Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen emberek azok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emberek azok akik szeretők?

Figyelt kérdés

Nem gusztustalan és megalázó szeretőnek lenni?

A férj után szexelni lehet elötte fél órával

a férjel szexelt,bujkálni a férj elöl,

minden téren kiszolgáltatott lenni időben stb,

a szeretők általában olyan emberek akiknek csak ennyi jut?

nem képesek szingli nőt fogni?


2017. febr. 8. 10:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem akarnak szingli not / ferfit fogni, mert nem akarnak semmi komolyat, es egy foglalt ember eselyesebb, hogy nem akar veluk egy honap utan osszebutorozni.
2017. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%

Jó emberek,rossz emberek,széoek,csúnyák,dohányosok,nem dohányosok.. az élet nem fekete-fehér..

Egy szerető is lehet jó ember,egy példás családapa meg egy gonosz főnök pl

2017. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
én biztos nem aláznám magam másodikként olyan csicskaságnak tünik nekem
2017. febr. 8. 10:45
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Majd felnősz:)
2017. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Hidd el nem mindenkinek könnyű ide eljutni. Persze vannak olyan emberek akik gátlás nélkül belemennek mindenféle viszonyba, de vannak akik sok-sok mérlegelés, agyalás után, esetleg egy rossz pillanatban belemennek. Nem ítélem el őket, mert nem tudni kinél mi vezet el odáig, hogy titkos viszonyt létesítsen valaki mással.

Nem tagadom voltam már hasonló szituációban és nagyon nehéz volt megállni, hogy ne menjek bele. Akkora meccset vívtam magammal, hogy azt el sem lehet mondani, de végül is győzött a józan ész.

Ja és ha belementem volna, nem éreztem volna gusztustalannak magam, jól eset volna kicsivel több törődést, szeretet kapni, valakihez bújni, de a gyerekeimre gondoltam, nem a férjemre csak a gyerekekre.

Aki nem érti, hogy mi mehet végbe egy normális emberben ilyen esetben annak ajánlom nézze meg a Szív Hídjai című filmet.

2017. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
ehhez nem kell felnőni hogy ne bujkáljak a férj elöl meg más után szexeljek fél órával szerintem aki erre rávan szorulva az csinálja
2017. febr. 8. 10:49
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
A szeretet egy csodaszép dolog. :) Baszni meg jóó. xD
2017. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyen emberek gerinctelenek. Túl sok értelmet ne várj tőlük.
2017. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%
Nincs rászorulva. Nincs ló jobb a szamár is ,tudod van ez az elv is. De neked amúgy nem mindegy??
2017. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
68%

Pár évet még húzzál le és járjál nyitott szemmel.

Rá fogsz jönni sok mindenre, ami még most neked visszás.

2017. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!