Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek normális az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, ha arra vágyom, hogy a barátnőm minél több pasival esetleg nővel szexeljen?

Figyelt kérdés
Borzalmasan felizgat, amikor a régi szexuális élményeiről mesél. Volt már rá példa, hogy elment szexelni valakivel amíg dolgoztam, én meg alig vártam, hogy hazaérjek és velem is lefeküdjön. Pontosan 0% féltékenység van bennem, pedig nagyon szerelmes vagyok. Simán leélném vele az életem is. 2 éve vagyunk együtt kb. A probléma az, hogy amikor erről beszélgetünk, akkor neki ez a vágyam úgy jön le, mintha nem szeretném eléggé. Ő nem szeretne valójában másokkal szexelni, csak azért teszi meg, hogy engem izgasson. Mi a véleményetek erről? Mindeni válaszának örülnék, fiú és lány szemszögből is. 33 éves srác vagyok.

2017. febr. 26. 14:31
1 2
 11/18 Bence_ ***** válasza:
95%
Önbizalom hiányoddal és a megfelelési kényszereddel foglalkoztál már?
2017. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
megfelelési kényszerem van, de önbizalomhiányom az egy kicsit sincs... és még nem foglalkoztam vele. De igazad lehet abban, hogy kéne.
2017. febr. 26. 18:39
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha szexpartnerröl van szo én is ugy vagyok. Izgat ha minél többet szexel mással (F és L is jo). Ha komoly a kapcsolat akkor sem vagyok féltékenykedö de ugy már inkább zavar, nem szeretem. F
2017. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Lehet normális ha ez izgat..:)
2017. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Bence_ ***** válasza:
Megfelelési kényszer miből fakad?
2017. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Végig is nézed ahogy szexel mással? Vagy honnan vagy benne biztos hogy tényleg szexel mással? Az én párom csak nőkkel akarja hogy szexeljek de azt nézni is szeretné.
2017. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Es ha teherbeesik egy masiktol neveled vele a gyereket?
2019. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Normális.Van benne valami izgató.
2019. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!