Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Válófélben lévő 32 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben lévő 32 éves nő vagyok. Még az együttélésünk alatt kapcsolatba bonyólódtam egy foglalt munkatársammal. Mit gondoltok erről a viszonyról?

Figyelt kérdés
Fél éve dolgozunk együtt és mindig meg volt köztünk az a bizonyos szikra. Soha nem gondondoltam volna hogy megcsalná a párját mert mindig szeretettel beszélt róla. De elindult a lavina, kedves emailok, sms,telefonhívás és az első találka. Első alkalommal egy órán keresztül csókolóztunk. Azóta 4szer lefeküdtünk egymással és a szex csodálatos, nagyon kívánjuk egymást. Ha a közelében vagyok már áĺl neki. Ami nekem fura hogy sokat csókolózunk ami nem megszokott egy szeretői kapcsolatban. Amikor megkérdeztem miért csinálja általános választ kaptam mert férfi és nem híve a monogámiának. Nem hiteget hogy otthagyja a párját, nem mesėl róla semmit csak hetente egyszer 2-3 órára összejövünk. A munkahelyen napi szinten megy az sms váltás, ėrdeklődés kedveskedés. Nekem ez így kicsit fura mert egy szimpla szeretői kapcsolat nem ilyen. Szerintetek? Lehetsėges hogy ennyire a vágy generålja a dolgokat? És nem csak velem csalta már meg a párjåt hanem 4 prostival is az elmondása alapján. Ilyen szeretője eddig mint én nem volt még. Ő is 32 éves. Vélemények? Amit mondott hogy kedves és nagyon vonzódik hozzám.

#szerető #Megcsalås
2017. márc. 19. 08:16
1 2 3
 1/27 Költőnő? ***** válasza:
100%

Most nyilván azt várod, hogy csak tarts ki és majd melletted megváltozik és a tiéd lesz.

Nem lesz.

2017. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Minden féreg csalja a párját és minden cafka olyan féreggel folytat viszonyt,akinek van párja. Ezt gondolom erről. Semmi különös nincs ebben a történetben.
2017. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
5 prostival csalja a párját a férged.
2017. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez szex és nem több.Még most állítsd le az érzelmeidet mert kezdesz belezúgni...
2017. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne kèpzelj a kapcsolatba többet, mert nagyon megégeted magad..
2017. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Az újdonság varázsa, átélitek azt, amit egy új szerelemnél szokás, mert a férfiak sem kizárólagosan a zacsit szeretik kiüríteni.

Jövőtök ettől függetlenül nincs.

2017. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

Bocsánat, de nekem kissé más a véleményem.

Nem abban, hogy mi a jövője a kapcsolatodnak. Abban egyetértek a többiekkel, ez a kollégád nem akarja elhagyni a párját. De azt nem kétlem, hogy az érzelmei valósak. Elhiszem, hogy szeret veled csókolózni. Tapasztalatból állíthatom, hogy van, akivel jobb, mint mással. És azt is elhiszem, hogy szívesen kedveskedik smsben, vagy máshogy. Ez a pasi ilyen, ahogyan maga is mondja, nem monogám. Van ilyen, nem kevés. Képes egymás mellett és után két nőt is szeretni. A kapacitása is nagy lehet, bár szerintem a négy prostit nem biztos, hogy szó szerint kell venni, talán inkább általa értéktelennek deklarált nőket ért alatta.

Lehet megvetni, de ilyen emberek minden korban vannak, és nemcsak a nép egyszerű gyermekei, hanem művészek, írók-költők, híres emberek között is.

2017. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt mint a tobbirol. Ertelmetlen, undorito,szanalomra melto.

30 evesen tobb eszed is lehetne, nem fogja erted elhagyni a feleseget, de meg megvaltozni se fog.

2017. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

7 es jól mondja , nekem is van ilyen családos férfi ismerősöm aki nem bír a farkával. Minden nőt akar, nem elégszik meg egyel.

Kedveskedik, bókol, minden ami csak egy nőnek kell. Persze hogy hanyattvágják magukat a nők. Aki nem ,az egy hülye ku.rva, vagy beállítja úgy mintha a nő kezdett volna ki ővele, és ő nem akart merthogy a csaj nála klasszisokkal rosszabb kategória.

De olyankor mikor összejön a szex ő rövidre zárja a témát, úgy alakítja hogy a csaj rövidesen ne akarjon tőle semmit.

Család gyerek letagadva egyébként, a srác meg egy arrogáns fa.sz, mégis bedőlnek a nők neki.

2017. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Pnemnézvr, hogy van felesége


Szerintem a számára ez egy barátság extrával kapcsolat

2017. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!