Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapcsolatban élők volt hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők volt hasonló érzésetek?

Figyelt kérdés
Több éve komoly kapcsolatban élek, gyerekek is vannak, hüséges vagyok. Mégis van egy régi ismerős akit nem tudok kiverni a fejemből, ha alkalmam lenne rá, vele lehet megcsalnám a páromat. Anno volt vele kezdődő flört, szóval az érzés nem egyoldalú de aztán mostani páromat megismertem...
2017. márc. 17. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Csináld, amíg meg nem öregszik a tested. Akkor már hiába bánkodsz majd.

Nem kell tuldimenzionalni ezt a hűség dolgot, ne légy túl szigorú magadhoz.

2017. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
90%
A hűség nem genetika vagy tulajdonság. Az egy döntés amit akár napjában többször meghozunk amikor kísértéssel találkozunk. A helyes döntések sorozata a hűség. Mindenkinek van ilyen ember az életében akár a múltjában vagy a jelenében. Van aki tud helyesen dönteni, van aki elgyengül. 38/F
2017. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen hogy régi ismerős... nincs. Azért vagyok a párommal mert Ő kell nekem, Őt szeretem.


Ilyen, hogy de jó lenne másokkal is lenni hármasban, négyesben, ilyen gyakran van de nálunk ez normális. :)

2017. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Inkább beszéld meg a pároddal a dolgot. És cserébe engedd meg neki hogy ő is megcsinálhassa ezt valakivel.


Ez mellett pedig fontos, hogy "genetikailag" legyetek hűségesek egymáshoz. Magyarul egyikőtök se ejtsen teherbe mást/essen teherbe mástól. Rengetegszer az ilyen vágyakat ehhez hasonló civilizált módokon le lehet már vezetni.


Szerinted a párcserés szexek, a hármas szex vagy a swinger minek van kitalálva? De ugyanígy ha amúgy ÉRZELMILEG és anyagilag hűségesek maradtok egymáshoz és a közös családotokhoz és mindezt megbeszélitek egymás között, akkor ezek a normális módjai az ilyen vágyak levezetésének.

2017. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Nincs.. Ha lenne véget vetnék a kapcsolatnak mert odáig nem alacsonyodnék le hogy megcsaljam pláne nem gyerek mellett. 23 L
2017. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
És az ilyeneknek van párjuk...vicc
2017. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Nincs, attol meg mert valakit vonzonak erzek, meg nincs kenyszerem agyba is bujni vele.
2017. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

6:


10 éven belül a megkötéshez képest, a házasságok fele végződik válással. És akkor még nem beszéltünk arról hogy 10 éven túl mennyi, vagy arról hogy hány házasságban tengődnek a felek lelkileg nyomorultként.


A szexuális forradalom korábban elképzelhetetlen szellemeket szabadított ki a palackból. Pont hogy ezeknek a vágyaknak civilizált folyást kell engedni, hogy az élet többi része stabil maradhasson. Pont az a baj, hogy az állati-ösztönös (szexuális) dolgokat egybemossák a civilizált, kulturált, szerelmi dolgokkal. Pedig a kettő nem függ össze teljesen.


Ha minden ember tudná azt mondani: "Én most mással akarok dugni, de attól még szeretlek téged, hűséges maradok hozzád és a családunkhoz, ugyanúgy ide járok majd haza, nevelem a gyerekeinket, nem lesz mással gyerekem", a másik pedig erre azt mondaná hogy "Oké"; a világ ezerszer békésebb hely lenne.


Helyette marad a sunnyogás, titkolózás, drámázás, stb-stb

2017. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: te lennél a legféltékenyebb ha a feleséged azzal állítana haza hogy ezentúl mással is dug.
2017. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Swingerclub meg hasonlok... Kesz vicc, hogy az emberek 3-as 4-es es hasonlo variaciokkal akarjak feldobni az ellaposodott szexualis eletuket, nekem alapbol nem kene olyan kapcsolat, ahol egyaltalan felmerul a megcsalas es vagy tomegszex. A grouppenrol az jut eszembe, mikor a bekak ugralnak egymason. Ha valaki 2 repat vagy tobbet akar egyszerre, esetleg 3 notol varja el,hogy furujazzanak neki, az ne legyen kapcsolatban. Az olyan noket egy intelligens ember elbol pattinja ha felmerul a megcsalas, vagy a tobbemberes szex. Sajnalom, hogy sok ember nem ertekeli a testet ami adott, es megosztja mindenfele jott-mentel, hogy egy par orara ki legyen elegulve a pin*ja. 30F
2017. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!