Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudhatnám meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, ha megcsal? Tippek?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, h a párom fura módon nagyon "őrzi" a telefonját. Ha esetleg mellette ülök, vagy vele szemben, akkor olyan pozícióba helyezkedik el, h én még véletlenül se lássak rá a képernyőre. Wc-re is hordja magával. Pár napja gondoltam letesztelem a reakcióját. Mutatott valami képet én pedig elvettem a telefonját, h nem látom jól, majd miután a mobilt a kezembe tartottam, úgy tettem mintha már valahol egészen máshol járnék a készülékben. Imitáltam a lapozást és a görgetést. Amint meglátta, azonnal kikapta a kezemből a telefont, h ne turkáljak benne (fél mosollyal). Ettől a reakciótól őszintén megijedtem... Anno még ő mondta, h nyugodtan nézzek bele telefonjába ha szeretnék mert nincs titkolnivalója, most meg... Pedig eszemben se volt sose kutakodni. Szerintetek? Vagy csak bebeszéltem magamnak? Esetleg valakinek tapasztalata? Ti hogy jöttetek rá, h megcsal a párotok anélkül, h belenéztetek volna a mobilba?
2017. márc. 20. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Remelem nalad maskep lesz.. De nalam ez a telefondugdodas a megcsalast jelentette. Utana mar eljart motorozni is nelkulem.. parfumaradatban, zselezett hajjal.. a szulokhoz megyek kijelentessel.. Hiaba kutakodsz valoszinu kitorli ugyis.. en nem talaltam sokaig semmit.. aztan kapott egy smst a csajtol.. kitepte a kezembol a telojat es en voltam a hulye mert bekepzelem, hogy az ismeroscsajtol. jott... :)
2017. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog, de ha ennyire gyanús a dolog, akkor nézd meg a telefonját amikor fürdik vagy alszik! Egyébként más jel nincs? Mert lehet, hogy csak behaluzod és nincs okod aggódni.
2017. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Fuu, ez ismerős, h hülyének akarnak beállítani. Én pl. múltkor full flekkesnek voltam titulálva, mert nehezteltem a páromra, amiért lekoptatott, h a haverokkal/kollégákkal megy ki kajálni (csak pasik!), közben meg érdekes módon ment valami kolléganője is, amiről ő nem tudott, de végül bevallotta, h igen tudta az elejétől kezdve, h ő is ott lesz, de h megbeszélték, h párt nem visz senki sem magával :D Szóval már mentette akkor is a menthetőt mindenféle kifogásokkal amire bólintottam de azóta is sántít a dolog.


Hmmm gyanús dolgok... Nem is tudom őszintén. Mire érdemes szerintetek figyelnem? Ezenkívül úgy nem volt semmi amire felkaptam volna a fejemet.

2017. márc. 20. 21:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Háát, ez mindig függ a helyzettől, ha pl kocsiban csal meg akkor ott maradhat több "idegen" hajszál. Vagy mindig leráz, nem akarja hogy menj vele stb. De ha gondolod írj és mondok még.
2017. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 manó1235 ***** válasza:
74%
A spontán dolgok is bejönnek: pl ha következőnek mennek ilyen csak pasis programra és tudod hol lesznek menj arra véletlen vagy ilyesmi, ott már nem tudja kimenteni magát ha tényleg olyan a szituáció. :)
2017. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát most ha utána mentem volna és megláttam volna, h még sem pasis az összeröffenés, akkor nem tudom, h mit szólt volna :D


Eleve nekem már az volt gyanús, h kértem, h fényképezze le a helyet ahol vannak, mert esküszöm tényleg csak arra voltam kíváncsi, h h néz ki a hely. Erre elküldi a térkép adatokat, h itt van és majd keresd ki neten :D Már ekkor mondtam magamban, h valami nem stimmel

2017. márc. 20. 22:31
 7/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
42%

5 egyértelmű jele van, ha a barátnőd megcsal:


1. Nem dug veled.

2. Nem dug veled.

3. Nem dug veled.

4. Nem dug veled.

5. Mással viszont igen.

2017. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne titkolni valója akkor simán megmutatná a telefonját ezt magyarázd el neki.

Ha nagyon nem akarja megmutatni akkor kezdj vele szakítani hogy arra mi a reakciója.

2017. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy gondoltam erre, h legközelebb ha elkérem valamiért a telefonját és ismét imitálni kezdem a turkálást akkor megkérdezem tőle, h miért kapkodja el a telefonját ha nincs benne semmi olyan :D
2017. márc. 21. 09:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem eleve az gyanus hogy pl az mondja hogy a haverokhoz megy inni bulizni és kb óràkat tölt a tükör előtt és pl kiviszi a telefonjàt pl a konyhàba és ott chatel vagy beszél telefonon hogy te vêletlenül sem lásd meg !
2017. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!