Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalást vagy hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalást vagy hosszabb viszonyt (szeretőt) meglehet bocsátani? Kinek sikerült?

Figyelt kérdés
A további életetek hogyan alakult?
2017. febr. 19. 12:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mindenütt azt olvasom hogy a megcsalás egy kapcsolat vége,de aki még utána együtt maradt jól alakultak a dolgok?
2017. febr. 19. 12:25
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás volt, én lapátra tettem érte. Az életem jobban alakult/alakítottam, mintha vele maradtam volna.
2017. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tehát javithatatlannak gondoltad? Miért szakitanak rögtön?
2017. febr. 19. 12:26
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki aki ugymond megbocsatott igazabol nem tudott. 10 evem belul valas lett.

En ennel buszkeebb vagyok h elnezzem...

2017. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Annak. Infantilis volt a viselkedése, felesleges lett volna több időt pazarolnom rá. Ezt neked kell érezned, hogy érdemes-e több energiát fordítanod a kapcsolatra és az adott személyre, minden ember más és más. Én valószínűleg a jövőben sem fogok ilyen emberekkel kínlódni, de ez én vagyok.
2017. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha vki eljut odáig h mást válaszd helyetted, kockára tesz mindent egy másikért, akkor abban nincs meg a tisztelet a másik iránt. Lehet h szeret ezek ellenére is, de tisztelet és bizalom nélkül egy kapcsolat semmi, és a megcsalásnál ugye pont ezek vesznek el. Szóval csak az jöhet szóba h ő jobbra én balra.
2017. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ilyet csak az bocsát meg akinek semmi önbecsülése és rettenetesen naiv. De normális ember nem hinném hogy ilyet megbocsát.
2017. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem szabad,sőt nem is tudja az ember megbocsátani. Vele lehet maradni,de utána te jársz rosszabbul. Állandóan szorongsz,hogy mikor lesz megint ilyen..aztán idegileg kikészül az ember. Ismerősöm járt már így,de én is...soha többet nem követem el ezt a hibát.
2017. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bocsátottam meg.Számomra ez nem az a kategória.Azonnali undor+kiábrándulás.Ha valaki csak a félrekefélésben látja a boldogságát, akkor tegye, de ahhoz nem kell nekem mellette lennem.
2017. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Bocsánat, hogy ellentmondok, de az élet sokkal bonyolultabb, mint ezekből a hozzászólásokból látszik.

Kenyerem javát megettem, sok mindent láttam-hallottam, és azt állítom, hogy a megcsalások és viszonyok nagyon jelentős része úgy végződik, hogy a férj/feleség visszatér, és folytatják az életüket normális házastársi keretek között, szeretetben.

A megcsalás nem feltétlenül azonos a félrekeféléssel. Akik a párkapcsolatból csak ezt az elemet veszik ki, azok elszegényítik, a szellemi kapcsolatról nem vesznek tudomást. Szerintem a dolog úgy áll, hogy van egy szellemi társam, aki a legjobb barátom, és aki ráadásul szerencsémre nő, ezért még az ágyban is a társam. Megtörténhet azonban, hogy találkozom valakivel, akibe beleszeretek, ami nem az az érzelem, amit valaki vagy szeretne, vagy nem, hanem rátör. Most választhatok, hogy vagy én leszek boldogtalan, meg a szerelmem, vagy a párom,

és ember legyen a talpán, aki az előbbit választja. A valóságban a szilárd alapon álló házasságok kibírnak egy-két évet, és bizony a nagy fellángoló szerelmek azalatt elcsitulnak, és kiderül, hogy a feleség mégis jobb társ. Olyat is ismerek, aki emiatt elvált, majd pár év múlva ismét elvette ugyanazt a nőt, és halálukig együtt maradtak.

A tévedés joga mindenkit megillet. Pálcát törni a másik feje fölött könnyű. Szakítani azonnal, mondják - mindaddig, míg a felek között nem annyira mély a kapcsolat.

Az exisztenciális kötődésről nem is beszélve: gyerek(ek), ház, esetleg közös biznisz nagyon erős kapcsok, gyakran megérnek egy megbocsájtást. Nem arra gondolok, hogy fáj otthagyni a kényelmet, hanem egy középkorú ember már nem tudja még egyszer felépíteni azt a környezetet, amit egy válás szétver, nem beszélve az érzelmi kárról, amit a gyerekekben hagy.

Nem ritka dolog a válás, de a házasságon kívüli kapcsolat sokkal gyakoribb.

2017. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!