Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetnék? Megcsalás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Megcsalás vagy lemondás? De kiről?

Figyelt kérdés

Azt hiszem meg fogom csalni a párom. Szerencsére nem vagyok mêg biztos ebbe.

Minden téren megromlott a kapcsolatunk az évek soràn sem ên sem ő nem lépett még félre. Vannak titokzatos dolgai és nekem is de azt nem gondolom, hogy megcsalt valaha is.

Mivel a problémáinkat se beszéljünk meg ezért az interneten találtam erre egy férfit akivel még tudom beszélni a dolgokat, vagy mosolyt tud csalni az arcomra. Ehhez a férfihez egyre inkább vonzódok és egyben jó baràtnak is gondolom akivel mâr többször megbeszéltük, hogy kielêgitjük testi vâgyainkat de mindig pofàn vettem magam, hogy hahó ez undorító ne tedd! Így hât visszaléptem.

Most a helyzet az, hogy mióta ő van én egyre jobbnak értékesnek és szebbnek érzem magam... Sőt a kapcsolatom is kezd jobb lenni, több beszélgetés és több szex... de ez a férfinek köszönhető, hogy elkezdtem változni és boldogabb lettem.

Ha vele épp nem sikerül beszélnem vagy nem nézzük egymàst kameràn akkor utâna lehangolt és rosszabb vagyok a pàromhoz.

Mi a sz*rt csináljak?

Szeretnék a férfivel lenni, legalább egyszer.. úgy érzem nagyon vonz és ez új dolog lenne számomra de mindenképp az utolsó is.

Emellett szeretném a kapcsolatokat rendbe tenni soha véget nem vetni!

Csak úgy érzem,hogy kell ez a férfi hozzá,hogy a páromat is újra el tudjam fogadni.. nem tudom meddig mehetnek ha lerazom itthon megint csak veszekszünk majd..

Nem tudom mit kéne mert a megcsalás nem épp egy bocsànatos bűn de ha mégis megtehetném egyszer.. és nem tudom hogy hatna rám ha szexig is eljutnék a fickóval.


2017. márc. 8. 00:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Ha megakarod csalni (és megakarod), akkor idővel megfogod.

Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?

2017. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem egészen megcsalni akarom szóval nehezen visz rá a lélek... 27 évesek és 5 éves kapcsolat. Csak érzem , hogy a fickó testileg lelkileg pozitív hatással van rám amitől a kapcsolatom is kezd jobb lenni csak ezért még ragaszkodom a ficóhoz mert "tőle szebb a világ"
2017. márc. 8. 00:10
 3/19 anonim ***** válasza:
Megakarod csalni, pont ezért keresel magyarázatot és kifogást. Rajtad áll a dolog.
2017. márc. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem magyarázat és kifogás a cél... Egyszerűen érzem, hogy jó hatàssal van ràm ez az egész. Ha kimaradna az együttlét még talàn akkor is okés lenne a dolog de egy ilyen viszont sem tisztességes tovàbb àpolni. A cél a boldogsàgom... De a kapcsolatom nélkül ez nyilvàn nem lenne teljes.
2017. márc. 8. 00:51
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"A pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve."


Ismered ezt a mondást? :)

Tudod mit jelent ez a mondás? :)


Pont a te magyarázkodásodat: Nem akarom megcsalni, csak lefeküdni vele, azért, hogy jobb legyen a kapcsolatunk! Olvasd vissza saját magadat kicsit külső szemlélőként. Lépj hátra kettőt és onnan vizsgáld azt, amit leírtál. Jószándékból le akarsz vele feküdni? Csak hogy jobb legyen a kapcsolatod a pároddal? Most komolyan? :D te ezt elhiszed magadnak?


Ismétlem. :)

A pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve.

2017. márc. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szerintem nem érted amit leírtam.

Attól, jobb a kapcsolatunk attól vagyok jobb, hogy vele beszélgetek tartja bennem a lelket meghallgat segít.. a szex az már annak következménye, hogy ilyen viszonyba kerültem vele nyilván érzek egy vonzalmat iránta ameddig én nem akartam eljutni... De itt vagyok és nem tudom mit tegyek, kíváncsivâ tett de a páromat meg nem akarom megszivatni pedig ez mindenkepp szarul jön ki. Meg a beszélgetés csak csak oké de a testi vonzalmat meg el kell valahogy folytani ha a párommal akarom folytatni de nem tudom meddig lehetséges ez, mit kéne tennem....

2017. márc. 8. 00:58
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de én értelek. De te nem érted, hogy mit írtam le.
2017. márc. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

1: Ne csald meg,hanem hagyd el és szexelhetsz a másikkal.

2:Csald meg (de úgy,hogy ne tudja meg a párod)

3:Ne beszélj többet a pasival,mert ahogy láttom nagyon befolyásol és inkább mondd meg a párodnak,higy több oda figyelést igényelsz és törödjön veled többet,mint az elején. Mert ez attól is lehet,hogy ennyi idő utánn már nincs sehol az ami az elején volt és a nők elkezdik máshol keresni azt amire szükségük van,adott esetben,hogy tetszenek valakinek és bókókat kapjanak stb..

Nehéz..de valahogy lekell küzdeni.

Én 28 vagyok 7 éve kapcsolatban és én állandóan "fellángolok"más íránt,de megprobálok nem gondolni senkire,ráadásul párom kint dolgozik kűlföldön így mégcsak nagyon párkapcsolatom sincs.

Valamelyik kwpcsolatot lekell zárnod,mert nem a pasi tesz téged jobbá,hanem te magad.

2017. márc. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha attól hogy egy másik pasival beszélgettél, tehát annak hatására jobb lett a kapcsolatod a barátoddal, akkor azért magadon van mit elgondolkodnod.Szóval ez az egész kialakult helyzetben te is benne vaggy rendesen.Hol hibázol, mit nem csináltál jól.Ez a másik pasi erre is felhívja a figyelmet, nem csak arra a tényre, hogy szeretnéd mással is kipróbálni, és vonz az ismeretlen.Szóval... Dolgozni kellene keményebben, ha valakit szeretsz, amint látszik,néha a beszélgetés nem használ, de a cselekvés igen. Hogy ez most egy másik pasi miatt történt az lényegtelen, de otthon is változott valami.Mert Te is csak máshogy álltál hozzá.
2017. márc. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el őszintén a barátodnak, hogy neten beszélgetsz, kamerázol egy pasival akivel vonzódtok egymáshoz testileg-lelkileg, de ettől jobb a kapcsolat, jobb a szex. Erre a pasid vagy annyira megörül, hogy beveszi közétek harmadiknak, vagy kiadja a szűröd. Az a helyzet, hogy szerintem önző vagy, adj esélyt a barátodnak, hogy boldog legyen valaki mással, külső behatások nélkül. Legalábbis én nem szeretnék ezek után veled kapcsolatban lenni.
2017. márc. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!