Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok ti gondoltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti gondoltatok már arra hogy megcsaljátok a barátotok esetleg volt már rá példa?

Figyelt kérdés
milyen gyakran szoktatok fantáziálni megcsalásról?
2017. febr. 19. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Soha, még fejben sem.

5 éve járunk, tehát nem 3 hetes lótika kapcsolat.

2017. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt olyan időszak a kapcsolatunkban amikor megfordult a fejemben dacból.

Ettől függetlenül nem tettem volna meg, nem vagyok gerinctelen.

2017. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem igénylek más férfiakat, a barátomtól mindent és még annál is többet megkapok. Lassan két éve vagyunk együtt, ő az első ember, akibe beleszerettem, és soha nem tudnék és nem is akarnék fájdalmat okozni neki. Hihetetlenül édes, különleges ember, és aki egy ilyen pasit nem értékel, az egy agyalágyult.

Volt szar kapcsolatom, ahol erősen elgondolkoztam, de nem tudtam volna megtenni, inkább szakítottam. A megcsalásnak semmi értelme nincsen, nem tudnék tükörbe nézni, ha bárkit így megaláznék.

2017. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!