Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szemétség ugyanazt a parfümöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség ugyanazt a parfümöt venni a barátomnak, amit a szeretőm is használ?

Figyelt kérdés
Nagyon jó illata van és a barátomon is az ő illatát akarom érezni. Megalázom ezzel a barátomat szerintetek, ha kiderülne?
2017. márc. 30. 11:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

Huuhh geccccoo neked aztan kva vastag bor van a pofadon xD

De imadom a stilusod.

2017. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jó ötlet, legalább a lebukás veszélyét is csökkented, hiszen a barátod a saját illatát fogja rajtad érezni a szeretőd után is.
2017. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#2 Erre nem is gondoltam, igazad van! Egyébként mindig én vettem a barátomnak parfümöt, mert ő nem tud nagyon különbséget tenni közöttük, volt eddig egy bevált, csak most erre a másikra váltottam hirtelen.
2017. márc. 30. 11:17
 4/28 anonim ***** válasza:
34%

Low quality bait.

Kicsit ügyesebben trollkodj.

2017. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Szeretőt tartani a megalazo. Magadra nezve is.
2017. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Az a szemétség, hogy lelkiismeret furdalás nélkül kúratod magad a szeretőddel és csalod ezáltal a barátodat. A második válaszolónak meg neked kérdező és a szeretődnek és minden hűtlen embernek a k.u.r.v.a anyját!
2017. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
A parfüm a legkisebb szemétség a sztoriban, úgyhogy csak bátran! De biztos, hogy érdemes ugyanannyit költeni rájuk?
2017. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
39%
Bár csak ismerném a pasidat és más hűtlen p.i.c.s.á.k pasijait is és esküszöm, hogy élvezettel nyomnálak fel titeket, szépen eljárna a szám mindenről. Szerintem elmegyek magánnyomozónak és saját szakállamra foglak lenyomozni kérdező, hogy ki vagy te és szakadni fogok a röhögéstől, amikor a pasid kivág téged a közös házatokból. XD
2017. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Közös kasszán vagyunk a barátommal, szóval nem számít a parfüm ára, csak azért veszem én, mert ő nem ért ezekhez.
2017. márc. 30. 11:42
 10/28 anonim ***** válasza:
97%

Ez komoly,hogy azon gondolkozol megalázod -e ezzel a barátod?

Azzal alázod meg őt és magadat is,hogy szeretőt tartasz a háta mögött.Szerintem köpj fel az ég felé és állj alá.Mást nem tudok tanácsolni.

Nem közelező a barátoddal lenni, ha már nem szereted, mással akarsz lenni,akkor tiszteld meg azzal,hogy szakítasz vele és utána mész máshoz.Ne a háta mögött.Gerinctelen vagy.

2017. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!