Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Apósom lebukott elöttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apósom lebukott elöttem a szeretöjével. Mit csináljak, elmondjam?

Figyelt kérdés

Apósom 52 éves jóképü, sportos férfi, viszont egy papucs. Nem sok szava van a családban, lúzernek nézik, döntésekbe nem szólhat bele csak parancsolgatnak neki. Az anyósa éve óta szidja mindenki elött. Két szót nem tud szólni, idegenek elött zavarban van, megvédeni se tudja magát. A felesége súlyosan elhízott, évek óta nem törödik magával.

Senki nem hinné hogy egyáltalán beszélgetni mer egy növel. Otthonról 300 kilométerre jár dolgozni, hétvégén megy haza. Elvileg egy munkásszálláson lakik (a családja meg se kérdezi mi volt vele, mutasson egy képet hol lakik)

A telefonján be kellett állítanom valamit, elvinni szervizbe. Elötte mondtam neki hogy töröljön le mindent. De nem csinálta meg. Ahogy nálam volt a telefon folyamatosan jöttek pajzán üzenetek és képek egy 35-40 éves nötöl. Hangsúlyozom nem kutattam át a mobilját, de lezárt képernyö mellett is jöttek az értesítések. A kellemetlen hogy a nö valahogy értesítette hogy nem válaszolt üzeneteire, így apósom rájött hogy tudok mindent. Látszik is rajta.


Nem tudom mit tegyek. Elmondjam a feleségemnek? Úgy se hinné el. A család többi tagja meg még annyira sem. Az apját egy bénának tartja, aki soha nem tenne ilyet, mégha akarná se jöhetne össze neki. Nekem összeállt a kép. Már 2 éve jár el dolgozni messzire, valószínüleg ott szedte össze a nöjét, lehet hogy hétközben nála is lakik. Amikor a kapcsolatunk legelején (még nem is volt annyira egyértelmü a dolog, nem is lett kimondva hogy együtt vagyunk) megcsaltam a késöbbi feleségemet akkor az após kiabált rám mindent, hónapok kellettek hogy szóba álljon velem.

Mit tennétek a helyemben?


2017. febr. 20. 12:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azokkal, akik szerint nem szabad ebbe beleszólni. A legbölcsebb, ha mélyen a szemébe nézel, amikor visszaadod a telefont, és csak annyit mondasz: tessék. Azonnal mindent érteni fog. Nincs szükség rá, hogy emlékeztesd a régi sérelmedre, nem felejtette el. Legyen neked egy szövetségesed, ne egy ellenséged, aki mindig tart tőled. Az is érdekes, hogy honnan tudta meg annak idején, hogy mi történt: a lánya mondta meg neki? Eszerint nem oszthatod meg a titkodat vele sem.
2017. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%
Jól tette az öreg. Csak én a helyében ott hagynám, ezt a felettébb remek familíát. Ez egyszer jogos a megcsalás.
2017. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!