Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szex az exszel és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exszel és nagyon bonyolult helyzet! Nagyon elítélendő?

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítélkezzetek nagyon. :(

23 éves lány vagyok és 2 éve vagyok együtt a párommal, de néha összefutok exbarátommal mert csak vele tudok kiélni pár olyan dolgot amit a barátommal nem mert ő hallani sem akar róla.

Szeretem a barátomat, de egy idő után frusztrálva érzem magam szexuálisan ezért havonta, kéthavonta összejárok egyik exbarátommal akivel meg tudom csinálni extrémebb vágyaimat (ezt most nem szeretném részletezni).

Ilyen szempontból mennyire elítélendő dolog? Nem akarok szakítani mert nagyszerű férfi és pont ezért teszem azt amit. Tudom, hogy ha elfojtanám és "jó kislány" lennék mellette akkor idővel nagyobb lenne a feszültség ami sokkal rosszabbat tenne a kapcsolatomnak mint ez amit jelenleg teszek. A szex is jó vele csak azt nem szeretné amire én nagyon vágyom és az exem meg tudja adni.

Nem könnyű együtt élni a bűntudattal, de mérlegeltem és úgy láttam, hogy még mindig így a jobb, idegennel meg nem akartam csinálni hiszen nincs harag közöttem és exbarátom között.


Csakhogy, itt jönnek a bonyodalmak! Úgy veszem észre, hogy exem egyre jobban kötődik hozzám, máshogy néz, máshogy érint meg mint kezdetben és ez kissé aggaszt. Iránta is érzek még valamit amit én magam sem tudok megmagyarázni. Nem szeretnék vele összejönni de szeretem mint embert, sok közös van bennünk és, ha egyedülálló lennék akkor talán még el is tudnám vele képzelni a dolgot. Ő viszont mint mondtam egyre jobban belém szeret újra.



Mit kellene tennem? Szakítsam meg vele a kapcsolatot és találjak másik szexpartnert akivel.. vagy adjak neki egy esélyt? Félek, hogy nem tudnám szeretni ugyanúgy mint régen, átverni meg nem akarom. Úgy látom, hogy ha így folytatódik minden akkor mindkettőt el fogom veszíteni.


privátokat nem kérek köszönöm!



2017. febr. 22. 21:43
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Akik csak k..rvázni tudtak azoknak "köszönöm"... Kizárólag előítélet és bíráskodás van a szavaitok mögött.

A többieknek lehet igazuk van és szakítanom kellene, csak nem egyszerű olyan férfit találni aki mindenben megfelel egy nő számára ami jelen esetben nem olyan sok, szexualitás és személyiség. Jelen pillanatban valóban két különböző férfi adja ezt meg. Talán egyszerűbb lenne tiszta lappal kezdeni mindent, köszönöm.

2017. febr. 23. 16:18
 22/34 anonim ***** válasza:
74%
Egy igazi nő így nem viselkedik,ahogy Te.Itt már elbuktál.És nem csodálom hogy nehezen megy talalni.Bár ezek szerint nem is mert 2 is van,csak egyik se jó.Akkr most kicaeazel egy masikkal is?
2017. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
60%
*kicseszel
2017. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
"csak nem egyszerű olyan férfit találni aki mindenben megfelel egy nő számára ami jelen esetben nem olyan sok, szexualitás és személyiség." Csak azért maradnál a pároddal mert olyan nehéz ilyne férfit találni? Ez nem más mint gyávaság és megalkuvás. Csak képzeld el magad egy gyerekkel. 1-2 havonta le lépnél vágyaid kielégítésére, miközben a párod vigyáz a gyerekre? Ráadásul akkor már a szakítás is nehezebb lenne. Képes lennél ezt csinálni a végtelenségig? Mert ezzel csak a SAJÁT problémádat oldod meg, viszont a kapcsolatodban attól még ez fenn áll.
2017. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak lehurrogni, mert nem osmerem a teljes tortenetet es teged sem. De szerintem olyan partner utan kene nezned, aki kielegit minden teren. Ha annyira extremek a vagyaid, lehet masnak is az. Mennyivel jobb es kiegyensulyozott lenne a kapcsolatod, ha talalnal olyat aki megfelel. Es a mostani parod is talalna olyat, akinek o megfelel. Ez nem csak a parodra nezve rossz, de sajat magadnak se teszel jot vele. En a helyedben szakitanek es tiszta lappal indulnek egy uj kapcsolatba.

Akarmit is szeress, biztoss nem vagy vele egyedul! Sok sikert, remelem kitudsz ebbol keveredni ugy, hogy csak minimalisan bantasz meg embereket es magadat is kimeled

2017. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
49%

És tudja ez a szerencsétlen hogy micsoda falu rib.ncának kell majd menetrendszerűen gyereket csinálnia? Mert hogy azt mondod te akarsz..és ő? szerinted ha gerincet növesztenél és bevallanád hogy félredugsz,akkor akarna tőled még egy napig is bármit? kétlem.


Remélem ez a tipikus sz.arj a mellkasomra és csapkodd szét strandpapuccsal esete,ami olyan jó hogy sehol máshol nem kapod meg csak az EXbarátodál. Igen,EX tehát valamiért az se volt elég jó..nem vagy kicsit nagy igényű? amúgy fo__ssál, mert ki fog derülni ne aggódj és akkor pofára fogsz esni irgalmatlanul.

2017. febr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
23%
normális férfi nem tűri a felszarvazást mindenféle,ilyen olyan kis pi__csáktól mint te lehetsz.
2017. febr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 kolosszus22 ***** válasza:
0%

Ebbe bele fogsz bukni így vagy úgy és igazából meg fogod érdemelni a sorsod! Semmi jövőd a jelenlegivel, akármennyire is áltatod magad h szereted, te simán megcsalod őt mindenféle leliismeret furdalás nélkül és megmagyarázod magadnak ez a szex miatt van, mert ő nem adja meg neked amire vágysz és ezzel le van zárva!?

Kíváncsi vagyok mi az a nagy vágy ami nélkül ennyire nem tudsz meglenni és ennyire bevállalhatatlan a barátod számára? Ettől független is, te nem bírsz enélkül meglenni az látszik, szted ezt így meddig fogod tudni csinálni úgy h ne bukj le, az exxel sem fogsz tudni örökké összejárni, mint mondtad fokozódik a helyzet, ő kezd hozzád kötődni és előbb utóbb választás elé állít vagy borít mindent, de legjobb esetben is előbb utóbb beleun vagy lesz neki is olyan akivel komolyan gondolja és nem akarja veled csalni majd a nőjét. Így vagy úgy, de az élet változásokkal jár és te egy olyan szituban vagy amiből jól nem fogsz kijönni azt garantálom neked.

Ritka önző vagy h egy olyan emberért se tudsz lemondani valami szexuális vágyadról akit állítólag szeretsz, én is pl. szeretem az anált, volt 1-2 olyan barátnőm aki szerette, szuper volt, de a nők többsége nem preferálja, így ha olyan barátnőm volt akit szeretek, de ő nem akarja, nem fogok mellette félrekúrni csak azért mert ő nem engedi h seggbe rakjam...

29F

2017. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
9%
Eléggé egy nagy kur.va vagy, hallod-e!
2017. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Szereted, meg gyereket akarsz tőle, ő meg hallani se akar ezekről a vágyaidról - mi lesz ebből 10 év múlva?
2017. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!