Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Húzgáltam, csavargattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húzgáltam, csavargattam a nyakbőrömet egy ponton tegnap, ma véraláfutásos és a barátom a fejébe vette hogy megcsaltam, mi a fenét műveljek?

Figyelt kérdés
Gondoltam előtte csavargatnám a bőrt egy részen, és mutatnám hogy másnap váraláfutásos...
2017. febr. 1. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Valami bajod van, vagy minek csavargatod a nyakadon a bort?
2017. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
50%

Az övén tedd

de én megcsavargatnék mást is a helyedben,amiért nem hisz neked

2017. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég hihetetlen,ha eddig nem húzigáltad a bőröd,hogy most hirtelen rádjött és pont s nyakadon...

Egyébként,hogy lehet annyira megcsavargatni magadnak,hogy véraláfutásos legyen?? Van valami bajod mentálisan??

2017. febr. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk legalább is és most, név és arc nélkül merd már felvállalni, hogy valaki kiszívta a nyakadat, mert ez a sztori teljesen hihetetlen.

Ahhoz nagyon nagy erővel kell a bőrt úgy megcsavarni, hogy véraláfutásos legyen, olyat te nem csinálsz magadnak.

Onnan tudom, hogy kölyökként mi is szórakoztunk azzal, hogy elkaptuk és lefogtuk egymást, és megcsavartuk úgy a bőrt a nyakon, hogy úgy nézzen ki, mintha kiszívták volna. Szivattuk a havert, akinek persze az anyja kiakadt.

De hidd el, rohadtul fáj.


Szóval ha már odaállsz a pasid elég tarkára szívogatott nyakkal, legalább legyen annyi bőr a képeden, hogy bevallod, hogy mi történt.


Egyébként nekem is lehetne magyarázkodni, hogy mitől ilyen, én se hinnék neked. Egyszerűen azért, mert olyan NINCS, hogy magadnak annyira meghúzgálod, hogy véraláfutásos legyen.

Viszont egy kisebb szívás után már lehetnek rajta foltok, ami akkor a pillanat hevében lehet fel se tűnt.


Egyébként meg ez a kérdés rohadtul nem a felnőtt párkapcsolatok kategória, csak úgy szólok. Akkor se, ha betöltötted a 18-at.

2017. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs aza hülye pasi aki ezt bevenné!!

Köszi,megint megérte ma ide benézni.XD

2017. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:DDD
2017. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!