Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalják meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalják meg az emberek egymást?

Figyelt kérdés

Ha szeretek valakit nem csalom meg.

Ha nem szeretem elválok tőle még akkor is ha ez fáj, és utánna ha jól vagyok akkor kezdek bele egy másik kapcsolatba.



2016. júl. 12. 15:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy félnek. Sőt, rettegnek.
2016. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Alávaló féreg aki ilyet tesz, nemtől függetlenül.
2016. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Mert ezek az emberek a lojalitás és tisztelet fogalmát nem ismerik a másik fél iránt. Vagy ilyen családban, vagy ilyen környezetben nőttek fel, ahol láttak ilyen mintát.
2016. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Titusztitusz ***** válasza:
Amit írtál a bevezetődben, az tökéletesen igaz dolog...Aztán hogy miért csalják meg mégis sokan a párjukat? Szerintem azért mert az emberek nagy többsége aljas,mocskos,és minden szemétségre képes,gátlástalanul...Sajnos...
2016. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

>Ha szeretek valakit nem csalom meg.


Ugyan már. Nagyon könnyű lenne kijelenteni, hogy mindenki egy érzéketlen szörnyeteg, aki megcsalja a párját. De sajnos nem így van.


Az emberek nem rosszak, csak lusták, gyengék és gyávák.

2016. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

" Nagyon könnyű lenne kijelenteni, hogy mindenki egy érzéketlen szörnyeteg, aki megcsalja a párját. De sajnos nem így van. "


De, így van. Rossz kifogások szoktak csak érkezni a megcsalás okaira. "Nem tudom mi volt velem" - mondja a nő, "vadászösztön" - mondja a férfi, aztán vannak az uniszex kamuk, mint "de me' nem dugott meg elég jól" meg "me' nem volt ott egész nap velem" meg "éppen meg voltam sértődve".


Ezek kifogások és annak is gyengék.

2016. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
"lusták, gyengék és gyávák." = röviden rosszak.
2016. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Majd felnősz és megérted!
2016. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mert az újdonság varázsa mindent visz a gerinccel szemben.
2016. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9: Hogy mással is létesítek kapcsolatot, annak mióta feltétele a hazugság, a másik átverése?
2016. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!