Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Apósom lebukott elöttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apósom lebukott elöttem a szeretöjével. Mit csináljak, elmondjam?

Figyelt kérdés

Apósom 52 éves jóképü, sportos férfi, viszont egy papucs. Nem sok szava van a családban, lúzernek nézik, döntésekbe nem szólhat bele csak parancsolgatnak neki. Az anyósa éve óta szidja mindenki elött. Két szót nem tud szólni, idegenek elött zavarban van, megvédeni se tudja magát. A felesége súlyosan elhízott, évek óta nem törödik magával.

Senki nem hinné hogy egyáltalán beszélgetni mer egy növel. Otthonról 300 kilométerre jár dolgozni, hétvégén megy haza. Elvileg egy munkásszálláson lakik (a családja meg se kérdezi mi volt vele, mutasson egy képet hol lakik)

A telefonján be kellett állítanom valamit, elvinni szervizbe. Elötte mondtam neki hogy töröljön le mindent. De nem csinálta meg. Ahogy nálam volt a telefon folyamatosan jöttek pajzán üzenetek és képek egy 35-40 éves nötöl. Hangsúlyozom nem kutattam át a mobilját, de lezárt képernyö mellett is jöttek az értesítések. A kellemetlen hogy a nö valahogy értesítette hogy nem válaszolt üzeneteire, így apósom rájött hogy tudok mindent. Látszik is rajta.


Nem tudom mit tegyek. Elmondjam a feleségemnek? Úgy se hinné el. A család többi tagja meg még annyira sem. Az apját egy bénának tartja, aki soha nem tenne ilyet, mégha akarná se jöhetne össze neki. Nekem összeállt a kép. Már 2 éve jár el dolgozni messzire, valószínüleg ott szedte össze a nöjét, lehet hogy hétközben nála is lakik. Amikor a kapcsolatunk legelején (még nem is volt annyira egyértelmü a dolog, nem is lett kimondva hogy együtt vagyunk) megcsaltam a késöbbi feleségemet akkor az após kiabált rám mindent, hónapok kellettek hogy szóba álljon velem.

Mit tennétek a helyemben?


2017. febr. 20. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Semmi kozod hozza
2017. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Legalább ennyi öröme legyen szegény embernek.


Ne mondd el neki, főleg, ha egyébként se hinne neked. Ő sem tudna ezzel a helyzettel mit kezdeni.

2017. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Add vissza telóját:) Max, négyszem között, megkérdezheted, kiabáljál te is, mint annó ő??
2017. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne szólj bele! Hagyd élni az ő dolga.
2017. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a Te dolgod. A helyedben váltanék pár szót az apósoddal, biztosítanád arról, hogy a telefonon talált dolgok kettőtök között marad és annyi. Még a párodnak sem mondanám el,mert abból botrány lenne. Ha az após viselkedése rossz hatással van a ti kapcsolatotokra akkor is először beszélnék az apóssal mielött kiteregetném a szennyest. Ezt így szokták csinálni!!!

39F

2017. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kösz mindenki! Két verzióm van:


1. Beszélek vele, megmondom neki hogy köztünk marad de nem válllalok vele cinkosságot. Ne számítson rá, hogy fedezem, stb. De azért megmondom neki a magamét, hogy velem szemben mi volt anno amit müvelt

2. Úgy csinálok, azt hazudom hogy akkor már rég a szervizben volt a telefon és akkor max azt hiszi hogy azok látták az ügyeit, én nem

2017. febr. 20. 15:21
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

Ne hagyd szó nelkül ha már veled is ilyen volt hasznald ki a helyzetet!!

Viszont maradjon kettőtök közt !!

Mindig jó jön egy adu kártya!

2017. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. ha hallgatsz, az olyan mintha támogatnád benne. de az anyósodnak elmondani nincs jogod szerintem, nem a te dolgod.

én szerintem elmondanám a páromnak, és ő tudja majd, hogy mi lenne a legjobb a családjának.

elég undorító egyébként, ahogy bánnak az apukával...

2017. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én az 1-et választanám, udvariasan közölném, hogy tudok róla, de mivel nincs közöm hozzá nem szólok bele. Nyilván ezt eztán a feleséged elől titkolnod kell úgymond, ha kiderül akkor baj lesz. Megzsarolni nem kéne a fószert, csak emlékeztetni ő miket mondott rád, és hogy ugyanazt gondolod te is róla.
2017. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En nem hoznam fel az hogy o mot mondott neked anno. Te a lanyat csaltad meg... Azer valljuk be, megiscsak mas mint most hogy az anyosodat csalta meg. Ha lesz lanyod, jobban fogod erezni a kulonbseget.

Nincs ertelme felhanytorgatni, amugy is emlekszik ra hogy miket vagott anno a fejedhez.

2017. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!