Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azokkal a nőkkel/férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokkal a nőkkel/férfiakkal mi a baj, akik minden megcsalást meg tudnak bocsátani?

Figyelt kérdés
Azt gondolják, hogy nem találnának mást, akik velük van, vagy mik lehetnek még a fejükben, hogy ennyit nyelnek?

2016. máj. 31. 23:38
1 2
 1/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Sok motiváló tényező lehet:

- birka szerelem

- anyagi, - családi érdekek

- birtoklási vágy

- alacsony önbecsülés

- kényelem (asszony főz, takarít, kiszolgál; uram haza adja a fizetését vár otthon a gyerekekkel)

- nem akarják az együtt töltött éveket kidobni a kukába

- stb.


Ahány eset annyi motiváció van. Nem feltétlen lehet egy külső szemlélő számára ezt felfogni, de nem is kell.

2016. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én gyerekek miatt nyeltem de óriási hiba volt.
2016. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 talán neked is volt ilyen?
2016. máj. 31. 23:46
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 miért volt hiba, egyre többet megengedett magának a másik?
2016. máj. 31. 23:47
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Társfüggő emberek. Képtelenek egyedül maradni.
2016. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Van aki 20 ev hazassagot nem dob ki az ablakon egy botlas utan, mert ennel tobbet er a hazassaga


Van olyan ahol a felek ezt megbeszelik, mert nem csak az egyik felet okoljak azert mert igy alakult, hanem onvizsgalatot tartanak


Van ahol megbeszelik, h semmi gond, lehet szunet vagy nyitott hazassag


Most igy hirtelen ennyi jutott eszembe, egyebkent egyik sem gyakori, a gyakorin pedig ez az embertipus nem kepviselteti magat. IQ illetve EQ kerdese a dolog, es persze szeretete.

2016. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Én kapcsolatfüggő vagyok, szóval ezért nem dobtam ki. Vagyis de, csak nehezen.

Nincsenek barátaim, családommal nem túl szoros a kapcsolatom, úgyhogy mindig az aktuális párom a mindenem egy személyben. Ez nyilván nem egészséges, de válasz a kérdésre.

Tehát félelem az egyedülléttől, illetve elveszítem az egyetlen embert, aki ismer és elfogad, szeret.

2016. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

6.os ,ne csodálkozz,hogy nem képviseltetik magukat itt, mert leszólják-hülyézik ,lesajnálják,ha őszinte-Én jópár kérdésnél felvállaltam, hogy 1x megcsaltak, megbeszéltük, újrakezdtük, és minden jobb lett...ezt nehezen hiszik el,mert a köztudatban.

Én azért bocsátottam meg, mert rájöttem, még szeretem, és 23 évet nem dobok csak úgy ki(már hallom,hogy mondják, írják, de ő kidobta volna...hát igen, de nem gondolta, hogy kiderül...)

megcsalás= válás


holott ez 2 ember legbensőbb magánügye,nem kell megmagyarázni, miért bocsát meg valaki...

Nem minden fekete- fehér...

2016. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as


6 os vagyok, en ugyanugy gondolkozom mint a peldak amiket leirtam. Engem mondjuk sosem erdekelt, ha lepontoznak es en sem dobnek ki tobb eves hazassagot ilyen baromsag miatt:-)))De belolunk van kevesebb, az emberek zomene az EQ-ja a zero fele konvergal. Legalabbis errefele.

2016. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noblesse Oblige ***** válasza:

Vagy egyszerűen a többség nem került, nem szembesült még olyan helyzettel, ahol ilyen súlyos dolgok kerülnek mérlegre.


Személy szerint nekem kellett még ezen elgondolkodnom, bár azt előre lebeszéltük a párommal, ha valami nem ok, akkor inkább beszéljük meg, ha más kell azt is. A megcsalást nem tartom megoldásnak, az arra a pillanatra egy felületi kezelése valaminek, de utána csak mélyíti a gondokat.

Ha valaki képes arra, hogy megbocsásson a párjának, és elölről elkezdjék a dolgokat, akkor miért ne? Ha tanultak belőle és utána oda tudnak egymásra figyelni, akkor miért ne? Nem egy példa van arra, hogy minden elromlott a felek ezt felismerték, átbeszélték és a kapcsolatuk jobb, mint valaha.


A sorozatos megcsalás meg megint más tészta. Ott, ha nem nyílt kapcsolatról beszélünk, az ember élete állandóan arról szól, hogy mint partner már nem jön számításba (és a kérdés is erről szólt lényegében).


Kérdező, nekem párkapcsolatok terén még nincsenek ilyen súlyos tapasztalataim, mert nem csaltak még meg és viszont. Eddig mindent meg tudtam beszélni és oldani a párommal. Viszont rengeteg olyan párt ismerek, ahol a megcsalósdi természetes. Mondhatni ebbe nőttem fel. Így van némi rálátásom a témára. Azért is írtam, hogy mi nem feltétlen fogjuk ezt ésszel felfogni.

2016. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!