem bíztam benne és be is igazolódott, mert megcsalt.

Én csak azt tudom mondani neked, hogy a férfiak nem változnak ilyen rövid idő alatt egy lány miatt.. Én is azt hittem naiv módra, hogy na majd az én fiúm megváltozik miattam mert tudtam, éreztem, hogy szeret de nem... nem változott, ugyan olyan maradt.


Ne éld bele magad a kapcsolatba. Mondd el neki, hogy ez téged bánt, hogy más lányokat dicsérget és ha nem változtat ezen akkor szerintem nincsen értelme a kapcsolatnak. :(

2016. dec. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma megbeszélem vele,vagyis elmondom,hogyha előttem másokat dicsér v másra vágyik nem kell együtt lennünk és ha ezután egyszer is észreveszem akkor hagyom a dolgot. Egyszer már csalódtam egy fiúban azóta nem hagynám még egyszer,hogy rosszul bánjanak velem.
2016. dec. 3. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

"annyi éve barátom"


Ilyen barátok mellé minek neked ellenség...?

2016. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!