Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nőkhöz intézném a kérdésem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz intézném a kérdésem: Ha megcsaljátok a barátotokat/férjeteket, hogyan vagytok képesek másképp kezelni, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Sokat hallgattam, olvastam a témában, van ismerősi tapasztalatom erről és rengetegszer futottam bele abba a mondatba, hogy: "Nem merem elmondani a páromnak, hogy megcsaltam, mert el fog hagyni ha elmondom. De ha nem mondom el, akkor meg tuti velem marad és én úgy sem fogom soha többet megcsalni, ez biztos." Hányszor futottam ebbe bele... kutyából nem lesz szalonna. Ti hogy tudjátok másképp kelezni a szexualitást, azt hogy a szerettetek mellett egy tök más embert engedtettek be a bizalmatokba és az intimitásotokba? Hogy tudjátok ilyen széles skálán külön választani az érzelmeiteket?

2016. okt. 7. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
En nem csalom meg a paromat, de ha a ferfiaknak megy, a noknek miert ne menne? Nyilvan ugyanugy kezelik, mint a ferfiak.
2016. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha morális alapon dönt, akkor odaáll és elmondja, lesz ami lesz. Ha ez el marad, akkor az a probléma, hogy ideje van agyalni rajta. Ha továbbra is elvek mentén, morális alapokon szemléli a helyzetét, akkor örlődni fog, viselkedése megváltozik, gyanakváshoz, lebukáshoz vezet, igen rövid úton. A másik lehetőség, hogy elkönyveli, hibázott, viszont érzelmi alapon ő ezt legitimizálja az által, hogy az ő érzései sérültek a másik hibájából. Ez tipikus 2 legyet egycsapásra felállás, mivel nem ő a felelős, tehát lelkifurdalás/őrlődés kizárva, illetve legiitimizált amit csinál, tehát csinálja. Próbáltam segíteni, de mivel férfi vagyok, nyugodtan tekintsétek tárgytalannak nyugodtan.
2016. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Én még nem csaltam meg senkit de van rá egy tippem. Ha a nők magányosnak érzik magukat, és a párjuk mellett nem kapják meg azt a szeretetet amire vágynak abból következik a megcsalás. Abban a pillanatban a fellángolás olyan érzés lehet hogy teljesen megbízik az adott fiúban/férfiben, sőt lehet hogy közben még "szerelmet" is érez. Na de a lényeg az az lenne hogy az az űr ami tátong egy nőben ha nem kap szeretetet vagy annyira nincs megelégedve magával az borzasztó és és ez elnyomja a többi érzelmet pl bűntudat, fájdalom stb.


Szerintem ez lehet a válasz. :)

2016. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
# 3: Szegény üresen tátongó nő... :(( :'( Olyan rossz neki, hogy már egyenes sem tud lenni. :(
2016. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Én megcsaltam/megcsalom a páromat. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Valahogy úgy tudom leírni a dolgot, hogy álom vs realitás. Egyikkel sem puszta szex. De amit a "másik" férfi nyújt az tényleg olyan mint egy álom, tele van reményekkel, szenvedéllyel, veszéllyel, bűntudattal, haraggal, élménnyel, szenvedéssel és mérhetetlen boldogsággal és szerelemmel.

A párommal összeköt a tudat, hogy rajon értem, hosszú, biztos évek kötnek össze, ami nem egy fellángolás. Őszinte szeretet. Mind a kettő érzelmekkel van tele. Ezt a kettősséget nem tudják megérteni azok, akiknek nem volt ilyenben még részük :)

2016. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A többiek válaszait is köszönöm, de az 5-ös válaszoló eddig a leghasznosabb és ő írta le a legjobban és fogalmazta meg, mi is állhat a háttérben. Nekem csak az a költői kérdésem lenne, hogy ferr ez bárkivel szemben is? Én azt látom, hogy pont emiatt válik a monogámia bukott műfajjá. És szerintem ez szégyen. :/
2016. okt. 7. 14:48
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Férfiként az a véleményem, hogy 3-as jár legközelebb az igazsághoz. A nők nem logika, hanem az érzéseik mentén élnek. A döntéseiket is az érzések, megérzések vezérlik. Ezért ők jobban külön tudják választani a szeretőt a családtól. A család, a férj a biztonságot jelenti, ami nagyon fontos a nőnek, a szerető pedig az a személy, aki mellett igazi nőnek tudja magát érezni. Ami szintén nagyon fontos a nőnek.
2016. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Biztosan tudja az 5 ös is hogy nem fer, de nem érez lelkiismeretfurdalást, ennyi a történet.

Megcsaltak téged? Vagy miért kérdezed?

Egyébként ha igen, felesleges ezen rugóznod. Kezdj új életet és mégcsak hátra se nézz! Szerintem úgysem lehet ezt megfogalmazni, bár az 5 ös elég jól leírta a dolgokat.

2016. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők ugyanúgy kezelik a megcsalást, mint a férfiak. Van aki képtelen rá, van akinél egyszeri botlás..egészen addig a végletig, hogy meg sem kapja a másik az esélyt egy tiszta kapcsolatra. A párommal 2 éve vagyunk együtt, azóta nem tudok másik pasira férfiként nézni. Előző kapcsolatokban nem voltam hűséges, íme pár ok: egy idő után ellaposodott a kapcsolat,

nem volt jó a szex

hajtott az újdonság varázsa

egyszerűen elhaladtunk egymás mellett.

2016. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Intelligencia kérdése, ki, hogyan kezeli. Ha 5 évente egyszer félredug az ember, az nem megcsalás. Nem csalás ,mert a csalás az árulás egyik formája, de itt nem árultak el senkit, nem fosztottak ki, nem csaltak tőrbe senkit.

Természetes emberi kíváncsiság eredménye a kívánás, hogy időnként jó lenne lefeküdni egy rokonszenves új férfivel/nővel is.

2016. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!