Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden eddigi barátnőm megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden eddigi barátnőm megcsaltam. A mostaninak ezt elmondtam és szó van arról, hogy a tudtával lenne mellette egy fix másik barátnő. Szerintetek működhet ez hosszűtávon probléma mentesen?

Figyelt kérdés

2017. márc. 26. 04:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a barátnőd ajánlotta fel?
2017. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 RoseTyler ***** válasza:
Hm. A két fix barátnőt nem fogod egy harmadikkal megcsalni? :D Nem mindegy, hogy azért mentél-e félre, mert egy nő neked nem elég (kettővel már beéred?), vagy azért, mert kellett a "tiltott gyümölcs".
2017. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
58%

D.nó,féreg vagy!!

Remélem a nőd visszaadja!!

2017. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

A párommal közösen beszéltük ezt meg. Nem arról van szó, hogy mindig más kell. Kettővel pont beérem.

Szerintem ez tisztességesebb, mint amit sokan csinálnak, hogy titokban csalják a párjukat mindenféle nőkkel.

Itt csak egy fix másikról van szó és tud egymásról mindkét nő.

2017. márc. 26. 12:07
 15/25 anonim ***** válasza:
80%
Remélem a bnőd is ezt csinálja!!
2017. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 RoseTyler ***** válasza:

Hát, ha ez így mindhármótoknak megfelel, akkor hajrá.

Nem kötelező a monogámia, nem is mindenki alkalmas rá, és nem is minden kultúrában szokás. Együttélni sem feltétlenül csak két embernek lehet... Max nem jó széles körben hangoztatni az ilyesmit, mert sokan nem tudják elfogadni a sajátjuktól eltérő gondolkodást, viselkedést, szokásokat.

2017. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkal tisztességesebb, mint 2 havonta mással csalni a feleséged, aki nem is tud róla.
2017. márc. 26. 12:37
 18/25 Költőnő? ***** válasza:
89%
Sztem sokkal tisztességesebb ilyen mentalitással nem kapcsolatban lenni.
2017. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Tehát én, mint nő tarthatok két pasit: egyet otthonra, meg egy jót.
2017. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mivé fajul ez a világ...
2017. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!