Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes e megbocsátani és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi35 kérdése:

Érdemes e megbocsátani és újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Amit persze én fogok eldönteni,de jó lenne olvasni véleményeket.Én 42 vagyok az exem 35 éves nő.Fél éve összejött a munkatársával ami azóta is tart.Azt mondta akkor, hogy irántam már teljesen elmúltak az érzései.Előtte 8 évet éltünk együtt hűtlenség mentesen, a fiúnk 3 éves múlt.Hét hónapja vagyunk külön, azóta már nekem is van új kapcsolatom,olyannal,aki igazán szeret.De én nem léptem volna soha, és bár láthatom a gyereket időnként de oda nem adja,és szinte elviselhetetlennek érzem, hogy nincs velem a kisfiú, nem nevelhetem. Másra se tudok gondolni azóta egész nap.Mostanra anyuka már megunta az új kapcsolatot,megbánta az egészet és vissza szeretne jönni hozzám.Én szeretem őt is,a gyereket pláne, és több esély nem lesz ha nem élek vele.De az egómat porig rombolná a döntés és elveszteném a jelenlegi páromat aki őszintén szeret, az exem pedig inkább csak a nyugalmat, anyagi biztonságot látja bennem.Van véleményetek?

2016. okt. 30. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú nekem van véleményem. Az exed azt mondta, hogy elmúltak az érzései feléd, és megpattant mással.Te közben találtál egy nőt,aki igazán szeret. Te is szereted őt? Nem akarok rosszakat írni az exedre, de én valahogy nem tudnám vele újrakezdeni a kapcsolatot. Neked kell persze tudnod.


A gyerekkel kapcsolatban: nem voltatok házasok?Miért nem beszélitek meg a láthatást normálisan felnőttek módjára?

2016. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituban vagyok. Szerintem még várj, ne kapkodd el a dolgot és figyeld a jeleket. Az is lehet, hogy csak összekaptak a pasijával, eltelik 2 hét, aztán megint rád se tojik. De azon gondolj el, hogy tényleg szereted-e a jelenlegi párodat, ha otthagynád az exedért akkor gondolom annyira nem nagy a tűz, akkor ne csapd be őt.
2016. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna megbocsájtani. Inkább keresnék egy ügyvédet, és elindítanám (újra) a gyerekelhelyezést, és kiharcolnám a közös felügyeleti jogot, vagy a kizárólagosat. Ha nincs ellened semmi felróható, akkor oda kell adni a láthatásra, olyan nincs, hogy nem engedi el. Gondolom ezt a részét nem rendeztétek hivatalosan.
2016. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hasznos,jó gondolatok egytől egyig!
2016. nov. 5. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!