Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas férfivel flörtölni bűn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfivel flörtölni bűn?

Figyelt kérdés

Oda-vissza megy a flört egy férfival, akinek van felesége és ha jól tudom két gyereke.

Nem tudom már ki kezdte a flörtölést, de megy az adok-kapok.

Nincs miatta lelkiismeret furdalásom, mert rengeteg ember csinálja ezt a párja mellett, de nem jelenti azt, hogy meg is csalná.

Én biztosan nem venném el az asszonytól, ezt nem tudnám meglépni.

Ez amolyan visszaigazolás, hogy még mindig vonzó az illető mások számára.

Ti mit gondoltok erről? 23L


2017. márc. 23. 20:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%
Leszel te még a feleség helyében.
2017. márc. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

"15-ös, és mégis hol a bánatos francban tegyem szét neki a lábam?

A bolt kellős közepén vagy az utcán esetleg? :D"



Kicsim,ne legyél már ennyire ostoba...vagy eddig hol keféltél már életedben??

Mellesleg attól,hogy minden mondatod végére oda raksz egy vigyorgós smileyt nem leszel sem viccesebb,okosabb meg pláne

2017. márc. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
48%
A feleség helyében csak egyszer hallanám vissza, h miket művelsz... sem hajad sem nyugodt életed nem lenne :D mert ahelyett, h te lennél az intelligensebb, h párkapcsolatban élő, pláne házas 2 gyerekes apával nem kellene és undorító is kezdeményezni (mert a flört a kezdeményezés másképpen) még te süllyedsz egy szinttel lejjebb, mert látszik más fütyi nem akad, csak olyan ami már 2 gyereket összehozott másnak :D
2017. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, hány évesek a fenti válaszadók, de a harmincas-negyvenes-ötvenes korosztályban kimondottan ritka, ha egy házas ember (legyen nő, vagy férfi) NEM flörtöl ellenkező neműekkel (csak a mérték különbözik).

10-20 év házasság után már kell egy kis kellemes bizsergés, ami nem azt jelenti, hogy meg is csalják a párjukat, sőt... sokszor pont ez a kívülről jött inger az, amit aztán a párkapcsolatban kamatoztatni lehet, feldobja az ellaposodott kapcsolatokat. Látok magam körül nem egy olyan házasságot, ahol mindkét fél flörtöl nyíltan másokkal (akár egymás előtt is) - ők azok, akik 30 év házasság után is szerelmesek egymásba.

Nem a flörtölés a "bűn", hanem az, ha ennél tovább is mennek.


Kérdező: maximum önmagaddal szemben "bűn", hiszen a pasinak nyilvánvalóan ennyire van szüksége és lehetősége. Neki ott van a stabil háttér, ahova hazamegy, van kivel összebújnia, szexelnie, neked meg nincs. Egyedülálló huszonévesként önmagaddal tolsz ki, ha megelégszel egy ilyen, számodra alig valamit nyújtó izével. Lehet, hogy kellemes, de azért biztos vagyok benne, hogy valójában többre vágynál. Amíg beleragadsz ebbe a dologba, addig elzárod magadtól a teljes értékű kapcsolat esélyét.

2017. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
86%

Flört és flört között hatalmas különbségek lehetnek. Attól függ, nálatok ez mit takar.

Ha erotikus témázgatást, és egymás húzását...akkor az gáz, igen. Akkor is, ha nem másznál rá.

Ha kimerül annyiban a dolog, hogy ő megdicséri a csinos frizurád, te meg szempilla rebegtetve kacarászol rajta, ez még el is mehet. Hülyéskedni is lehet... Egy-egy ártatlan flört még senkinek sem ártott meg.

2017. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Micsoda szent életű ember itt mindenki, juj-juj! :D


19-es, ne aggódj, kinézek úgy, hogy tini fiúktól egészen az 50-es korosztályig bejövök a férfiaknak. :)

2017. márc. 24. 12:41
 27/33 A kérdező kommentje:
23-as, te kis naiv, szerinted szingli vagyok? :D
2017. márc. 24. 12:43
 28/33 anonim ***** válasza:

Még szomorúbb, h ilyen gondolkodásúnak, aki még fel is teszi a kérdést, h gáz-e házas férfivel flörtölni, ergo h bejön neki ha csapják körülötte a szelet és foglalkoztatja is a dolog, mert ugye akkor nem írtad volna ki, még ezek szerint barátja is van... :D Hát sajnálom szerencsétlen gyereket.


És most arra vered a nyálad, h olyan korúak akik akár apád is lehetnének, vagy nagypapád, olyanoknak bejössz?! :D Hihetetlen... :D Én kb. elnézést, ha lehet ilyet mondani, és senki ilyen korút nem szeretnék megbántani, de visszataszítónak tartom mikor egy 50 körüli bejön hozzám egy 23 éves csajhoz az üzletbe és próbálkozik ilyen olyan dumákkal vagy kacsingatnak. A gyomrom is feltud fordulni az ilyenektől, akik naiv 23 évesnek néznek, és azt gondolják, h tapsikolok, mert ez számomra sikerérzet mint ahogy neked... :D

2017. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

A 40-50 évesek bókja nem igazán érdekel, ők boldognak-boldogtalannak nyomják a dumát, aki él és mozog.

A 20-30-as korosztály megjegyzéseire figyelek inkább, szebbé teszik a napomat és itt ki is merült a dolog.


Vicces olvasni, hogy egyesek mennyire felháborodnak, közben lehet ők is ezt csinálják így vagy úgy, csak eljátsszák a szentfazekat, mert ez az oldal tele van hittérítőkkel ugyebár.

Itt mindenki k_urva, aki valamilyen kapcsolatban áll az ellenkező neműekkel.

Hihetetlen! :D

2017. márc. 24. 12:57
 30/33 anonim ***** válasza:
Ha azért flörtölsz, mert szeretnél is tőle valamit, akkor ok, ha meg "csak úgy", az szerintem gagyiság. 41F
2017. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!