Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemnek viszonya volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek viszonya volt egy nővel, elmondjam a nő vőlegényének?

Figyelt kérdés
Az én férjem érzelmeket táplált ez iránt a nő iránt,el is hagyott volna érte,de a nőnek végül nem kellett.Én szakítottam a férjemmel,de hetek óta azon agyalok vajon szóljak-e a nő vőlegényének?A legtöbben azt mondták ne szóljak bele,de nekem ez az egész őrült nagy csalódás,és ha arra gondolok,hogy ott az a pasi aki esetleg naivul tervezgeti az esküvőt meg a közös életet,közbe a szerelmét meg egy idegen kefélgeti a céges kocsiban akkor felfordul a gyomrom és ismeretlenül is sajnálom a pasit (akiről egyébként tudom kicsoda) vélemények?
2016. dec. 2. 07:21
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
85%
mond el!!legyenek együtt boldogok!akarki akarmit mond en banom h ilyen helyzetben hallgattam mar mert megnagyobb kart tettem azzal h hallgattam,mindenkinek joga van tudni es jogunk van ahhoz h mas embernek elmondjuk az igazat,en tudni akarnam az biztos föleg igy hazassag elött
2016. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a vőlegény helyében te is szeretnéd tudni ezt arról a nőről, akit készülsz feleségül venni. Lehet, hogy egyesek szerint nem szép dolog belekavarni mások kapcsolatába, de egyrészt nem te kérted a csajt, hogy kef.éljen félre (a férjeddel történetesen), másrészt szerintem sokkal nagyobb mocsokság így becsapni valakit, hozzámenni, elkölteni egy valag pénzt egy olyan esküvőre, amiből lehet, hogy gyorsan válás lesz a végén.

Kíméld meg a pasit élete legnagyobb tévedésétől, spórolj neki pár százezret (vagy millát), és világosítsd fel, hogy a kis menyasszonya miatt váltok, mert a céges kocsiban kefélgetett az leendő exférjeddel.

Aztán jó magasról sza.rjál bele, hogy kinek leszel ettől rossz a szemében. Többnyire azoknak, akik maguk is félrejárnak, és belegondolnak, hogy milyen balhé lenne, ha otthon kiderül. Sokaknak természetes, hogy egy kapcsolatban mindenki csal mindenkit, és senki se szóljon ebbe bele. Ha a vőlegény is így gondolja, akkor újat nem mondasz neki.

De ha esetleg még hisz a hagyományos értékekben (hűség, család, szerelem, stb.), akkor idővel hálás lesz neked, ha időben szólsz.

2016. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
12%

Semmi közöd hozzá! Ne szólj bele mások magánéletébe.


És nehogy azt hidd hogy majd valaki is beveszi azt a mesédet hogy csak a jószándék vezérelne téged. :D

Szerintem te bosszút akarsz állni tudat alatt különben nem ragaszkodnál ehhez annyira görcsösen!

2016. dec. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
81%

kedves 3-as gondolom a kis pics.nak sem volt köze ahhoz

h szetverjen egy csaladot nemigaz?gondolom azert tudta h van feleseg!ha ö tönkretett egy kapcsolatot megerdemli ö is!!oda

vissza,es a nönek is talan lecke lesz.hülyeseg ez h ne szoljunk bele.ennyi tisztesseg minden embernek megjar sztem.

2016. dec. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképp tudatnám vele, joga van tudni és nem beleszaladni egy olyan életbe, ahol átverik.
2016. dec. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Nem a bosszú vezérel.Tudom ha kiderül,az exem nagyon fog haragudni rám.Gondolj bele én együtt voltam vele,szerettem,szültem neki,és ezt megteszi.Nem akarom,hogy más is így járjon,ha van lehetőségem felnyitni a szemét.Aztán ki tudja,lehet a pasi is megcsalta a csajt,és ez csak a bosszú volt a menyasszony részéről,ezt nem tudhatom.

Ha nem szólok 5 év múlva lehet házasságból,két gyerekkel fog lelépni a csaj,a palit meg aki jóhiszemű volt otthagyja a nyomorban!

Abszolút nem vezérel a bosszú,a férjem vissza akarna jönni,de nem engedem neki,részemről vége.

De mégsem tudom szóljak-e mert valahol meg azt érzem,hogy mégsem kellene nekem ebbe beleszólni,nekem se szólt senki.

2016. dec. 2. 07:45
 7/44 anonim ***** válasza:
31%

#4


Csak abba a kapcsolatba tud beférkőzni egy 3. fél ahol problémák vannak. Nemcsak a csaj a hibás, hanem elsősorban a Pasi!!! aki viszonozta az egészet!!!

2016. dec. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
80%

Most akkor aki annyira szent, hogy "jajj, mert téged csak a bosszú vezérel, nem a jóindulat" elvén nem szólna, az miért nem akkor ilyen szentéletű, mikor a családról és a házasságról van szó?!

Ez a legszemetebb hozzáállás ilyenkor. A vőlegény is szívjon csak, hadd vegyen el egy ilyen ribizlit, a megcsalt feleség is megérdemli, miért nem volt mindenben hiperszuper tökéletes! De jajj, hát szegény félrelépők életét nem szabad alantas bosszúból felforgatni, mert az már csúnya, csúnya dolog...


Én meg azt mondom, hogy nincs azzal semmi baj, ha ilyenkor a kérdező bosszúból mondja el, elvégre mindenki megérdemli. A csajszi is megérdemli, hogy az ő kapcsolata is odalegyen, ha már ő képes volt egy kis viszketés miatt tönkretenni egy családot, elvenni egy apát a gyerekeitől. Mert itt szó nincs arról, hogy szerelmes lenne, elvégre neki a férj nem kell!

És a vőlegény is megérdemli, hogy tudja, hogy ki akar elvenni feleségül, és ennek tudatában döntsön. Nem a kérdező dönt arról, hogy mi lesz, hanem a vőlegény!! Ha ő úgy érzi, hogy itt befejezte, és nem lesz esküvő, mehet a pi.csába, akkor az az ő döntése, és szerintem teljesen jogos. Ha esetleg ezt benyeli, és megbocsájtja, és ennek tudatában elveszi a nőt, az is az ő döntése.


Aki szerint semmi köze hozzá, az gondolja már végig, hogy elválnak, egyedülálló anya lesz, évtizedekig lesz nehéz anyagi helyzetben, és minden szempontból tönkremegy az élete egy kis cafka miatt. Szerintetek ezek után tényleg nincs köze ahhoz a nőhöz?!

Remélem, ha titeket csalnak meg fűvel fával, akkor nektek se fog szólni senki, elvégre ti ezt tartjátok helyesnek.

2016. dec. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
59%
Én bizony szólnék. Én már csak ilyen bosszúálló vagyok.
2016. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
79%
En elmondanam.
2016. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!