Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki bosszút állt megcsalás után?

Figyelt kérdés
Nagyon megoszlanak erről a barátaim véleményei. Én szívem szerint a csajon állnék bosszút, akivel a barátom megcsalt. Baromira dühít, hogy az én kapcsolatom ráment erre, én vagyok szomorú, ő meg vígan elvan a pasijával, aki semmit sem sejt. Ti mit tennétek? Mit tettetek, ha volt már ilyenben részetek?

2017. márc. 26. 17:47
1 2
 1/19 kendrazoltan ***** válasza:
94%
Megmutatták, mennyit érnek...annyit sem, hogy az ujjad hegyét megmozgasd bármelyikért, pazaroltad már rájuk eddig elég idődet / energiádat...hagyd, bár tudom, hogy egy ember dühén átmenetileg enyhít a bosszú, de nem éri meg...
2017. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
A barátodon kell bosszút állni. Csald meg te is!
2017. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 kendrazoltan ***** válasza:
97%
Ha jól értem, már nincs kit visszacsalnia...de ha lenne is, azzal csak lealacsonyodsz a szintjére és oda a méltóságod...emelt fővel lehet magasról köpni valakire, csak emelt fővel...
2017. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Én a legtökéletesebb "bosszút" alkalmaztam.

Soha többé nem álltam vele szóba, semmilyen formában.

Még 10 év múlva is írta a 6-10 oldalas leveleket az elcseszett életéről, ... aztán fogta magát és meghalt.

2017. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
A bosszút jobban utálom, mint a megcsalást.
2017. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vagyok egy agresszív típus, de biztos, h nem játszanám az emelt fővel néző birkát. Ne má' hogy a piszkos qurvája vígan éldegéljen! Úgy bemószerolnám, h azt is bánja, h férfira életében ránézett!!

Ez a megcsalás még durvább, mint egy sima három szereplős. Kapcsolatban van a drága. Bizonyítékkal alátámasztva, és amilyen lonyo gondolom nem az első esete volt, esetleg azokról is bizonyítékokat átadva a pasijának, h minimum egy kis testi simogatást is kapjon búcsúzóul! 😂😁

Kimondta, h nem édes a bosszú?! Az hüle. 😊

2017. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát biztos elmondanám a barátjának én mondjuk meg is taposnám. De itt ahol élwk egy kisvárosba valaki meg kiplakátolta a csaj képével mwg nevével az egész várost meg rá volt irva hogy a nős pasikra izgul meg ilyenek egyéb jelzők😅 mondjuk én ennyit nem fáradoznék. Én is álltam bosszút de én csak a páromon minden sérelmemért bár szerintem meg is csalt de lebuktatva nem lett de többen mondták szana szét vertem a kocsiját nagyon mwgnyugtató és felemelö érzés volt.
2017. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

#7. Megnyugtató és felemelő érzés volt... 😂


Igazság szerint egyébként, amit javasoltam, nem bosszú. A srác éljen abban a tudatban, h jó párkapcsolata van?? Ha, egyszer megcsalta sunyi módon a nője, legközelebb is megteszi. Tudnia kell róla. "Vétkesek közt cinkos, aki néma". Alapvető morális kötelesség, ráadásul sorstárs.

Nullázhattok, akkor is így érzem. 😊

2017. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem álltam bosszút, de nem azért, mert valamiféle erkölcsi magaslatra képzelem magam.

Az akkori csajomat, aki félrekefélt, mondjuk szó szerint az utcára tettem, vele szemben ez elég bosszú volt.

Viszont túl sok időbe/energiába került volna, hogy megtaláljam és megverjem azt a p--cshuszárt, aki megcsinálta a csajomat, én meg épp nem értem rá ilyesmire, mert nagyon sokat kellett dolgoznom.

Később meg már lesz--rtam, nem érdekelt az egész, mert beújítottam egy új nőt.

De azért ha véletlenül összefutnék vele, megrugdosnám kicsit.

2017. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom miert kell lepontozni a #6-ost gondolom én is leleszek de sok kamuerkölcsös ember van itt közbe meg ha ilyen helyzetbe kerülnének azt se tudják kin,hol,milyen módon áljanak bosszút.
2017. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!