Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális viselkedés ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés ez egy pasitól, vagy jobb lenne ha minél hamarabb ott hagynám?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már fél éve. Először jól indult, találkozgattunk egy héten 3-4 szer, romantikáztunk, mehívott ebédelni, fagyizni, meg tök kedves volt.

Viszont mostanába akkora bunkó hogy az már fáj.

Azzal kezdődött, hogy nyáron egy strandon dolgozott, egy héten elég sokszor, szóval néha én is lementem. Besegítettem, (ezen ő kiakadt), még a főnökének is szimpi voltam, jövőre munkát is ajánlott. Meg ott dolgozott az egyik haverom is, (akire megjegyzem nagyon féltékeny volt) Néha át szokott hívni magukhoz. Ma is itt voltam egész délután, és képes volt végig gépezni, meg a haverjával beszélgetni msn-en. És még kiakadt ha megszólaltam. (Na itt már érett egy pofon, de végülis nem ütöttem meg de lehet jobb lett volna).

Azon kívül semmi pénzt nem áldoz rám. Pedig én nem kérek tőle sokat, csak annyit, hogyha elhív fagyizni akkor ne én fizessem már ki mindkettőnknek. -.-

Múlkor is volt mcdonaldsa, (szülei itthon hagytak neki egy csomó pénzt mer nem voltak itthon egész nap) Ő meg mondta, hogy ne jöjjek el vele, mert éhes nem akar adni a kajájából. Az a pénz meg majd jó lesz későbbre is (hogy valami hülyeségre költse)

elegem van már, rohadtul nem foglalkozik velem, de ha más fiúval dumálok akkor már halál féltékeny. Múlkor még a meleg barátomnak is majdnem neki esett, hogy meg ne próbáljon rám mászni mert megagyalja. Most az ilyennel mit lehet kezdeni? Én szeretném, hogy olyan legyen mint régen. De nem tudom, hogy ez lehetséges-e még ezek után.:(


18/L


2012. szept. 7. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy létezik ember, aki ezek után még gondolkozik azon, hogy ott hagyja-e a francba. Ráférne, hogy szétalázd...
2012. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Húha.. Egyáltalán nem normális viselkedés, sőt...

Tanácsot nem tudok adni, ez csak a te döntésed, hogy mit kezdesz vele.


22f

2012. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátod egy éretlen tuskó. Nem tudom milyen lehetett az elején, de fél év az még semmi, keress egy normális srácot, aki tisztel valamennyire és nem csak a tulajdonának tekint. Nekem égő lenne egy ilyen sráccal mutatkozni, az biztos.
2012. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba!!Ritka az ekkora tuskó!Valszeg azért volt kedves, hogy magadhoz fogadd aztán ennyi.De öcsém,mit féltékeny ha nem is törődik veled?!!

Szakíts ez nagyon nem állapot!

2012. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a sztori megérne egy évadot a barátokköztben, annyira túlkomplikált, és mű!

Sajnos az én egyszerű életemben ilyenre még nem volt példa, de még csak homár barátom sincs, így képtelen vagyok beleélni magam a problémádba, és tanácsot adni.

2012. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látom egyesek megfogták a lényeget. Felszínes vagy és buta kedves utolsó, felesleges volt ennek a válasznak a megírására időt pazarolnod.
2012. szept. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!