Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csok nelkul szex?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokan ki fognak akadni de legyszives a kerdesre valaszoljatok! Egyik jobaratommal viszonyunk van nehany honapja, a kapcsolata tonkre ment de a lany miatt meg nem lephet ki, eleg bonyolult sztori. Koztunk csak szex van mert mindig is vonzodtunk egymashoz. Igazabol eleg ra gondolnom vagy eleg ha meglatom es mar ennyivel tuzbe hoz... ebbol adodoan nem visszuk tulzasba az elojatekot. Viszont azt vettem eszre, csak ritkan csokolozunk. Nem higieniai oka van!

Szerintetek nem fura, hogy oruleteseket szexelunk, vegigcsokoljuk es simogatjuk egymast de csak neha csokolozunk? Ma pl egyaltalan nem smaroltunk, csak "majdnem" mert azzal jatszottunk es majdnem osszeert az ajkunk.


2017. febr. 11. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nincs érzelem, csak szex. Csak a tested használja, de a barátnőjét szereti.
2017. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Rá fogsz te még erre bäszni, hidd el...
2017. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

"a kapcsolata tonkre ment de a lany miatt meg nem lephet ki, eleg bonyolult sztori."


Ja, persze. Mese habbal.

2017. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Néha már fáj olvasni, hogy pár kérdező mennyire naiv tud lenni.

A lány miatt nem léphet ki... hát persze, mert még szereti. Lesz még ebből részedről csalódás, nem is kicsi. Főleg, h te már csókolózni akarsz, meg tűzbe jössz már csak a látványától. Amikor meg azt mondja, hogy ennyi volt, nem neki fog fájni hónapokig a "szakítás".

2017. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Egyszer volt, hogy a páromnak sérült volt a szája, és a csókot hanyagolnunk kellett... a testiség iszonyat rossz volt!

A párom is azon a véleményen volt, hogy olyan mint egy sótlan étel. Hiába van ott előtted a lényeg nem bírod kiélvezni.


Amelyik fiú nem igényli veled a csókolózást, az egész biztos, hogy guminőnek használ. Az annyira a kapcsolat része, több benne az érzelem, a törődés, és a szeretett, mint bármi másba.

Szerintem nem fura ez, ha a férfinek semmit nem jelentesz, mint amire használ: luk ürítéshez.

Ha lennének érzései, akkor a csók is ösztönből jönne.

2017. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Tapasztalataim szerint aki alig csókolózik,az tutibiztos,hogy nem szerelmes.
2017. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom azt amit előttem sokan leírtak! A csók a legtöbb embernél az érzelmei kifejezését jelenti, egyfajta bensőségesebb viszony mint maga a szex! Szóval ne légy naiv kérdező, a fickó nem téged szeret, te szexpartner vagy neki és ennyi, a barátnőjét sem véletlen nem hagyja ott!

29F

2017. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a szeretője voltam egy férfinak, de úgy csókolt, ahogy soha neki.. Ha meg akart sérteni, akkor nem csókolt meg, én meg azt mondtam, ha haragudtam rá, hogy "nem kell a csókod". Sokkal többet jelentett, mint mikor betette a farkát.. Érted. Csak szexel veled, mert jó vagy az ágyban, de amúgy hazamegy a nőjéhez.
2017. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van.Nekem a barátnőm nem az a nagy csókolózós,de szexnél mindig,az úgy hozzá jár.
2017. febr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!