Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szex az exszel és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exszel és nagyon bonyolult helyzet! Nagyon elítélendő?

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítélkezzetek nagyon. :(

23 éves lány vagyok és 2 éve vagyok együtt a párommal, de néha összefutok exbarátommal mert csak vele tudok kiélni pár olyan dolgot amit a barátommal nem mert ő hallani sem akar róla.

Szeretem a barátomat, de egy idő után frusztrálva érzem magam szexuálisan ezért havonta, kéthavonta összejárok egyik exbarátommal akivel meg tudom csinálni extrémebb vágyaimat (ezt most nem szeretném részletezni).

Ilyen szempontból mennyire elítélendő dolog? Nem akarok szakítani mert nagyszerű férfi és pont ezért teszem azt amit. Tudom, hogy ha elfojtanám és "jó kislány" lennék mellette akkor idővel nagyobb lenne a feszültség ami sokkal rosszabbat tenne a kapcsolatomnak mint ez amit jelenleg teszek. A szex is jó vele csak azt nem szeretné amire én nagyon vágyom és az exem meg tudja adni.

Nem könnyű együtt élni a bűntudattal, de mérlegeltem és úgy láttam, hogy még mindig így a jobb, idegennel meg nem akartam csinálni hiszen nincs harag közöttem és exbarátom között.


Csakhogy, itt jönnek a bonyodalmak! Úgy veszem észre, hogy exem egyre jobban kötődik hozzám, máshogy néz, máshogy érint meg mint kezdetben és ez kissé aggaszt. Iránta is érzek még valamit amit én magam sem tudok megmagyarázni. Nem szeretnék vele összejönni de szeretem mint embert, sok közös van bennünk és, ha egyedülálló lennék akkor talán még el is tudnám vele képzelni a dolgot. Ő viszont mint mondtam egyre jobban belém szeret újra.



Mit kellene tennem? Szakítsam meg vele a kapcsolatot és találjak másik szexpartnert akivel.. vagy adjak neki egy esélyt? Félek, hogy nem tudnám szeretni ugyanúgy mint régen, átverni meg nem akarom. Úgy látom, hogy ha így folytatódik minden akkor mindkettőt el fogom veszíteni.


privátokat nem kérek köszönöm!



2017. febr. 22. 21:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
81%
Szádba szärik vagy mit nem ad meg a másik? Tudod mi vagy? Igen, az. Egy hatalmas...
2017. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
84%

Szegény barátod. Szörnyű vagy. Miért nem mondtad azt neki, hogy szivem én ezt nem bírom mert a "különleges vágyaim" fontosabbak mint a kapcsolatunk. Kérlek hagyjuk ezt az egészet és mindketten keressünk megfelelő partnert mert hát mérlegeltem, döntöttem nem akarlak bántani és a durva szex fontosabb mint Te.


Ja hogy ez nem így megy? Könnyebb félredugni elvégre így a te 100%-osan önző érdekeid érvényesülnek. Ugyan ne ámíts senkit azzal, hogy ezt a kapcsolatotokért teszed mert különben frusztrált lennél :D Vicc. Legalább magadnak valld be, hogy kva önző vagy.

Én egyetlen egyszer csaltam meg egy barátnőmet, utána másnap szakítottam mert nem bírtam elviselni az érzést. Igaz még tini voltam de már akkor sem ment. Viszont nekem is volt már szerencsém megcsaltnak lenni és elárulom kábé olyan érzés mintha 1000 kést döfnének a gyomrodba, nagyon kellemes remélem egyszer te is megtapasztalod mondjuk azzal akire azthiszed majd, hogy az igazi és igazán szereted! :) Tudod miért írom ezt? Mert megérdemelnéd! Karma tudod. Visszajárna ez neked.


Amúgy el nem hiszem hogy a párodat nem lehetett volna rávenni "arra". Oda álltál volna elé, hogy szivem vagy ez lesz vagy elhagylak akkor tuti bele ment volna.

Amúgy gondolom párodnak kicsi a farka vagy esetleg nem olyan durva az ágyban vagy nem hajlando valami sub-dom szadomazo szexre gondolom ezek lehetnek a "bűnei". Érted persze hogy ő a hülye te meg a szegény áldozat aki jaj nem tudja mit csináljon. Bukjál le te'

Megérdemled. Pedig én nem szoktam rosszindulatú lenni :/

2017. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%

Igen a nemiség fontos. Igen manapság mindenki megélni akar dolgokat meg kiteljesedni stb. Igen kérdezõ pl én nagyon is kedvelem a bdsm bizonyos fajtáit s páromtól messze áll. De tudod mit? Nem csalom meg. Nem arra koncentrálok mint egy gyerek a cukorkaboltban, hogy jaj mi nincs a kezembe amiért frusztrált lehetek. Néha kellemetlen. De ennél sokkal többet kapok érzelmileg, testileg pedig ritka az olyan nagyon deformált személyiség aki kizárólag egy módon tud szexuális kielégülést kapni.

