Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vélemény? Mi mit tenne helyemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Mi mit tenne helyembe? 1 éve vagyok párkapcsolatba, úgy érzem szerető kellene?

Figyelt kérdés
Minden tökéletesen alakult az elején, majd úgy érzem hogy nem becsül meg, természetesnek veszi az én kedvességem. Ez még lenyelem, hisz szeretem, ilyen természet rózsaszín köd bla-bla-bla... csak történt egy esemény, amibe belebolondulok. Felkereste az ex és egy romantikus éjszakát kért tőle, ám de nem tudom mi lett a végkifejlet... Kövezzetek meg, de én úgy érzem hogy kell egy olyan titok amivel kompenzálom és nyugodtan tudok aludni, vagyis szükségem lenne egy szeretőre. Igen tükörbe tudok nézni, Deee szeretem őt igazán, Vele akarom leélni az életem, Nem érzem magam gerinctelennek. vélemény? mi mit tenne helyembe?

2017. márc. 23. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék a helyedben? Szakítanék!!! Nem érdemel meg téged :)
2017. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen? de ő nem árulta el hogy megkereste az ex. Tudom semmi közöm hozzá egyesek szerint. DEHOGYNEM nem ő van meg nem én hanem MI. Véletlen derült ki, hosszú lenne leírni a körülményeket
2017. márc. 23. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"úgy érzem hogy nem becsül meg"

Akkor ,mi a tökömért vagy még vele??

Annyi gerinc nincs benned ,hogy szakíts?!

Dobd ki ,jobb lesz neki nélküled!!

2017. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ev utan itt tartotok... mi a jo hethuzatos atyalofarok ertelme van ennek a "kapcsolatnak"? Egy eletet akarsz leelni vele, mikozben meg kommunikalni sem tudtok, meg buntetesbol felrekurnal. Sok ertelme van. Tenyleg.
2017. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

azért vagyok vele mert szeretem!

Van bennem gerinc, nem akarok vele szakítani, és nem fogom kidobni

2017. márc. 23. 20:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

hogy lenne benned gerinc? :D nem akarsz szakìtani, mert "szereted" és "csak" megcsalnád, hogy "megnyugodjon a lelked" XD haláli


szakítsatok.

2017. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de tudunk kommunikalni, és azt mondta hogy elküldte az ex-ét. mégis mi választ mondott volna? Úgy érzem mivel nem mondta el, titkolta, csak találkoztak. Mesélte (régen többször is visszament hozzá, mikor még nem ismert) Van alapja az én kételkedésemnek.
2017. márc. 23. 20:11
 8/12 A kérdező kommentje:
igen ez az emberi önzőség, hogy az én lelkemet meg akarom nyugtatni. Szeretem, és talán ezért fáj ennyire
2017. márc. 23. 20:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Zsák a foltját...😒😐
2017. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled. Dehogy szereted,ha szeretnéd nem gondolkodnál a megcsaláson!!!
2017. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!