Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sportos, gyakran foltos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos, gyakran foltos, véraláfutásos nő nem tetszik a pasiknak?

Figyelt kérdés

Sportolok (box+futás) és igen sokszor nem vigyázok a testi épségemre, ami miatt igen tarkán néz ki a testem. Jelenleg az állam van felszakadva, pár helyen le van nyúzva a bőröm, és több folt is van rajtam. Ismerkedésnél mennyire indulok hátrányból? Lehet emiatt kerülnek ki a pasik (ha az arcomon nincs "jel", akkor szemeznek velem, de amúgy semmi)?

köszi

22/N



2014. aug. 30. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Én eleve nem tudnék egy olyan nővel lenni aki küzdősportot űz. Logikus érvet lehet nem tudnák felhozni hogy miért nem, de van lehetőségem bőven válogatni így is úgy hogy ... Egy nő legyen nőies, ne legyen tele sebekkel, ne legyen kigyúrt, ne legyen börkeményedéses és mi egymás. Persze biztos vannak sokan akiket ez nem zavar.
2014. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Én kicsit nőiesebb sportot űzök mint te, de én is elég dalmatás vagyok edzés után :) a fél centistől a tenyér méretűig mindenféle méretben található a testemen kék-lila-zöld folt :D

akik eddig találkoztak velem, még nem szóltak meg emiatt :) főleg h a foltokat rúdtánc okozza :D ;)

17L

2014. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 viktorvarga ***** válasza:
100%
nem előny de nem is hátrány:)
2014. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha mindig tele van zúzódásokkal akkor zavarna, főleg akkor, ha nyáron valami olyan ruhában van amiből kilátszódik 1-2 ilyen sérülés és így társaságban nagyon kínos lenne megjelenni egy ilyen lánnyal.

Sokan azt hihetnék, hogy általam vannak...

2014. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát.. akiknek plázacica kell, az nem fog téged választani. De szerintem sokkal jobb az olyan csaj mint te, mint a plázacica. A párodnak majd nem kell aggódnia ha egyedul mész valahová, mert így is megtudod védeni magad
2014. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! Igyekszem úgy öltözni, h ne látszódjon , de a fejemet nem mindig tudom eltakarni :D (ez nem mindig a boxtól van, hanem mert néha elég agresszív természet tudok lenni és olyankor gyakran vannak incidenseim )
2014. aug. 30. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én még talán csipném is az ilyen csajt :)

ha összevesznénk nem kellene nekem nyakon vágni:).... csak szervezni neki egy meccset :D

27/f

2014. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D hát ez kész
2014. aug. 31. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!