Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megpróbáltam titokban tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáltam titokban tartani de valahogy rájött, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal egy időben nem volt túl fényes a kapcsolatunk. Ekkor volt egy botlásom, megcsaltam a tesójával. Négy hónap múlva rájött és egy családi vacsin mindenkinek elmondta a tesójának meg bemosott egy hatalmasat, szegénynek majdnem eltört az orra, nekem meg azt mondta hogy azonnal menjek el különben nem tudja hogy mit csinál velem. Segítsetek! Most mit tegyek? 17L

2014. jún. 4. 06:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem menjél el.
2014. jún. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Csak gratulálni tudok. Bravó! Ha fasírtban vagy a pasiddal, rögtön a tesójára mászol? Hagyd békén az egész családot, de főleg az ex barátodat. És hagyd a pasikat békén, ha őt megbírtad csalni, akkor mást is megfogsz. Undorító.
2014. jún. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Hát elég gáz vagy mit ne mondjak... Az hagyján hogy megcsalod, de hogy a tesójával.. Pff..

Szerinted ezt helyre tudod hozni? Vagy majd érdekli a bocsánat kérésed? Csak egy pillanatra gondolj bele mit tennél akkor ha ez fordított helyzetben történik, hogy a pasid meghúzza a hugodat. Ugye ugye...

2014. jún. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
maradj a pasiddal megbeszélhetitek még nem nagy botlás most dugj az apjával
2014. jún. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 manó1235 ***** válasza:
96%
Hát ez szép teljesítmény.. én már csak a saját érdekemben is elmennék... és vissza se térnék többet. Még akkorsem ha véletlen vissza könyörögnéd magad.. ez hatalmas szégyen főleg ha családi vacsin mondta el az igazságot mindenkinek.. gondolom a szülei is ottvoltak.
2014. jún. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, tűnj el a képből. A tesója is egy balfsz és te sem vagy jobb.
2014. jún. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
ezért nincs barátnőm.
2014. jún. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Négy hónap múlva jött rá?Hogyan?
2014. jún. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Andrea Henrietta ***** válasza:
100%

Tényleg jobb ha továbblépsz. Mert ha netán vissza is könyörögnéd magad, a család folyon lenézne. Ezt sosem bocsájtanák meg. Mert ha a pasid ezt mégis elnézi neked, akkor egy nagy mamlasz...

Menj el, hagyd békén a családot, és a következő pasidnak egy családtagjával se feküdj le!!

2014. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Oh kicsi lány.... ezt hívják következménynek. Most hogy felnősz minden tettedért felelősséggel tartozol. És ezt az élet kegyetlenül számon is fogja kérni rajtad! Kamattal együtt! Ha eddig anyád nem mondta el akkor sajnos enyém a feladat, hogy felvilágosítsalak, hogy működik az élet, mert eddig egyesre vizsgáztál!


Mint mondottam volt, minden tetteddel felelősséggel tartozol. Ezért nem működik úgy az élet, ahogy azt az Éjjel-Nappal Budapest, a Barátok-közt és még tudja a halál milyen sorozatok el akarják hitetni a gyanútlan fiatallal.

Ha fogamzásgátlás nélkül szexelsz bevállalod a babát, ha megcsalod a párod bevállalod a megvetését. Ha megcsalod a saját testvérével... akkor pedig bevállaltad azt, hogy a kedves család marni fog mint a véres rongyot, mert a világban annyi dráma van sz@@rkavarás nélkül is... senkinek nem hiányzik még egy feszültségforrás a gerinctelenséged miatt. És ez érthető is.


Szóval röviden: ha nem fizetted be a csekket megvonják tőled a szolgáltatást.

Te kitartás helyett a másik pályát választottad így már nem léphetsz vissza, ezen az úton kell végig menned a szégyeneddel, hogy mint ember megbuktál, pedig még igazából el sem kezdődött az utad.


Én a helyedben összeszedném maradék büszkeségem és távoznék a család életéből. És legközelebb ha a párom öccse maga George Clooney lenne sem lenne kétséges számomra, hogy ha gondunk van az együtt kell megoldanunk, és a testvérével vigasztalódni.


Ennyi. Ez az élet farkas törvénye, ha elárulsz valakit, annak viselned kell a következményeit.

2014. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!