Te inkább magadon gondolkodsz 1szám elsõ személyben nem MI-ben. Hagyd szegény fiút.

2017. febr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
78%

Te nem a párodat szereted, hanem azt a tudatot, hogy van egy biztos pontod.Mellette meg azt csinálsz, amit akarsz....de csak addig amíg rá nem jön a pasid.Bízom benne ez minél hamarabb bekövetkezik, megérdemled.

Tudod Kérdező, az ilyen kis ribik miatt alakul ki a normális férfiaknál a megvetés a nők felé.Utána meg csodálkozva kérdezed majd te is, miért van Ennyi nőgyűlölő pasi?Nos ezért.

2017. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
46%

Mi az hogy ne ítelkezzünk feletted te kis ku😃rva.. Nem te szabod meg hogy mit válaszolok...Amúgy a szexualitásban egy dolog tiltott,az a pedó.Szal nyugodtan leírhatod.Kutya,ló,Bdsm?

Riban😃c...

2017. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
65%

Te nem szereted a párodat, különben nem lennél képes az exed farkán pörögni.

Szerencsétlen ember, remélem, mielőbb rájön és úgy kihajít, mint macskát szarni.

2017. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
25%

Mindenkinek igaza van, aki azt írta, hogy a megcsalás negatív, mert borzasztó fájdalmat okoz a szerető társnak. (Aki azt írta, higy undorító, ott már érzek egy kis álságosságot, mert ha személyesen ismerné, akkor valóban felfordulna a gyomra, ha találkoznak? Vagy már az olvasáskor is? Nem hiszem, ez inkább rossz szóhasználat.)

De mindez csak akkor igaz, ha kiderül, addig nem fáj. Ha a félrelépő erős lekű, aki tudja kezelni a helyzetet saját magában, és ha ráadásul óvatos is, akkor sokáig fenntartható ez az állapot. Nem rövidíti meg a párját, hiszen amit mással csinál, az a párjának nem hiányzik, és nem okoz neki fájdalmat, mert az nem tud róla. Tudom, mit beszélek, nem egy ilyet ismerek, ahol akár 20 éve működik, gond nélkül.

Kedves reagáló kommentelők, nem kérek kioktatást magas erkölcsi emelvényen álló Grál lovagoktól, csak olyanoktól, akik el is gondolkodnak. A szexuális vágyat hormonok mozgatják, ellenük gyakorlatilag lehetetlen küzdeni. Akiben a hormonok nem tombolnak, sosem fogja ezt megérteni.

A kérdező esetével éppen az a baj, hogy mindkét feltétel sérül. Nem tudja kezelni (különben miért írt volna ide), és a diszkréció sem biztosított, mert az ex többet akar, akkor pedig megbízhatatlan lett.

Föl kell adni a jelenlegi szexkapcsolatot, és bőven van esély a lebukásra is, akkor már jobb megelőzni egy vallomással, ha a párjával szeretne maradni. Ráadásul ez utóbbi egyáltalán nem biztos, hogy sikerül. A megcsalásban benne van a fokozott rizikó. A legnagyobb vesztes a párja lehet, de senki sem fog nyerni.

A két éves párkapcsolat és a 23 éves kor ad lehetőséget az újrakezdésre, a kérdezőnek pedig nagy tanulság: ne higgye soha, hogy azzal is összekötheti az életét, aki az ágyban nem felel meg neki.

2017. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
86%
Látod amig az a fontossági sorrend hogy 1.dugás,2.dugás 3.pasikkal dugás,dugás nekem legyen jó,ide nekem minden élvezetet 4.dugás.... és fejben nincs semmi,addig kár megkérdezni a avélemEket ítélkezés nélkül.Ha az nem érdekel mi van másokkal akkor itt a tömeg vélemye miért?
2017. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
74%

Számodra nyílvánvaló hogy a párod SOHA nem fogja tudni kielégíteni a vágyaidat. Te pedig képtelen vagy mellette tűrtőztetni a vágyaidat, de azért majd gyereket akarsz tőle,vele képzeled el az életed. Magyarán életed végéig mással akarod kielégíteni ezen vágyaidat. Életed hátralevő részét így akarod leélni?

Úgy tűnik megtaláltad a tökéletes férfit aki mind szexuálisan, mind lelkileg kielégít. Csak az baj, hogy ketten vannak. Egyikük sem hozzádvaló, mert az egyiket már nem tudnád "úgy" szeretni, míg a másik egyszerűen képtelen kielégíteni a szexuális vágyaidat. Szakíts és keress magadnak egy olyan férfit aki mindkét vágyadat maximálisan kielégíti.

Szereted őt persze, de korántsem annyira mint azt hiszed. Ő jobban szeret téged és ezáltal egyenlőtlen a kapcsolat, mert míg ő téged maga elé helyez, addig neked csak saját magad és önző vágyaid fontosak.

2017. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
72%
Nálad olyan hogy bűntudat, lelkiismeret nincs? Hihetetlen, undorító egy kva lehetsz...
2017. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!