Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minél inkább szeretnék egy normális barátot annál kevesrbb esélyt látok rá, hogy összejöjjön? 16l

Figyelt kérdés
nem magasak az elvárásaim, volt is már egy két barátom. de semelyik se tartott tovább 2 hétnél. nem értem hogy mi az oka.
2013. máj. 27. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
16 évesen még kár ezen rágódni, szerintem érdemben kapcsolatot építeni 18-19+ évesen lehet igazából, addigra már legtöbben " megkomolyodnak " annyira, hogy hosszútávú kapcsoalt is működhessen.
2013. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem volt meg a közös téma, vagy románc.

Miért mentetek szét 2 hét után?

2013. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes az ilyesmit erőltetni. Ne jöjj össze mindent jöttmenttel aki kicsit is tetszik, hanem várd meg amíg valakit tényleg kedvelsz eléggé, majd vele nem mentek szét 2 hét után.
2013. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2# igen, nem volt közös téma. nem vagyok egy romantikus alkat.

3# igen ez jo csak tudod egy idő után bekerül a "friend zone"ba.... amugy nem állok össze mindenkivel. lehet hogy ez előítéletesség de Budapesten szerintem amugy is több a "raj" akikkel kevésbé szivesen ismerkedek...:S

2013. máj. 27. 15:59
 5/6 SevN ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem ismerlek, de lehet túlságosan rá vagy feszülve a témára. Ne akarj normális barátot! Ne akarj barátot! Sőt, ne akarj semmit! Nem azt mondom, hogy ne csinálj semmit. Csak legyél nyitott, kötetlen, ha jön a normális barát jön, ha nem, nem jön. Ha rágörcsölsz, és minél jobban akarod, annál kevésbé fog jönni, mert észre sem veszed, el fogod taszítani magadtól ezzel a hozzáállással az összes számodra megfelelő pasit is, nem csak az egyebet! Csak lazán! Sok szerencsét!


Üdv,

SevN

2013. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne görcsölj rá! Ennyi a titok... és ez kb mindenre igaz.
2017. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!