Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitől akar engem megvédeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől akar engem megvédeni egy férfi?

Figyelt kérdés
Társkeresőn beszélgettem egy férfivel, kérdezgetett, én meg elmondtam, hogy van munkám (saját vállalkozás), van lakásom, kocsim, nyaralóm, egyedül élek, van macskám és kutyám is, szeretek és tudok is főzni, a lakásomat is pöpecül tartom, bulizós helyekre nem járok. Erre benyögte, hogy ő megvédene engem. Én megkérdeztem tőle, hogy mitől? Elnémult, nem tudott válaszolni. Mire gondolt, mitől akarna engem megvédeni és hogyan?

2017. febr. 28. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
"Vigyázni" akar az értékeidre. Nem kellett volna ezekről beszélni csak ha mar jobban kiismerted.
2017. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Naná! Én is így éreztem, nem is kapott telefonszámot meg randit a kis lüke. :)
2017. febr. 28. 22:56
 3/12 anonim ***** válasza:
De legalább tanultál Te is az esetből,máskor nem kotyogsz ki mindent! Sőőt,tagadd mid van,ha kellesz neki akkor is kellesz,ha nem,hát nem!
2017. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Talán más pasiktól, hogy őt Tartsd el...
2017. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Neki is volt munkája, háza, kocsija, meg három gyereke, akik után tartásdíjat fizet. Hülye nem vagyok, eszembe sem jutna randizni vagy több információt adni magamról annak, akiről gyanítom, hogy kihasználhatna. Fizikai védelemről nem beszélhet, főleg úgy, hogy egész nap nem is lenne velem.
2017. febr. 28. 23:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Önmagadtól...
2017. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Politikustól, nav-ellenőrtől, sárkánytól, medvétől, égből aláhulló meteorittől, ebolától, sorozatgyilkosoktól, Justnin Biebertől ...
2017. márc. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

hú, de tökös csaj vagy. És kitől szerezted a vagyonod? a többi futtatódtól?

te kis lüke.

2017. márc. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Eszméletlen hogy a mai férfiak mit meg nem engednek maguknak! Még hogy beszól olyat hogy megvédene! Azért ez már tényleg több a soknál!


Ja, nem.

2017. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolhatott, hogy vigyázna rád - ez egy férfitól el is várható egy kapcsolatban. Nem hiszem, hogy bármiféle rosszat kéne emiatt feltételezni róla, csak rosszul használta a szavakat. "Megvédene téged" és "vigyázna rád" - hasonló, hasonló, de azért nem ugyanazt jelenti a kettő.
2017. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!