Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történhetett vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy barátnőm akinek 1 hete vettem el a szüzességét. Tegnap együtt aludtunk és mikor elkezdtem az előjátékot, akkor élvezte. Azonban egyik pillanatról a másikra eltolt olyan volt mintha megijedt volna, vagy félt volna. Ezután megkérdeztem, hogy miért tolt el és ő azt mondta, hogy nem akar róla beszélni. Ezután azt mondta, hogy folytassuk amikor beraktam neki lassan óvatosan elkezdtem mozogni és néhány lökés után megint eltolt, majd azt mondta, hogy folytassam, folytattam és láttam rajta, hogy nem volt számára kellemes ezért ráhagytam. Ezek után átkaroltam és megkértem, hogy mondja el, hogy mi a baj, de ő erre elkezdett sírni és odabújt hozzám. Szerintetek miért lehetett ilyen? Mi történhetett vele? Ötletem sincs róla, hogy mi lehet vele. Ha lenne ötletetek vagy tudnátok segíteni azt nagyon nagyon megköszönném.



2016. okt. 4. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Lehet elfelejtette megmosni a punciját és fusztrálta, nem akarta, hogy érezd ha esetleg kellemetlen szagú stb.
2016. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ezt csak ő tudja. Mióta vagytok együtt? Milyen a kapcsolatotok, bízik benned? Előtte ismerkedtetek már egymás testével, vagy most akartatok mindent egyszerre?


22/L

2016. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt.
2016. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy terhes.
2016. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy több törődésre, intimitásra vágyik tőled, puszilgatásra, ölelésre simogatásra nem csak durr bele. Vagy fél, hogy megint fájni fog neki. Kényeztesd alulról, szerezz neki máshogy örömet, ha már kívánja akkor kezdjetek hozza rendesen.
2016. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Eszebe jutott az elozo este, amikor egy masik fiu, kemenyen es sokaig elvezte a szuk kis lucskos puncijat. Feltolultak az emlekek a szamtalan orgazmusrol, a szajabol kicsordulo spermarol.
2016. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Visszavágyik ahhoz, akivel előző este esetleg megcsalt.
2016. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet, hogy valaki szexuálisan molesztálta? Vagy esetleg testileg bántották? Most így hirtelen ezek jutottak eszembe, de remélem jobb a helyzet.
2016. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kb. 1 éve ismerkedtünk meg és már 2-3 hónapja elkezdtünk ismerkedni egymás testével. Szerintem bízik bennem.

Nagyon köszönöm a válaszokat már most is sokat segítettetek.

2016. okt. 4. 21:22
 10/19 anonim ***** válasza:
ööö szerintem inkább tőle kérdezd meg! Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor túl fiatalok vagytok és inkább hagyjátok a szexet!
2016. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!