Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt érdemes megbocsátani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt érdemes megbocsátani?

Figyelt kérdés
Feleségem több mint egy évig folytatott viszony a hátam mögött,van 3 gyerekünk de már felnöttek,25 év házasság van a hátunk mögött,könyörög hogy bocsássak meg neki,jóval fiatalabb volt a szerető inkább egy suhancnak mondanám,mit tegyek?
2017. febr. 8. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Látjuk mi a ti életeteket? Ennyi idösen azért már tudsz mérlegelni, dönteni.
2017. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak mert alapból mindenki azt mondja dobjam,sokan azt mondják beklimaxolt azért kellett neki huszonéves @-ok.
2017. febr. 8. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Első kérdés: TE ezt tényleg meg tudod bocsátani? Minden úgy megy majd tovább, mint eddig?
2017. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudom mert még nem csaltak meg eddig
2017. febr. 8. 10:14
 5/8 A kérdező kommentje:
azt szeretném ha ugy menne minden tovább mint eddig de nem tudom mi fog változni
2017. febr. 8. 10:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézz mélyen magadba, és nyugodt körülmények között tedd fel a kérdést: Teljes mértékben meg tudok/ akarok bocsájtan??

Ha a válasz nem, akkor a szakítás jobb lesz hosszú távon

2017. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon összetett dolog.

Te sohasem csábultál el? Soha nem csaltad meg egyszer sem? Törekedtél mindig a vele való jó kapcsolatra, hogy ő nőnek érezze magát melletted, ne csak anyának meg házvezetőnőnek?

Ezt csak azért kérdezem, mert csak van valami magyarázat, hogy ő hűtlen volt....

De lehet, hogy az ösztönei hajtották. Azért abba belegondolni, hogy 25 évig csak veled volt intim kapcsolata, és soha senki mással nem is lesz talán, ez a kapuzárás felé elég ijesztő tud lenni. Talán úgy volt vele, szüksége van erre a viszonyra a saját boldogsága érdekében......

Én sosem csaltam meg senkit, a mostani kapcsolatom 15 éve tart, de van olyan pont, mikor nagyon nehéz hűségesnek maradni, a legjobb indulattal is. Mindig maximális hűséget vártam el saját magamtól, de az ember esendő. Nem tenném saját magamért sem tűzbe a kezem. Pedig szeretem, tisztelem és becsülöm a páromat.

Nem ítélem el a feleségedet. Te sem ítélheted el szerintem. Ha igazán szereted, akkor nem kérdés, hogy érdemes -e megbocsájtani. Inkább az a kérdés, hogy tudsz -e igazán? Ez nagyon nehéz. És ha nem sikerül, az meg neked nem róható fel.

Én nem tudnék megbocsájtani. Sajnos ilyen gyarló vagyok.

Remélem, jól kijöttök ebből a helyzetből és tudtok majd boldogok lenni, akár együtt, akár külön!

2017. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele.25év után elnézőbb lennék.Volt neki más pasi is rajtad kívül az életében?
2017. febr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!