Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyjából fél éve megismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyjából fél éve megismerkedtem egy nős férfivel. Szeretnénk közösen folytatni az életünket, de én félek, hogy esetleg mégsem lesz közös jövőnk és feleslegesen okozunk törést a gyermeki életében. Mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés

Elég furcsa kapcsolat a miénk, mert egyikünk sincs odáig a testi kapcsolatért. Remekül megértjük egymást, imádja a gyerekeimet és én is az övéit, ők eddig csak mint barátot ismertek.

Mostanra eljutottunk arra a szintre, hogy közösen szeretnénk folytatni, de én félek, hogy esetleg mégsem jön össze és akkor feleslegesen tettük ki a gyerekeit a válásos huzavonának. Anno az én gyermekimet eléggé megviselte a válás, pedig igyekeztünk őket mindentől megóvni. A páromnak pedig a felesége garantálta, hogy ha válni mer akkor pokollá teszi a gyerekek életét.


Tudom, hogy az életben semmire sincs biztosíték, de egyszerűen nem tudok szabadulni a gondolattól.

Jobban örülnék, ha még lenne időnk megismerni egymást, de ugyanakkor a szeretői státusz is zavar.


Nem tudom, mit kellene tennünk.


2015. jún. 9. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%

Mit kéne tenned:


Ne beszélj többesszámban, és holnap irány a pszichiátria, amíg még tudsz menni, és nem visznek:)


Jó egészséget kívánok neked.:)

2015. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ezt még azért idebiggyesztem, hogy az olvasók képbe legyenek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazass..

2015. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Azért beszélek többes számban, mert közösen szeretnénk döntésre jutni és ebbe a félelmeink megbeszélése is beletartozik.


A másik kérdés nem tudom, hogy hogyan jött ide. Bevallom, nem olvastam végig a kommenteket, mert már a kérdésben sem találtam hasonlóságot a mi helyzetünkhöz.


Ha csak a %-od lehúzása a cél, kérlek írogass másnak, mert én nem vagyok vevő erre.

2015. jún. 9. 18:59
 4/21 anonim ***** válasza:
Jól van aranyom, akkor folytasd a műsorod: de közlöm: semmit nem érsz el vele, ahogy az eddigi műsoraiddal se.
2015. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%

Nem értem, mi bajod van. Szerető vagy. Egy használati tárgy. Használnak, mint egy körömvágó ollót, aztán, ha ha nem kellesz, szépen visszatesznek a fiókba. Majd ha megint használni akarnak, elő leszel véve.

Egy szerető ne ripacskodjon már. Tudja, hogy hol a helye.

2015. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az aranyod, nem is ismersz!


Én nem folytatok semmit, mert a témával kapcsolatban ez az egyetlen kérdésem. Az egyetlen amit el akarok érni, az az, hogy kívülállók véleményét is ismerjem, mert én így a helyzet közepében szerintem nem tudok teljesen racionálisan gondolkodni.


Ha nem vagy hajlandó normális választ írni, vagy szellemi képességeid ezt nem teszik lehetővé, kérlek hagyd a kérdésemet figyelmen kívül és menj aludni, mert rád fér.

2015. jún. 9. 19:19
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem ripacskodok. Csak érdekel, hogy működhet-e egy testiségektől mentes kapcsolat. Érdemes megpróbálni, vagy ilyen csak a mesében van?


Már az is nagyon meglepett, hogy egy hozzám hasonló típusú emberrel találkoztam. Igazából nem is merem elhinni, hogy van ilyen férfi.


Ha nem lennének gyerekei, akkor szemrebbenés nélkül belevágnék, de egy próba miatt megnehezíteni a gyerekei életét, az már jóval nehezebb döntés.

2015. jún. 9. 19:23
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
A délelőtti igen nagy lebőgésed után én a helyedbe bizony elbandukolnék egy pszichiáterhez-aranyom:D
2015. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jajj, most olvastam, hogy az általad az enyémnek betudott kérdésnél is osztottad az észt. Ó, de irigyellek, hogy ilyen sok a szabadidőd. Vagy épp pszichiátriai kezelésen vagy, mert akkor nem irigykedek...
2015. jún. 9. 19:31
 10/21 anonim ***** válasza:
9 Csak szeretnéd, mégis te vagy abban a helyzetben amit nekem szántál:D Igy jártál:D Hallgass az intő szóra, csak a javadat akarom:D
2015. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!